لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

تور فنلاند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...

تور فنلاند

تور فنلاند

در جهان امروز سفرها به صورت های گوناگونی انجام می شوند که یکی از آن ها سفر با تور است. مثل تور کشور فنلاند و تجربه سفرها با تور لذت و هیجان مخصوص به خود را دارد که می تواند خاطرات خوب و به یاد ماندنی برای شما و همراهانتان به ارمغان بیاورد، در این مقاله ما تلاش کردیم در مورد تور کشور فنلاند توضیحات بیشتری برای شما ارائه کنیم تا اگر شما هم یکی از متقاضیان تور فنلاند باشید با آگاهی کامل نسبت به این کشور سفر خود را انجام دهید و اگر سفری با اطلاعات بیشتر نسبت به کشور مورد نظر داشته باشید در طول سفر با مشکلات کمتری مواجه خواهید شد و در نتیجه کیفیت سفر شما بالاتر خواهد رفت.

تور فنلاند

تور فنلاند

معرفی کشور فنلاند

در ابتدا سعی داریم تا کشور فنلاند را برای شما معرفی کنیم. در این رابطه بهتر است بدانید که این کشور در ناحیه شمال اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر زیبای هلسینکی می باشد. نکته جالب توجه در مورد کشور فنلاند جمعیت آن است که حدود ۵،۰۰۰،۰۰۰ نفر است که سهم پایتخت این کشور از این جمعیت ۱،۰۰۰،۰۰۰ نفر می باشد. نوع حکومت در این کشور جمهوری سوسیالیستی است. همچنین این کشور وسعتی به اندازه ۳۳۸،۱۴۵ کیلومتر مربع دارد و مسافران تور فنلاند در مورد دین و آیین مردم نیز بهتر است بدانند که اکثر مردم فنلاند پیرو آیین لوتری هستند که دین آن ها مسیحیت می باشد و عده زیادی از مردم هم بدون مذهب هستند، کیفیت زندگی در فنلاند بسیار بالا است به طوری که این کشور معمولاً از جمله کشورهایی است که در صدر جدول کیفیت بالای زندگی قرار دارد. بسیاری از گردشگران هر ساله با استفاده از تور اروپا نیز به این کشور زیبا سفر می کنند.

تور فنلاند

تور فنلاند

شرایط آب و هوایی در فنلاند

 معمولاً هنگامی که شما می‌ خواهید به منطقه ای سفر کنید آب و هوای آن منطقه را بررسی می‌ کنید تا در طول سفر لباس مناسب را به همراه داشته باشید و سردی و گرمی آب و هوا برای شما مشکلاتی به وجود نیاورد. در نتیجه ما در ادامه آب و هوای فنلاند را برای مسافران تور کشور فنلاند بیان می کنیم  و لازم است تا متقاضیان  تور کشور فنلاند این مقاله را به دقت مطالعه فرمایند. در مورد آب و هوای فنلاند باید گفت که طبیعتا در فصول مختلف آب و هوا نیز تغییر می ‌کند اما به صورت کلی این کشور هوایی سردتر از بسیاری کشورها دارد. اگر شما تور کشور فنلاند را برای زمستان انتخاب کرده اید باید به همراه خود لباس های گرمی داشته باشید چون در این فصل سرمای هوا چندین برابر می شود، در فصل بهار هم هوا کمی سرد است اما قاعدتاً به مانند زمستان هوا سرد نخواهد بود و شما در این فصل تغییرات زیادی در طبیعت شاهد خواهید بود، فصل پاییز کشور فنلاند هوای خنکی دارد و مسافران تور کشور فنلاند باران های پراکنده به همراه باد را تجربه خواهند کرد، فصل تابستان که از جمله گرم ترین فصل های فنلاند است نیز دمای بسیار بالایی ندارد و ممکن است در طول روز دما به ۲۰ درجه سانتی گراد برسد که هوای زیاد گرمی نیست.

زمان مناسب برای تور کشور فنلاند

زمان مناسب برای انتخاب تور کشور فنلاند بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود مثلا عده ای بهترین زمان را زمانی می دانند که آب و هوا در آن بازه زمانی در کشور فنلاند مطبوع و خوب باشد. این افراد می توانند بر اساس شرایط آب و هوایی بیان شده در هر زمانی که مورد پسندشان باشد تور فنلاند را انتخاب کنند، عده ای نیز بهترین زمان سفر را موقعی می ‌دانند که تور کشور فنلاند هزینه کمتری برای آن ها به ارمغان بیاورد اگر شما هم از این دسته افراد می باشید که هزینه سفر برای شما بسیار مهم است و می خواهید آن را کاهش دهید بهتر است تور فنلاند را در بازه زمانی ماه سپتامبر تا ماه مه انتخاب کنید. در هزینه تور کشور فنلاند عوامل زیادی تاثیرگذار می باشند که بیان آنها بسیار زمان‌ بر است ولی اگر دوست دارید با هزینه کمتری در سفر مواجه شوید در این بازه گفته شده این تور را انتخاب نمایید. اما اگر هزینه سفر برایتان مهم نیست و شرایط مالی مناسبی دارید بهتر است در زمان های مناسب این کار را انجام دهید تا در طول سفر خود با سختی ها و مشکلاتی روبرو نشوید. باید جهت اخذ ویزای فنلاند ، باید وقت سفارت فنلاند را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

ملزومات سفر به فنلاند

همانطور که می دانید تور فنلاند سفر خارج از کشور محسوب می‌شود و برای سفرهای خارج از کشور نیاز به تهیه ویزا است در نتیجه شما برای انجام این سفر باید اقدام به اخذ ویزا برای خود و همراهانتان کنید. برای گرفتن ویزا هم باید مراحل متعددی را پشت سر گذاشت، پس، از مدت زمانی و قبل از شروع سفر بهتر است ویزای خود را تهیه کرده باشید. البته ویزاها هم انواع مختلفی مثل ویزای تحصیلی، کاری، ازدواج، توریستی دارند که برای تور کشور فنلاند معمولا شما باید اقدام به اخذ ویزای توریستی کنید و اگر می خواهید با اهداف دیگری به این کشور سفر کنید باید ویزای مناسب آن شرایط را بگیرید که هر کدام از انواع ویزاها شرایط ویژه و مخصوص به خود را دارد.

تور فنلاند

تور فنلاند

نکات مهم در تور کشور فنلاند

در طول تور کشور فنلاند شما به نیازهایی برخواهید خورد که اگر این نیازها را از قبل بدانید و اقدام به برطرف کردن آن ها کنید قطعا سفری لذت بخش تر در پیش خواهید داشت. اگر مایل به دانستن این نیازها هستید ادامه مطلب را با دقت کامل بخوانید. می توانید علاوه بر تور فنلاند با رزرو تور اروپا نیز به این کشور سفر کنید.

اولین نکته که لازم است مسافران تور فنلاند توجه ویژه ‌ای به آن داشته باشند زبان مردم این منطقه است که زبان فنلاندی، سوئدی می باشد و فراگیری آن در طول سفر کمک های بسیار زیادی به شما خواهد کرد، نکته بعدی واحد پول در کشور فنلاند است که یورو می باشد و بهتر است برای خریدهای خود از این نوع پول استفاده کنید، پیش شماره تلفنی کشور فنلاند مثبت ۳۵۸ است البته امروزه به دلیل گسترش فناوری ها، ارتباطات به صورت اینترنتی انجام می‌شود اما بهتر است، پیش شماره را به حافظه خود بسپارید تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید البته این نکات گفته شده تمام نیازهای شما در تور کشور فنلاند نخواهند بود اما می ‌توان گفت از جمله مهم ترین نکاتی هستند که معمولا در طول سفر خود به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد.

تور فنلاند

تور فنلاند

دلایل انتخاب تور کشور فنلاند

تور فنلاند بنا به دلایل مختلفی انتخاب می‌شود اما اگر شما هم برای تفریح، سرگرمی و شادی و هیجان این تور را انتخاب کرده اید باید بدانید که در این کشور جاذبه های متعدد و زیبایی وجود دارد که نیازهای شما را برطرف خواهند کرد. تعداد این جاذبه‌های گردشگری در کشور فنلاند بسیار زیاد می باشد و نمی‌ توان تمام آن ها را بیان کرد و ویژگی های آن ها را گفت اما به نمایندگی از تمام این جاذبه ها برخی از آن ها را برای شما معرفی می کنیم، هرچند شنیدن هرگز مانند دیدن نخواهد بود اما این توضیحات در بازدید از این مناطق کمک شایانی به شما خواهد کرد و به هنگام سفر به فنلاند تاثیر آن ها را متوجه خواهید شد.

شهر صنعتی کمی

این شهر صنعتی زیبا که در منطقه فینیش لپلند قرارگرفته است ،دیدنی های چشم‌ نوازی مثل قصر برفی دارد. البته در این منطقه کارخانه های تولید خمیر کاغذ متعددی وجود دارد، اما اکثر مسافران برای بازدید قصر برفی به این منطقه می روند. این قصر شامل ۳ طبقه می باشد و هر ساله در این ناحیه ساخته می شود که کاربردهای متفاوتی نیز دارد مثلاً ممکن است در آن مجالس عروسی، اجرای موسیقی و بسیاری برنامه های دیگر برگزار شود، گذراندن یک شب در هتل برفی مطمئنا تجربه وصف ناپذیری برای شما به ارمغان خواهد آورد که تجربه کردن آن نصیب هرکسی نمی شود، مسافران تور فنلاند در این ناحیه می توانند از کشتی های یخ شکن نیز بازدید کنند و با آن ها سفری را انجام دهند و چشم اندازهای زیبای این منطقه را مشاهده کنند.

تور فنلاند

تور فنلاند

شهر تاریخی ساوونیلنا

این شهر تاریخی و زیبا که در فینیک لیک لند قرار گرفته است وسعت چندانی ندارد، اما از لحاظ زیبایی یک مکان خارق العاده می باشد. در بازدید از این منطقه شما می توانید جاذبه های میان دریاچه سایما، جزایر مختلف و زیبای آن، قلعه سنت اولاف و اولاوینلینا را مشاهده کنید. همین طور در این منطقه می ‌توان به بازدید از بزرگ ترین کلیسای چوبی جهان پرداخت. به صورت کلی اگر می خواهید سفر کاملی به کشور فنلاند داشته باشید بازدید از این منطقه زیبا را هرگز نباید از دست بدهید، چون در این منطقه زیبایی های فراوانی وجود دارد که بازدید از آن ها می‌تواند در مدت زمان کوتاهی فرصت مشاهده از جاذبه های فراوان را برای شما فراهم کند. جهت اخذ ویزای فنلاند نیاز است تا وقت سفارت فنلاند را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

نام برخی از جاذبه های کشور فنلاند

همان طور که گفته شد جاذبه های بسیار زیادی این کشور را فرا گرفته است که دو مورد از آن ها را برای شما معرفی کردیم ولی جاذبه های دیگری مثل لوی، شهر تامپره،  مجمع الجزایر آلند، سرزمین دریاچه ها، تورکو، پرو نیز در این کشور وجود دارد.

تور فنلاند

تور فنلاند

پیشنهاد انتخاب تور کشور فنلاند

اگر تا اینجا این مطالب را با دقت مطالعه کرده باشید قطعاً متوجه ارزش انتخاب تور فنلاند شده اید حال می توانید با بینشی گسترده تر اقدام به رزرو این تور بکنید و مطمئناً پس از انتخاب این تور و انجام سفر به این کشور از کرده خود هرگز پشیمان نخواهید شد.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت فنلاند ، ویزای فنلاند ، تور فنلاند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید