لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

درباره مجارستان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

درباره مجارستان

درباره مجارستان

سفر به کشورهای زیبا و جذاب از جمله تمایلات هر گردشگر و مسافری محسوب می گردد. سفر به مجارستان یک سفر رویایی، مهیج، اقتصادی و لذت بخش می باشد. در این مقاله درباره مجارستان صحبت می کنیم.

مجارستان کجاست

کشور مجارستان یکی از زیباترین کشورها در قلب اروپا محسوب می گردد. پایتخت این کشور اصیل و باستانی شهر بوداپست می باشد. محدوده جغرافیایی کشور مجارستان از شمال با اسلواکی، از شمال شرقی با اکراین، از شرق به رومانی و از جنوب با کشورهایی نظیر اتریش، صربستان، کرواسی، اسلوونی ختم می گردد. زیبایی منحصر به فرد و جالب توجه این کشور که در سفر به مجارستان شاهد آن خواهید بود مربوط به حاصلخیزی، سرسبزی و عبور رودهای زیبای دانوب و تیسا از میان این کشور پهناور می باشد که موجب ایجاد شدن زیبایی های رویایی و جذب میلیونی گردشگر جهت بازدید از دیدنی های فراوان مجارستان شده است. همان طور که گفته شد کشور مجارستان در میانه اروپا مرکزی واقع گشته و از این رو دارای آب و هوای معتدل و مرطوب در تمام طول سال می باشد. کشور مجارستان از ۱۹ شهرستان تشکیل شده است که از جمله مهم ترین شهرهای آن می توان به شهرهای دبرسن، سگد، پچ، میشکولتس، اگر، کچکمیک، و گیور و بودا پست اشاره نمود و دلیل آن هم وجود مراکز مهم گردشگری، فرهنگی، تحصیلی، تجاری در این شهرها می باشد.

مجارستان کجاست

مجارستان کجاست

تاریخچه مجارستان

درباره مجارستان باید گفت کشور مجارستان از جمله کشور هایی با تمدن باستانی و کهن محسوب می گردد تاریخ مکتوب این کشور زیبا به زمان شاهزاده آرپاد و نوه او استفان در هزار سال پس از تاریخ میلاد مسیح موجود می باشد. این کشور عرصه میدان های تاریخی و موطن بسیاری از رویدادهای تاریخی بوده است که هم اکنون باز مانده های آن در جای جای بافت قدیمی مجارستان به چشم می خورد. این کشور به مدت ۱۵۸ سال جزء خاک عثمانی، مدتی در شمار قلمرو اتریش و روسیه بوده است. این کشور اصیل و زیبا در سال ۱۹۸۹ به یک کشور پارلمانی و دموکراتیک تبدیل شده است و هم اکنون از جمله زیباترین کشورهای اروپایی می باشد که در زمره گردشگری، اقتصاد و تحصیل از پیشگامان کشورهای اروپایی محسوب می گردد.

تاریخچه مجارستان

تاریخچه مجارستان

جاذبه های گردشگری مجارستان

سفر به مجارستان با تور اروپا یکی از مهیج ترین و کامل ترین سفر های دنیا می باشد. شما می توانید در کنار لذت بردن از آثار تاریخی، از دیدن مناظر طبیعی و اعجاب انگیز این کشور نیز به وجد بیایید، در رستوران ها، غذا های لذیذ و خوشمزه صرف کنید، از تفریحات آبی در رودهای آن به هیجان بیایید و در موزه های فرهنگی آن به گذشته های دور و دراز سفر کنید از جمله جاذبه های گردشگری که در سفر به مجارستان شاهد آن خواهید بود موارد زیر می باشد:

۱-بناهای تاریخی: ساختمان پارلمان مجارستان-پل آرپاد- کاخ رویال بوداپست- پل Chain bridge– میدان قهرمانان- کلیسای سنت استفان- کستل هیل- کلیسای ماتیاس- میدان وُروشمارتی- کاخ نیویورک- موزه ملی مجارستان- قلعه وایداهونیاد-میدان آزادی-خانه اپرای دولتی- موزهٔ هنرهای زیبا- کاخ سلطنتی وایسگراد

۲-مراکز طبیعی: دریاچه آب گرم هویز- دریاچه بالاتون- تپه گلرت-جزیره مارگیت- تپه بودا – پارک شهر-باغ رز-پل مارگارت-رود دانوب- کفش های آهنی کرانه رود دانوب-

۳-مراکز تفریحی: حمام های سیچینی-کشتی تفریحی در رودخانه دانوب و بالاتون- گردشگاه دانوب-پارک سیتی وودلند، چشمه های آب گرم و حمام عمومی، قایق رانی و جت اسکی در دریاچه بالاتون

۴-مراکز خرید: مرکز خرید (Párisi Udvar)-تسکو- سالن بازار مرکزی-مترو- مرکز خرید ماموت -پاریشی اودوار-اسمت –ای بی سی-مچ

۵-هتل ها: هتل Four Seasons Hotel Gresham– هتل تاریخی Palazzo Zichy– هتل Corinthia– هتل Casati Budapest– هتل Gerloczy Rooms de Lux– هتل Bo18 Hotel Superior– هتل Erzsebet City Center– هتل Chesscom– هتل Corinthia– هتل بوسکولو- هتل بوهوم

۶-غذا ها: گولاش-سوپ ماهیگیر- لانگوش –فوزلیک-کیک Somlói Galuska-دلمهٔ کلم- سوپ میوه- داباس تورتا

۷-رستوران ها: رستوران Wasabi – رستوران All You Can Eat-بازار Great Market Hall– رستوران Comme Chez Soi– رستوران کومه-رستوران Zeller Bistro

جاذبه های گردشگری مجارستان

جاذبه های گردشگری مجارستان

چرا سفر به مجارستان را تجربه کنیم

سفر به مجارستان با تور اروپا  یک سفر جذاب برای گردشگری و یک فرصت استثنایی برای تحصیل، تجارت و زندگی می باشد. نزدیکی به کشورهای اروپایی، پیشتاز بودن در اقتصاد الکترونیک و ماشین، موسیقی، شرایط تحصیلی و شرایط اقامتی ارزان از جمله دلایل سفر به مجارستان محسوب می گردند. درباره مجارستان و آب و هوای آن باید گفت آب و هوای معتدل اروپایی در تمام فصول سال این کشور را تبدیل به یک کشور حاصلخیز و با اقتصاد روبرو رشد تبدیل کرده است. دلایل سفر به مجارستان را در ادامه این مقاله تشریح خواهیم کرد.

چرا سفر به مجارستان را تجربه کنیم

چرا سفر به مجارستان را تجربه کنیم

تحصیل در مجارستان

درباره مجارستان و سطح تحصیلاتی آن باید گفت که از جمله دلایل سفر به مجارستان تحصیل در دانشگاه های معتبر در رشته های مختلف علی الخصوص پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی می باشد. دانشگاه های مجارستان دارای اعتبار جهانی هستند و آموزش در آن با متدهای استاندارد و به روز اروپایی می باشد. هزینه تحصیل در کشور مجارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر و مدارک تحصیلی رشته های تحصیلی آن دارای اعتبار جهانی می باشد. از جمله مهم ترین دانشگاه های معتبر و شناخته شده در کشور مجارستان دانشگاه هایی همچون دانشگاه مهندسی میشکولس، دانشگاه بین المللی بودا پست، دانشگاه علوم پزشکی سملوایز بوداپست، کالج مک دانیل بوداپست، دانشگاه علوم پزشکی پچ، کالج سوینبرن بوداپست، کالج چمپلین بوداپست، دانشگاه علوم پزشکی آلبرت سنت جورجی، دانشگاه علوم پزشکی دبرسن و دانشگاه اتوش لورند در بوداپست را می توان نام برد که از اعتبار و محبوبیت جهانی برخوردار می باشند. زبان تدریس در این دانشگاه ها عموما به زبان انگلیسی و دیگر زبان هایی همچون آلمانی، فرانسوی و مجاری می باشد از دیگر رشته های معروف و پرطرفدار دانشگاهی کشور مجارستان رشته های مهندسی، فیزیوتراپی، معماری، مکانیک و برخی رشته های دیگر می باشد

تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان

تجارت در مجارستان

روابط دیپلماتیک گسترده با کشورهای بزرگ جهان، زمین های حاصل خیز و پیشرفت تکنولوژی و صنعت بازارهای صنعت مجارستان را یکی از پر سودترین کشورهای اروپایی برای تاجران و سرمایه گذاران نموده است. از این رو سفر به مجارستان می تواند یک سفر فوق العاده و جذاب برای توسعه کسب و کار و رونق اقتصادی محسوب گردد. از جمله دلایل دیگر اقتصادی سفر به مجارستان موارد زیر می باشد:

۱-هزینه های مربوط به مالیات و برپایی کسب و کار اندک می باشد

۲-در شمار امن ترین کشورهای جهان در زمینه بانکداری می باشد

۳-رفت و آمد آسان به کشورهای اروپایی

۴-ایجاد حساب مالی در بانک های بزرگ جهانی

از جمله صنایع مهم در مجارستان صنایعی همچون کشاورزی، دام پروری، داروسازی، ساخت فولاد، صنعت خودرو را می توان نام برد.

تجارت در مجارستان

تجارت در مجارستان

اقامت در مجارستان

سفر به مجارستان با توجه به اقامت ارزان و راحت نیز صورت می پذیرد از جمله دلایل محبوبیت سفر به مجارستان به جهت اقامت عواملی همچون آب و هوای مطلوب، هزینه های ارزان برای زندگی، مالیات اندک، تحصیل در بهترین دانشگاه های اروپایی، توسعه کسب و کار و زندگی در یک کشور امن و توسعه یافته می باشد. در سفر به مجارستان شما با خونگرم ترین مردمان اروپایی آشنا خواهید شد و از شدت علاقه بی حد و حساب آن ها به موسیقی، معماری، سوارکاری، فوتبال و واتر پلو شگفت زده خواهید شد. تردد در خیابان ها به راحتی و به وسیله پیشرفته ترین وسایل نقلیه صورت می پذیرد و شما می توانید با گردش در پارک های بسیار و چشم اندازهای زیبای رود دانوب لذت ببرید و از صرف غذاهای خوشمزه در رستوران ها و کافه های متعدد آن لذت ببرید.

اقامت در مجارستان

اقامت در مجارستان

چگونه یک اقامت ارزان را در سفر به مجارستان تجربه کنیم

برای سفر به مجارستان در نظر داشتن هزینه ها و کنترل مخارج در اولویت می باشد لذا می توانید با برنامه ریزی و انجام امور کم هزینه مخارج سفر خود را به حداقل برسانید. به طور مثال می توانید از طرح های پیشنهادی زیر برای یک سفر ارزان به مجارستان بهره ببرید:

۱-برای گردشگری می توانید در تورهای رایگان شرکت کنید و از آثار متعدد و زیبای تاریخی و مناظر جذاب دیدن نمایید

۲-بازدید از بعضی بناهای تاریخی همچون پل زنجیری، کلیسای سنت استفان، خانه اپرای مجارستان رایگان می باشد

۳-برای تردد در شهر از وسایل نقلیه ای همچون مترو، تراموا، ترولی و قایق استفاده نمایید

۴-در اقامتگاه های ارزانی همچون هاستل اقامت کنید

۵-در فصول کم گردشگر که تمامی هزینه ها ارزان است به این کشور زیبا سفر کنید

۶-در رستوران های توریستی غذا نخورید

چگونه یک اقامت ارزان را در سفر به مجارستان تجربه کنیم

چگونه یک اقامت ارزان را در سفر به مجارستان تجربه کنیم

بهترین زمان سفر به مجارستان

بهترین زمان سفر به مجارستان با توجه به معیارهای هر شخصی برای سفر متفاوت می باشد. کشور مجارستان دارای آب و هوای معتدلی در فصول سال است و تابستان های خنک و زمستان های کم بارشی دارد. لذا انتخاب بهترین زمان برای سفر به مجارستان می تواند طبق معیارهایی طبقه بندی شود که به آن اشاره می کنیم:

-بهترین زمان سفر به مجارستان از نظر آب و هوای مطلوب: از ماه مارس تا ماه مه (اسفند تا اردیبهشت) و از سپتامبر تا نوامبر می باشد. در این ماه ها آب و هوا معتدل است و خیل عظیم گردشگران را در شهرهای مجارستان نخواهید دید. قیمت ها نسبتا ارزان و مناسب می باشند، ماه های شلوغ سال از ماه مه تا سپتامبر می باشد

-بهترین زمان برای سفری ارزان: در فصول زمستان و ماه های پاییز سفر کنید

از جمله فرودگاه های موجود در مجارستان فرودگاه های بین المللی مجارستان و فرودگاه بین‌المللی بوداپست فرنک لیست را نام برد.

بهترین زمان سفر به مجارستان

بهترین زمان سفر به مجارستان

یک سفر کامل و مهیج در سفر به مجارستان

سفر به مجارستان یک سفر مهیج و هیجان انگیز می باشد که شما می توانید نهایت لذت را از آن ببرید و حسابی خوش بگذرانید. در سفر به مجارستان از دیدن معماری زیبا، پرندگان نادر و کمیاب و از وفور چشمه های آب گرم هیجان زده خواهید شد. بازدید از یک کشور باستانی که در گوشه گوشه آن می توانید شاهد آن زیبایی ها باشید و از دیدن مناظر جذاب و رویایی آن به وجد بیایید. سفر به مجارستان یک سفر فراموش نشدنی و مهیج برای هرکسی می باشد.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت مجارستان، ویزای مجارستان، تور مجارستان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید