لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

راهنمای سفر به سوئد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

یکی از کشورهایی که تا با حال شاهد حضور گردشگران و توریستان زیادی بوده است کشور سوئد است. امروه افراد زیادی در ایام تعطیل گزینه سفر به سوئد را انتخاب می کنند تا از جاذبه های گردشگری آن بازدید کنند. کشور سوئد یکی از کشورهایی است که در شمال اروپا قرار دارد. این کشور از جمله کشورهایی است که در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد و به همین علت گردشگران زیادی هر ساله از آن بازدید می کنند. در اینجا می توانید مطالب راهنمای سفر به سوئد را بخوانید و از آنها لذت ببرید.

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

کشور سوئد
همانطور که گفته شد کشور پادشاهی سوئد در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. پایتخت این کشور استکهلم می باشد. این کشور چهارمین کشور بزرگ در اروپا است. این کشور با کشورهای نروژ، فلاند، خلیج بوتنی، دریای بالتیک و دانمارک همسایه است. کشور سوئد دارای جمعیتی بیش از ده میلیون نفر است و نسبت به مساحت آن تراکم جمعیت در این کشور بسیار پایین است و بیشتر این مردم در جنوب سوئد قرار دارند. دولت این کشور به شکل پارلمانی است و حکومت ان پادشاهی مشروطه است. این کشور پادشاه دارد اما توسط نخست وزیر اداره می شود. در ادامه راهنمای سفر به سوئد را مطالعه نمایید.
کشور سوئد از جمله کشورهایی است که عضو سازمان ملل متحد است و کیفیت زندگی در آن بسیار بالا می باشد. مردم این کشور به زبان سوئدی صحبت می کنند و دین جامع در این کشور مسیحیت پروتستان است.

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

آب و هوای کشور سوئد
کشور سوئد از جمله کشورهایی است که وقتی نام آن به میان می آید، به یاد سرما و برف می افتیم. این کشور را با تصاویر برفی و مه گرفته می شناسیم. اما بهتر است بدانید که این کشور دارای آب و هوای معتدل به خاطر جریانات گرم خلیجی می باشد. در این کشور فصل بهار از اواسط تابستان شروع می شود و دارای آب و هوای بسیار خوب و خنکی است. فصل تابستان از اواسط تیر ماه شروع می شود و دارای آب و هوای گرم و مطبوعی است. زمستان این کشور نیز از مهر ماه شروع می شود و شاهد ریزش برف و باران در آن هستیم. در زمان سفر به سوئد بهتر است از شرایط آب و هوای در نواحی مختلف آن باخبر شویم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای سفر به سوئد بگیریم. باید جهت اخذ ویزای این کشور، باید وقت سفارت سوئد را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

بهترین زمان سفر به سوئد
در زمان سفر به سوئد برای همه افراد سوالاتی ایجاد می شود که بهترین زمان سفر به سوئد چه زمانی است. بهتر است جهت آشنایی بیشتر مقاله راهنمای سفر به سوئد را مطالعه بفرمایید. بهترین زمان سفر به سوئد فصل تابستان است. می توان گفت در ماه جولای آب و هوا گرم است و تعداد توریست ها و گردشگران بسیار زیاد می باشد. سفر به سوئد در این زمان ها بسیار هزینه بردار است چرا که تعداد گردشگران این کشور بالا است. در این فصل می توانید از بیشتر جاذبه های گردشگری کشور در زمان روشنایی بیشتر لذت ببرید. البته می توان گفت در فصل کریسمس نیز می توان گزینه سفر به سوئد را انتخاب کرد چرا که در آنجا زمستانی رمانتیک را تجربه خواهید کرد. تور سوئد از بهترین های تور اروپا محسوب میگردد.

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

جاذبه های گردشگری سوئد
در ادامه مقاله راهنمای سفر به سوئد با ما همراه باشید. در کشور سوئد علاوه بر برف و باران جاذبه های زیادی وجود دارد که سفر به سوئد را لذت بخش و خاطره انگیز می کند. کشور سوئد یکی از مناطقی است که دارای ساختمان های رنگارنگ و متنوع بسیار زیادی است که در کنار قلعه ها و کلیساها بسیار جذاب شده اند. بهتر است در زمان سفر به سوئد این مکان ها را بازدید کنید:
• پارک ملی. یکی از بهترین مکان های گردشگری کشور سوئد پارک ملی این کشور است. پارک ملی سوئد با کشور نروژ هم مرز می باشد. این پارک یکی از پارک های دریایی سوئد است. این پارک بزرگ در سواحل جزیار قرار دارد . صخره های مرجانی این پارک یکی از محبوب ترین مکان ها برای غواصان می باشد.
• مالمو. این یکی از شهر های قدیمی سوئد است که دارای ساختمان های عصر معاصر و مدرن است. این شهر یکی از شهرهای بزگ سوئد است که سه میدان دارد. این شهر از طریق پلی به نام اورساند به کشور دانمارک وصل شده است. در زمان سفر به سوئد حتما این مکان را در لیست بازدید خود قرار دهید.
مجمع الجزایر استکهلم. این جزایر یکی از بهترین مکان های بازدید در زمان سفر به سوئد است. در این قسمت چیزی بیش از سی هزار جزیره وجود دارد و می توان با یک تور قایق سواری از بیشتر انها بازدید کرد. در این جزایر از قلعه جنگ جهانی اولی بازدید کنید و از تمامی لحظارت سفر به سوئد لذت ببرید.
• لاپ لند. این منطقه مناسب برای افراد ماجراجو است. در این منطقه می توان قایق سواری کرد، چند ساعت کوه نوری کرد و در جنگل های وحشی پیاده روی کرد. در این منطقه کلبه های چوبی سنتی وجود دارد که هر فردی را مجذوب خود می کنند. در این منطقه می تواند پوست گوزن شمالی را بخرید و از آن استفاده کنید.

سیستم حمل و نقل سوئد
مقاله راهنمای سفر به سوئد به آشنایی بهتر شما در سفرتان کمک میکند. بهتر است بدانید که مردم کشور سوئد تا حدود زیادی وقت شناس هستند و به زمان اهمیت زیادی می دهند. به همین خاطر در شهرهای این کشور می بینیم که اتوبوس ها بسیار منظم و دقیق هستند. هر ایستگاه جدول زمانی خاص خود را دارد و نام تمامی ایستگاه ها مشخص است. در هر نقطه ای از شهر می توانید این اتوبوس ها را بیابید و با هزینه ای کم به نقاط دیگر رفت و امد کنید. در بعضی از شهر های کشور سوئد شاهد قطارها،مترو و قایق های شهری هستیم. سیستم متروی شهر استکهلم یکی از بهترین سیستم های جهان می باشد.
در زمان سفر به سوئد متوجه یک نکته مهم خواهید شد و این است که دوچرخه سواری در این کشور بسیار گسترده است. مردم این کشور به سلامتی خود بسیار اهمیت می دهند و با وجود داشتن ماشین دوچرخه سواری می کنند.

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

غذاهای خوشمزه کشور سوئد
یکی از موارد مورد اهمیت در سفر به سوئد غذاهای خوشمزه این کشور است. در این کشور غذاهای با طعم دیگری سرو می شوند که ارزش امتحان کردن را دارند. یکی از غذاهای این کشور وسوسه ی جانسون است که برای کریسمس پخته می شود ودر هر خانه ای وجود دارد. این غذا ترکیبی از سیب زمینی و ماهی کولی است. غذای دیگر این کشور راگمانگ مخصوص فصل زمستان می باشد و در آن از سیب زمین و کره و گوشت استفاده می شود. این غذا را می توان در کنار سایر غذاها نوش جان کرد. البته بهتر است بدانید که در این کشور انواع سخت پوستان و خرچنگ ها نیز خورد می شود. تور سوئد از بهترین های تور اروپا است.

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

 

راهنمای سفر به سوئد

راهنمای سفر به سوئد

فرهنگ مردم کشور سوئد
یکی از چیزهایی که در زمان سفر به سوئد با آن رو به رو می شویم فرهنگ مردم این کشور است. مقاله راهنمای سفر به سوئد را مطالعه نمایید تا اطلاعات جامعی درمورد سوئد پیدا کنی. مردم سوئد افرادی خوش برخورد و بسیار مهربان هستند. مردم این کشور علاقه بسیار زیادی به طبیعت و و محیط ها باز دارند. به همین خاطر مردم این کشور در بیشتر زمان ها اوغات خود را در جنگل ها و یا در کنار دریاها می گذرانند. مردم این کشور به صحبت های دیگران احترام می گذرانند و به حرف های آنها کاملا گوش می دهند. مردم این کشور در هر حالتی اعتدال را رعایت می دکنند و اصلا فخرفروشی نمی کنند. در زمان سفر به سوئد نوبت خود را رعایت کنید چرا که مردم این کشور به حقوق دیگران بسیار احترام می گذرانند.

هتل های کشور سوئد
یکی از مهم ترین مکان ها در زمان سفر هتل و محل اقامت است. کشور سوئد دارای بهترین هتل های چند ستاره می باشد که همه گی از بهترین امکانات برخوردار هستند. این هتل ها ویژگی های زیادی دارند و دارای اتاق های گرم و بسیار راحتی هستند. در این هتل ها می توانید تمامی امکانات روز و مدرن مانند استخر، سونا، خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات تفریحی، رستوران ها و .. را بیابید. این هتل ها سفر به سوئد را فراموش نشدنی می کنند.
هزینه های سفر به سوئد
همه افراد در زمان سفر به سوئد سعی می کنند تا از هزینه های سفر خود مطلع شوند و تا حدودی آنها را محاسبه کنند. هزینه های سفر به سوئد شامل هزینه های اقامت، هزینه های رفت و امد، هزینه های خوراک، هزینه های خرید از مراکز و بازارهای سوئد، هزینه ها گردش و تفریح در شهرهای مختلف کشور سوئد می باشد. بهتر است همه مسافرین در زمان سفر به سوئد این موارد را در نطر بگیرند تا بتوانند با کم ترنی هزینه سفری ایده آل داشته باشند.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئد، ویزای سوئد ، وقت سفارت سوئد ، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

۲۱ مهر ۱۳۹۷ 0 275
۱۹ تیر ۱۳۹۷ 0 1318
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ 0 344

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید