لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

تور دانمارک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

تور دانمارک

تور دانمارک

تور دانمارک از تورهای بسیار مشهور و پرطرفدار در سرتاسر دنیا علی الخصوص قاره اروپا می باشد، سالانه مسافران بسیار زیادی نیز از ایران برای دیدن این کشور با تور دانمارک سفر می کنند. این تور در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارا می باشد. برای رفتن به تور دانمارک ابتدا بهتر است با برخی ویژگی های این کشور و مردمانش آشنا شویم و بعد از آن درباره تور دانمارک صحبت کنیم. بسیاری از گردشگران هرساله با تور اروپا به این کشور زیبا سفر میکنند.

تاریخچه دانمارک

برای رفتن به تور کشور دانمارک شاید بد نیست تا با پیشینه تاریخی این کشور نیز آشنایی پیدا کنیم. اولین نشانه های تاریخی از زندگی در منطقه ای که امروزه به نام کشور دانمارک می شناسیم به ۱۲۵۰۰ سال پیش باز می گردد و در این کشور از ۳۷۰۰ سال پیش کشاورزی می شد. قبل از آن که مردم اصلی دانمارک که پیشینه ای ژرمنی داشتند در این منطقه ساکن شوند، قوم دیگری در این کشور زندگی می کردند که این قوم نیز ریشه ای ژرمنی داشتند که به نام ژوت ها شناخته می شدند. از سال ۷۳۷ میلادی ساخت مراکز دفاعی در دانمارک قدرت یافت و این کشور به یک کشور قدرتمند از لحاظ نظامی تبدیل شد. در قرن ۱۹ جنگ هایی میان کشور دانمارک و انگلستان صورت گرفت که باعث شد کشور نروز از این کشور جدا شود و ضمیمه سوئد شد و بعد از آن شاهد هستیم که کشور دانمارک به یکی از آرام ترین کشورهای دنیا تبدیل شده است و مکان فوق العاده ای برای رفتن به سفر و یا مهاجرت می باشد.

تور دانمارک

تور دانمارک

جغرافیای دانمارک

برای رفتن به تور دانمارک بهتر است با جغرافیای این کشور نیز آشنا شویم. کشور دانمارک در شمال قاره اروپا واقع شده است و پایتخت آن شهر کپنهاگ می باشد. دانمارک را می توان بخشی از اسکاندیناوی دانست، این کشور از جنوب با کشور آلمان همسایه است و در شمال این کشور تنگه ای به نام ” تنگه اسکاژراک ” واقع شده است، در غرب دانمارک دریای شمال وجود دارد و در شرق نیز دریای بالتیک واقع شده است. از لحاظ جغرافیایی کشور دانمارک کشور کم ارتفاعی می باشد و دارای جلگه های بسیار حاصل خیزی است که همین امر باعث شده است این کشور از لحاظ کشاورزی در یکی از رتبه های خوب قاره اروپا قرار بگیرد. این کشور دارای رودهایی کوتاه و پر آب می باشد که به سرسبزی و کشاورزی در این کشور کمک شایانی کرده است.

تور دانمارک

تور دانمارک

زبان و دین و جمعیت دانمارک

آشنایی با برخی ویژگی های این کشور قطعا می تواند کمک شایانی در انتخاب تور دانمارک برای مقصد یک سفر تفریحی به شما بکند. کشور دانمارک دارای جمعیتی ۶،۰۰۰،۰۰۰ نفری می باشد که با این که جمعیت بسیار کمی است ولی نسبت به سایر کشورهای اروپایی این جمعیت، جمعیت مناسبی می باشد. زبان رسمی این کشور دانمارکی است ولی با این حال زبان های فاروئی، گرینلندی و آلمانی نیز در این کشور بسیار صحبت می شود، واحد پول این کشور کرون دانمارکی می باشد. تقریبا ۸۳ درصد از مردم دانمارک دارای دین مسیحیت می باشند که این درصد نسبت به سایر کشورهای اروپایی درصد بالایی می باشد و این کشور از این لحاظ در قاره اروپا معروف می باشد.

 فرهنگ مردم دانمارک

کشور دانمارک اولین کشوری بود که در سال ۱۹۶۹ پورنوگرافی را در این کشور به رسمیت شناخت و آزاد کرد، همچنین این کشور اولین کشوری است که به ازدواج همجنسگرایان رای مثبت داده است. یکی از ویژگی های بسیار مهم در فرهنگ مردم دانمارک برابری اجتماعی در بین مردم این کشور می باشد که نکته ای بسیار مهم است، مردم دانمارک مردمانی بسیار وقت شناس هستند و این کشور به این ویژگی معروف می باشد، مردم دانمارک علاقه بسیار زیادی به ورزش فوتبال دارند و فوتبالیست های بسیار مشهوری از بین دانمارکی ها ظهور کرده اند. فیلم های این کشور بسیار معروف می باشد و کارل تئودور درایر از کارگردانان دانمارکی است که در دنیا در عرصه فیلم و سینما بسیار معروف می باشد. دوچرخه سواری نیز از کارهایی است که می توانید در ساعات پر ترافیک در این کشور مشاهده کنید.

آب و هوای دانمارک

از لحاظ آب و هوایی کشور دانمارک کشوری است که دارای ۳ اقلیم آب و هوایی متفاوت می باشد، بدون شک آشنایی با این اقلیم ها می تواند در تور دانمارک کمک شایانی به شما کند. بادهای شمالی منطقه شمال این کشور را تحت تاثیر قرار می دهند و تاثیر زیادی در آب و هوای این منطقه دارند، آب و هوای غرب این کشور از اقیانوس اطلس تاثیر می پذیرد و شرق کشور دانمارک را نیز اقلیم بری تحت تاثیر قرار می دهد. با این که کشور دانمارک در شمال قاره اروپا واقع شده است ولی تغییرات آب و هوایی بسیار زیادی را در این کشور مشاهده نمی کنید و به صورت کلی این کشور دارای آب وهوایی بسیار معتدل می باشد که در تور دانمارک می توانید از این آب و هوای بسیار مناسب نهایت لذت را ببرید.

تور دانمارک

تور دانمارک

جاذبه های گردشگری دانمارک

کشور دانمارک دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که در تور دانمارک حتما باید از این جاذبه های زیبا دیدن نمایید. شهر کپنهاگ اولین جاذبه گردشگری کشور دانمارک است که در تور دانمارک می توانید از آن دیدن کنید، شهری بسیار آرام و خلوت که هر کسی با حضور در این شهر احساس آرامش عجیبی می کند. جزایر معروف فارو یکی دیگر از جاذبه های گردشگری دانمارک می باشد که باید در تور دانمارک از آن دیدن کنید، این جزایر در محل تلاقی دریای نروژ با دریای شمال واقع شده اند و فوق العاده زیبا می باشند. شهر ادنسه نیز از دیگر جاذبه های گردشگری کشور دانمارک می باشد که محل مناسبی برای علاقه مندان به هنر می باشد. این شهر محل به دنیا آمدن هانس کریستین اندرسون است. پس در تور دانمارک بازدید از این شهر را فراموش نکنید. می توانید علاوه بر تور دانمارک با رزرو تور اروپا نیز به این کشور سفر کنید.

تور دانمارک

تور دانمارک

جاذبه های گردشگری دانمارک

مرکز تفریحی ” راسکیله ” از دیگر جاذبه های گردشگری کشور دانمارک می باشد که اگر به همراه خانواده خود به تور دانمارک رفته اید می توانید از این مکان فوق العاده جالب که هر ساله فستیوال های متعددی در آن برگزار می شود دیدن کنید. “پارک ملی Skjoldungernes ” نیز یکی از پارک های بسیار زیبا در قاره اروپا می باشد که در بین کسانی که به تور دانمارک می روند طرفداران بسیار زیادی را دارا است. شهر  “آرهوس ” دومین شهر بزرگ کشور دانمارک می باشد که در تور دانمارک می توانید از این شهر نیز دیدن کنید، این شهر در کنار دریای کاتگات واقع شده است و جنگل های فراوانی را دارا می باشد. آخرین جاذبه گردشگری که معرفی می کنیم  “پارک ملی تای ” است که دارای طبیعتی فوق العاده بکر می باشد و در تور دانمارک حتما باید از این مکان فوق العاده زیبا دیدن کنید.

تور دانمارک

تور دانمارک

 

تور دانمارک

تور دانمارک

ویزای دانمارک

اگر قصد سفر به دانمارک و رفتن به تور دانمارک را دارید باید قبل از این که اقدام به رفتن به این کشور کنید ویزای دانمارک را دریافت کنید. برای دریافت ویزای دانمارک شما باید مدارکی را از پیش آماده کنید و تحویل سفارت دانمارک دهید و بعد از تایید این مدارک توسط سفارت دانمارک شما باید اقدام به رفتن به تور دانمارک کنید، همچنین اگر قصد دارید به کشور دانمارک مهاجرت کنید نیز نیاز دارید که ویزای دائم دانمارک را دریافت کنید. در ادامه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دانمارک را معرفی می کنیم.

تور دانمارک

تور دانمارک

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای دانمارک

برای دریافت ویزای دانمارک نیاز دارید که ابتدا یک کپی از شناسنامه و کارت ملی خود به همراه اصل این مدارک را که به مهر و امضای دادگستری و وزارت خارجه به منظور تایید هویت شما در آمده اند را تحویل سفارت کشور دانمارک دهید، همچنین ۷ قطعه عکس ۶ در ۴ را که دارای پس زمینه سفید می باشند و صورت شما به صورت کامل در آن نمایان می باشد را نیز آماده کنید و به همراه تمامی پاسپورت های قبلی خود تحویل سفارت دانمارک دهید. پاسپورت فعلی شما باید دارای حداقل ۳ ماه اعتبار باشد و یا دارای اعتبار ۱ ماه بیشتر از مهلت اقامت شما در این کشور باشد. مدارک شغلی و مدارک ازدواج خود را نیز در صورتی که می خواهید به صورت خانوادگی به تور دانمارک بروید باید ارائه دهید و در پایان یک مدرک بانکی از یک بانک معتبر در داخل کشور که مبنی بر تمکن مالی شما برای رفتن به تور دانمارک می باشد را نیز باید ارائه دهید که این مدرک نیز باید به مهر و امضای وزارت خارجه و دادگستری درآمده باشد.

نکاتی که باید در تور دانمارک رعایت کنید

در تور دانمارک همواره باید نکاتی را به یاد داشته باشید، سعی کنید در هنگام بیرون رفتن و بازدید از مناطق مختلف در تور دانمارک مدارک شناسایی و ویزای خود را به همراه داشته باشید، سعی کنید همواره به همراه راهنمای تور دانمارک که در کنار شما می باشد از مناطق مخلتلف دیدن کنید، در صورتی که مشکلی از لحاظ قانونی برای شما ایجاد شد سعی کنید قبل از هر اقدامی به راهنمای تور مراجعه کنید و مشکل خود را با او در میان بگذارید و بعد از آن نیز به سفارت ایران در کشور دانمارک مراجعه کنید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت دانمارک ، ویزای دانمارک ، تور دانمارک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ 0 356
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ 0 1196

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید