لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

درباره ما

درباره ما

توضیحات

اخذ ویزای اروپا، تعیین وقت سفارت، رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل اقامت و… از دغدغه‌ هایی است که هر گردشگری را به خود مشغول می ‌کند. آژانس سفری دیگر این مشکلات را برای مسافران و گردشگران خود به راحتی حل نموده و شما قادر خواهید بود سفری بدون دغدغه به اروپا را تجربه نمایید.

ویزای اروپا

سفر به اروپا و بازدید از جاذبه های گردشگری آن رویای بسیاری از افراد می باشد. برای سفر به اروپا و بازدید از اماکن گردشگری و توریستی آن شما احتیاج به اخذ ویزای اروپا دارید. شما با در اختیار داشتن ویزای اروپا یا همان ویزای شنگن قادر خواهید بود به تمامی کشورهای حوزه شنگن سفر کنید. شما ابتدا باید به کشوری که برای آن درخواست ویزا کرده اید وارد شوید و سپس به هر کشوری از حوزه شنگن که مایل باشید می توانید آزادانه سفر کنید.

در نظر داشته باشید بعضی کشورها مانند انگلیس عضو پیمان شنگن نیستند و برای سفر به این کشورها باید ویزای جداگانه از سفارت وقت مربوطه دریافت کنید.

آژانس سفری دیگر مجری خدمات مسافرتی به اروپا، تعیین وقت و اخذ ویزا و خدمات گردشگری در اروپا همسفر شما از لحظه اول تا آخر سفر شما می باشد.

تعیین وقت سفارت و اخذ ویزای اروپا

جهت اخذ ویزای شنگن ابتدا باید در سفارت مربوطه درخواست وقت نمایید و به همراه مدارک لازم در سفارت حضور پیدا کنید. اخذ ویزا توسط خود شخص نیازمند صبر و حوصله و آگاهی های کافی در زمینه اخذ ویزای اروپا است که طی این مراحل کمی دشوار است و همه افراد در این راه موفق نیستند. بعضی افراد نیز به علت مشغله زیاد و نداشتن وقت یا آشنا نبودن به روند اداری اخذ ویزا ترجیح می‌دهند طی این مراحل را به آژانس های مسافرتی بسپارند.

آژانس سفری دیگر این مراحل را بارها و بارها طی کرده است و با روند اخذ ویزای اروپا در کمترین زمان کاملا آشنایی دارد.

آژانس سفری دیگر با تعیین وقت سفارت اروپا و با در اختیار داشتن مدارک شما برای اخذ ویزای اروپا برای شما اقدام می کند و نیازی به حضور شما نخواهد بود.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای اروپا

فرم درخواست ویزای اروپا، اصل شناسنامه، پاسپورتی که حداقل دارای ۶ ماه اعتبار باشد، ۳ قطعه عکس رنگی، اسناد و مدارک مالی، ارائه مدرک مبتنی بر اشتغال یا تحصیل در کشور خود، ارائه مدرک مبتنی بر اثبات توانایی مالی در مدت زمانی که در کشور مربوطه اقامت دارید، ارائه ۶ دوره آخر گردش حساب بانکی لازم می باشد

آژانس سفری دیگر ارائه دهنده خدمات گردشگری در اروپا

برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و دل نشین از اروپا بهتر است از افراد باتجربه و آگاه در این زمینه کمک بگیرید. زمان اندک شما در سفر نیازمند یک برنامه ریزی ویژه و آگاهانه دارد تا به بهترین نحو از مدت زمان سفرتان استفاده کرده و تجربه ای به یاد ماندنی از سفر خود داشته باشید.

آژانس سفری دیگر مجری خدمات گردشگری در اروپا می تواند به شما در این زمینه کمک کند. تورهای ویژه و متنوع سفری دیگر در میان مردم طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

شما می توانید با همراه شدن با آژانس سفری دیگر، سفری عالی، ایمن و رویایی را تجربه کنید.