لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

تور بلژیک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

تور بلژیک

تور بلژیک

سفر به کشورهای دوردست مورد توجه بسیاری از گردشگران می باشد. در این بین سفرهای اروپایی به دلیل جاذبه های بیشماری که در قاره سبز موجود می باشد مورد توجه افراد، به خصوص ایرانیان بوده و هست. تور بلژیک به عنوان یکی از تورهای اروپایی مورد توجه بسیاری از توریستان می باشد. گفتنی است این تور توسط اکثر آژانس های مسافرتی به گردشگران ارائه می شود. لذا توریستانی ایرانی که قصد سفر به این کشور و بازدید از جاذبه های توریستی بلژیک را دارند، خوب است که به یک سری از نکات توجه داشته باشند. ما در این متن سعی داریم تا با بررسی تور بلژیک افرادی را که قصد سفر و تفریح به این کشور را دارند، راهنمایی نماییم. از اینکه ما را تا پایان متن همراهی می نمایید، صمیمانه سپاس گزاریم.

معرفی کشور بلژیک

کشور بلژیک یکی از کشورهای اروپایی محسوب می شود. پایتخت کشور بلژیک بروکسل می باشد. این کشور در همسایگی کشورهای لوکزامبورگ، فرانسه، آلمان، هلند و … می باشد. گفتنی است این کشور با داشتن مساحت ۳۰۰۰۰ کیلومتر مربع جمعیتی بالغ بر ۱۱ میلیون نفر را در خود جای داده است. گفتنی است این کشور با جاذبه های گردشگری بیشمار و طبیعت سرسبزی که دارد هر گردشگری را وسوسه کرده که به آن سفر کند. زبان رسمی این کشور بین فرانسوی، هلندی و به خصوص آلمانی متغییر می باشد. گفتنی است کشور بلژیک یکی از کشورهای با قدمت در ناحیه اروپا محسوب می شود و همین موضوع باعث شده است که علاوه بر داشتن جاذبه های طبیعی، جاذبه های تاریخی فراوانی در آن موجود باشد. لذا افراد می توانند، با انتخاب تور بلژیک از تمام این جاذبه های گردشکری بازدید به عمل آورند و تجربه خوبی از سفر به بلژیک داشته باشند.

معرفی کشور بلژیک

معرفی کشور بلژیک

سفر با تور بلژیک

سفر به بلژیک مورد نظر بسیاری از گردشگران محسوب می شود. لذا سفر به این کشور با استفاده از تور بلژیک، بهترین گزینه برای گردشگران می باشد. گردشگرانی که قصد سفر به این کشور زیبا و دیدنی را دارند، بهتر است که با مراجعه به آژانس های گردشگری تور بلژیک و یا تور اروپا را درخواست کرده و برای سفر به این کشور اقدام نمایند. گفتنی است تور بلژیک علاوه بر اینکه می تواند هزینه های افراد در سفر را کاهش دهد، آسودگی خیال در داشتن مکان اقامت از پیش تعیین شده، راهنمایی (تور لیدر) که می تواند در طول سفر به افراد کمک نماید و بسیاری از مزیت ها را به همراه دارد. گفتنی است تور بلژیک به عنوان یکی از محبوب ترین تورها محسوب می شود و طبق آخرین نظرسنجی ها این تور توسط بسیاری از افراد جهان درخواست می شود.

سفر با تور بلژیک

سفر با تور بلژیک

بهترین زمان برای استفاده از تور بلژیک

یکی از موضوعاتی که در زمان انتخاب تور بلژیک به چشم می خورد، بهترین زمان برای سفر به این کشور می باشد. لذا این زمان می تواند تحت تأثیر بسیاری از عوامل متغیر باشد. یکی از مهمترین عواملی که بر روی زمان استفاده از تور بلژیک تأثیر گذار می باشد، آب و هوای این کشور در فصول مختلف است. گفتنی است نوع سلیقه افراد در نوع انتخاب آن ها می تواند تاثیر گذار باشد. ماه های بهار این کشور هوای نسبتاً معتدلی را دارد و برای افراد که به دنبال هوای مطبوع می باشند بهترین گزینه است. اما ماه های تابستان توسط بسیاری از افراد مورد توجه می باشد و بسیاری از افراد در این زمان تور بلژیک را انتخاب می نمایند. گفتنی است در فصل پاییز هوا بسیار معتدل است و این موضوع همراه با شروع شدن فستیوال های محلی برای بسیاری از توریستان، تور بلژیک جذاب می باشد. فصل زمستان نیز با توجه به اینکه هوا آنقدرها سرد نمی باشد، گزینه خوبی برای مسافران به حساب می آید. در کل می توان گفت این کشور با توجه به آب و هوای معتدلی که دارد می تواند در همه وقت میزبان توریستان باشد.

بهترین زمان برای استفاده از تور بلژیک

بهترین زمان برای استفاده از تور بلژیک

هزینه های تور بلژیک

از دیگر موضوعاتی که در تور بلژیک می توان مهم قلمداد کرد، هزینه هاییست که افراد باید به آن اختصاص بدهند. هزینه هایی که افراد برای تور بلژیک پرداخت می نمایند، شامل هزینه های پرواز، هتل، خورد و خوراک، حمل نقل درون شهری و … می باشد. گفتنی است آژانس های مسافرتی که تور بلژیک را برگزار می نمایند، با توجه به نوع خدماتی که در حین تور به مسافر ارائه می دهند، این هزینه ها را اخذ می نمایند. لذا تعداد روزهایی که افراد در کشور بلژیک اقامت دارند، با در نظر گرفتن سطح خدمات انتخابی، می تواند هزینه های تور بلژیک را متغیر نماید. از سایر هزینه هایی که افراد در طی تور بلژیک باید هزینه نمایند، می توان به خریدهای شخصی و تفریحات خارج از تور اشاره کرد.

هزینه های تور بلژیک

هزینه های تور بلژیک

تجربه غذاهای لذیذ تور بلژیک

یکی از بهترین تجربه هایی که افراد در طی تور بلژیک تجربه می نمایند، خوردن غذاهای لذیذ بلژیکی می باشد. توصیه ما به شما این است در تور بلژیک غذاهایی چون کاربونادس فلاماندس که اغلب اوقات با سیب زمینی سرخ شده و سس مخصوص بلژیکی استفاده می شود یا غذایی چون سوپ ماهی (در بعضی از اوقات با مرغ) به همراه تخم مرغ و کره و یا خوردن صدف های گوشتی و لذیذ این کشور را تجربه نمایید. شما می توانید با مراجعه به رستوران های مختلف این کشور از غذاهای محلی و بین المللی که در آن ها طبخ می شود، استفاده نمایید.

تجربه غذاهای لذیذ تور بلژیک

تجربه غذاهای لذیذ تور بلژیک

شهرهای که در تور بلژیک باید به آن ها سفر کنید.

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، کشور بلژیک یکی از کشورهایی می باشد که از جاذبه های گردشگری بیشماری بهره مند است. لذا این جاذبه های دیدنی در شهرهای مختلف بلژیک به خصوص در پایتخت آن یعنی بروکسل واقع شده است. از شهرهایی مهمی که در تور بلژیک حتماً باید به آن ها سفر کرد، می توان به شهر بروژ با داشتن بناهای تاریخی، شهر دم با داشتن سواحل و طبیعت بسیاری زیبا، شهر دوآن با داشتن ساحل طلایی رنگ و آب های شیشه ای یا شهرهایی چون دوربی، رشفر، تورگنی و … اشاره کرد. در کل می توان گفت جاذبه های گردشگری کشور بلژیک در سرتاسر این کشور پخش شده است و افراد می توانند، با یک زمان بندی درست با سفر به شهرهای زیبا و توریستی این کشور از دیدن این کشور لذت ببرند.

جاذبه های گردشگری تور بلژیک

همانطور که در متن بارها به آن اشاره شد، جاذبه های گردشگری کشور بلژیک بسیار زیاد و دیدنی می باشند. اگر بخواهیم جاذبه های گردشگری مهمی که در طول، تور بلژیک باید به آن سفر کرد را نام ببریم می توان به قلعه گراون استین شهر خنت، دره سرسبز و دیدنی موز، میدان گرند پلاس آنتورپ، کلیسای زیبا و دیدنی سنت پیتر لوون، شهر قدیمی میشلان، برژ ناقوس کلیسا، کلیسای جامع سنت باوو، کاخ بزرگ، موزه میلنیوم ایکون کلست، شهرک اروپای کوچک و بسیاری دیگر از جاذبه های گردشگری کشور بلژیک، اشاره نماییم. لذا افراد می توانند با استفاده از تور لیدرانی که در تور بلژیک برای آن ها در نظر گرفته شده است کمک گرفته و بازدید از جاذبه های گردشگری بلژیک و تور اروپارا تجربه نمایند. توصیه ما به افرادی که تور بلژیک را تجربه می نمایند، این است که به گونه ای زمان خود را تنظیم نمایند که بتوانند، تمامی جاذبه های گردشگری بلژیک را مورد بازدید قرار دهند.

جاذبه های گردشگری تور بلژیک

جاذبه های گردشگری تور بلژیک

خرید در تور بلژیک

کشور بلژیک به عنوان یکی از مدرن ترین کشورهای حال حاضر اروپا، دارای مراکز خرید فوق العاده زیبا و دیدنی می باشد. لذا این مراکز خرید اکثراً در پایتخت این کشور یعنی بروکسل می باشند. افرادی که با شرکت در تور بلژیک قصد خرید و تهیه سوغاتی را دارند، می توانند از مراکز خریدی چون رویه نیوو، آنسپاچ، باسیلکس، وستلند، خیابان لوییس که همگی در بروکسل می باشند، خرید خود را صورت دهند. گفتنی است قیمت ها در این کشور متعادل می باشند و با توجه به تنوع کالاها افراد قدرت انتخاب بالایی را دارند.

خرید در تور بلژیک

خرید در تور بلژیک

تور لحظه آخری بلژیک

تورهای لحظه آخری تورهایی می باشند، که آژانس ها با توجه به خالی ماندن صندلی های هواپیما اقدام به ارائه آن ها می نمایند. لذا با توجه به چارتر کردن هواپیما توسط آژانس مسافرتی در ماه های قبل و خالی ماندن تعدادی از صندلی ها، آژانس مسافرتی مذکور در روزهای آخر اقدام به فروش تور بلژیک و تور اروپا به صورت لحظه آخری می نماید. تور لحظه آخری بلژیک برای افرادی مناسب می باشد، که همواره ساکشان برای سفر بسته است و منتظر موقعیت لازم می باشند. گفتنی است هزینه این تورها بسیار پایین می باشد و این موضوع می تواند مورد توجه افراد قرار گیرد.

تور لحظه آخری بلژیک

تور لحظه آخری بلژیک

جمع بندی پایانی در مورد تور بلژیک

با توجه به بررسی هایی که در مورد کشور بلژیک صورت گرفت، باید گفت که موقعیت های بیشمار گردشگری که در این کشور موجود می باشد، باعث شده است، که تور بلژیک نه تنها در میان گردشگران ایرانی، بلکه در میان گردشگران تمامی دنیا محبوب باشد. لذا توصیه ما به افرادی که مشتاق سفر و گردش به سایر نقاط دنیا می باشند این است، که برای یک بار هم که شده تور بلژیک را امتحان نمایند. سایت ما برای شما سفر خوشی را آرزومند است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت بلژیک ، ویزای بلژیک ، تور بلژیک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید