لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

روادید بلژیک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

روادید بلژیک

روادید بلژیک

کشورهای اروپایی همواره به عنوان مقصد بسیاری از گردشگران و افراد متقاضی برای تحصیل و کار محسوب می شوند. در این بین کشور بلژیک به عنوان یکی از کشورهای اروپایی مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. روادید بلژیک به عنوان یکی از روادیدهای پر طرفدار در بین کشورهای اروپایی محسوب می شود. بسیاری از افراد سالانه با مراجعه به سفارت این کشور در تهران، روادید بلژیک را درخواست کرده و راهی این کشور می شوند. دریافت این روادید به مانند تمامی کشورهای اروپایی یک سری از قوانین خاص را به همراه دارد. در این متن تمامی نکات مربوط به چگونگی دریافت روادید بلژیک و سفر به این کشور بررسی خواهد شد. اگر تمایل دارید تا سفر به کشور بلژیک را تجربه کنید، ما را تا پایان همراهی نمایید.

کشور بلژیک

کشور بلژیک یک کشور اروپایی می باشد، که در منطقه غربی اروپا واقع شده است. این کشور با کشورهایی چون آلمان، فرانسه، لوکزامبورگ و هلند همسایه می باشد. وسعت کشور بلژیک ۳۰ هزار کیلومتر مربع است و با توجه به این وسعت کم، جمعیتی بالغ بر ۱۰ میلیون نفر را در خود جای داده است. زبان رسمی این کشور متغیر می باشد. مردمان این کشور به زبان هایی چون فرانسوی، آلمانی و هلندی صحبت می نمایند. پول رسمی کشور بلژیک یورو می باشد. این کشور از لحاظ مختلف دارای پتانسیل های متفاوتی است. از این پتانسیل ها می توان به زمینه های شغلی، تحصیلی، گردشگری و … اشاره کرد. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد، از گوشه کنار دنیا با دریافت روادید بلژیک روانه این کشور شوند. گفتنی است دریافت روادید بلژیک قوانین خاص خود را دارد و با توجه به این که این کشور جزو محدوده شینگن می باشد، افرادی که دارای ویزای شینگن می باشند، به راحتی می توانند به این کشور سفر نمایند. جهت رزرو تور اروپا و تور بلژیک به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید.

روادید بلژیک

روادید بلژیک

مراحل دریافت روادید بلژیک

اولین مرحله برای دریافت روادید بلژیک مراجعه به سفارت این کشور می باشد. افراد متقاضی رواید این کشور، می توانند به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید و اقدام به رزرو وقت سفارت بلژیک نمایید. سفارت این کشور در تهران خیابان ولی عصر، خیابان ‏فیاضی(فرشته سابق)، پلاک ‏‏۱۵۵‏ واقع شده است.افراد می توانند با مراجعه به آدرس ذکر شده، وقت سفارت این کشور را برای اخذ ویزای بلژیک دریافت نمایند. پس از آنکه توانستید وقت سفارت این کشور را دریافت نمایید، در روز تعیین شده باید مدارک و هر آن چیزی که مسئولین سفارت را برای صدور روادید بلژیک راضی نماید، با خود به همراه ببرید. پس از ارائه مستندات خود باید منتظر جواب بمانید و اگر جواب مثبت بود سایر اقدامات برای دریافت روادید بلژیک را صورت دهید. نوع روادید درخواستی افراد در پروسه دریافت آن تاثیر گذار می باشد. به طور مثال ویزای توریستی بلژیک راحت تر در اختیار افراد قرار می گیرد.

روادید بلژیک

روادید بلژیک

مدارک لازم برای اخذ روادید بلژیک

برای دریافت روادید بلژیک ارائه یک سری از مدارک الزامی می باشد. نوع مدارکی که افراد باید به سفارت این کشور ارائه دهند، با توجه به نوع روادید درخواستی بلژیک متفاوت می باشد. مدارکی که افراد باید به سفارت کشور بلژیک ارائه دهند عبارتند از:

۱) ارائه اصل و رونوشت صفحه های پاسپورت ( پاسپورت ارائه شده باید پس از خروج از کشور به مدت ۶ ماه اعتبار داشته باشد)

۲) ارائه اصل و رونوشت مدارک شناسایی مانند کارت ملی، شناسنامه، پایان خدمت و… (ترجمه این مدارک باید ارائه شود)

۳) ۲ قطعه عکس زمینه سفید و تمام رخ ( بانوان با حجاب کامل و کمترین آرایش)

۴) ارائه پرینت حساب بانکی افراد متقاضی

۵) ارائه مدارک شغلی افراد

۶) ارائه مدارک تحصیلی

۷) ارائه مدارک پزشکی

روادید بلژیک

روادید بلژیک

دریافت روادید بلژیک به صورت دائم

روادید بلژیک نمونه های مختلفی دارد. افرادی که قصد اقامت در این کشور را دارند، باید توجه نمایند که در زمان دریافت اقامت این کشور باید شرایط لازم را داشته باشند. چند راه برای دریافت روادید بلژیک به صورت دائم موجود می باشد. یکی از راه های آن ازدواج است. افراد می توانند با کسانی که تابعیت کشور بلژیک را دارند ازدواج کرده و روادید بلژیک را به صورت دائم دریافت نمایند. از دیگر روادیدهای دائم کشور بلژیک، روادید کاری می باشند. این نوع از روادید به این صورت می باشد، که افراد با دریافت پیشنهادهای شغلی از کشور بلژیک می توانند، اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند. گفتنی است یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دائم در این کشور، سرمایه گذاری در بخش های مختلفی می باشد. افراد می تواند با ایجاد فرصت های شغلی و کارآفرینی مسئولین این کشور را برای دریافت ویزای بلژیک به صورت دائم راضی نمایند.

انواع روادید بلژیک

روادید بلژیک به دو دسته تقسیم می شوند. روادید هایی که به صورت دائم و به صورت اعتباری برای افراد صادر می شوند. افراد متقاضی روادید بلژیک، با توجه به نوع روادید مورد نظرشان باید پروسه های مختلفی را طی نمایند. یکی از روادیدهای پرطرفدار بلژیک، روادید توریستی این کشور می باشد. این نوع از روادید با سرعت بالاتری به افراد ارائه می شود. از دیگر نمونه های روادید بلژیک می توان به روادیدهای پزشکی، تحصیلی، تجاری، کاری، نمایشگاهی و … اشاره کرد.

روادید بلژیک

روادید بلژیک

هزینه اخذ روادید بلژیک و سفر به این کشور

افراد متقاضی روادید بلژیک باید یک سری از هزینه ها را با توجه به نوع سفر خود به این کشور، مورد توجه قرار دهند. اولین هزینه ای که افراد باید پرداخت نمایند، هزینه دریافت روادید این کشور می باشد. این هزینه با توجه به نوع روادید بلژیک متفاوت است. هزینه های روادید کوتاه مدت با بلند مدت تفاوت دارد و این هزینه را افراد با مراجعه به سفارت مطلع خواهند شد. لازم به ذکر است این هزینه باید قبل از دریافت روادید به سفارت ارائه شود. گفتنی است اگر اخذ ویزای بلژیک با نظر منفی مسئولین مواجه شود، هزینه داده شده عودت نخواهد شد. سایر هزینه های سفر به بلژیک با توجه به نوع سفر افراد متفاوت می باشد. افراد برای سفر به این کشور باید هزینه بلیط هواپیما، هزینه اقامت، هزینه خورد و خوراک و … را متقبل شوند. لازم به ذکر است که این هزینه ها برای سفرهای کوتاه مدت می باشد و در سفرهای بلند مدت (اقامت دائم) افراد باید با یک برنامه ریزی از پس هزینه های اقامت در این کشور بر آیند.

روادید بلژیک

روادید بلژیک

استفاده از آژانس های مسافرتی برای دریافت روادید بلژیک

برای دریافت روادید بلژیک ارتباط با آژانس های مسافرتی معتبر می تواند بهترین گزینه برای افراد محسوب شود. افراد می توانند با استفاده از مشاوره های لازم، با سرعت بالاتری روادید خود را دریافت کرده و سفر به این کشور را تجربه نمایند. گفتنی است افراد متقاضی که زمان لازم برای دریافت ویزای بلژیک را ندارند، می توانند با استفاده از آژانس های مسافرتی روادید این کشور را دریافت نمایند و بعد از انجام کارها، مبلغی را به عنوان دستمزد به آن ها ارائه دهند. این آژانس ها با تجربه بالایی که در امر اخذ ویزا از کشورهای مختلف دارند، می توانند کمک شایانی به افراد متقاضی نمایند. لذا در انتخاب این آزانس ها نهایت دقت را به خرج دهید.

روادید بلژیک

روادید بلژیک

شرایط دریافت روادید بلژیک و خروج از کشور

افرادی که قصد دریافت روادید بلژیک و خروج از کشور را دارند، باید موانع را از جلوی پای خود بردارند. افرادی که قصد دریافت روادید را دارند باید یا سربازی رفته باشند و یا اینکه موافقت نظام وظیفه را برای صدور روادید و خروج از کشور اخذ نمایند. افراد بعد از اینکه روادید خود را دریافت نمودند، نباید هیچ گونه منعی برای خروج از کشور داشته باشند. این ممنوعیت ها، می تواند شامل مشکلات مالیاتی و یا سیاسی باشد. افرادی که برای دریافت ویزای بلژیک اقدام می نمایند، باید پشتوانه مالی خوبی داشته باشند و با ارائه پرینت حساب خود به سفارت می توانند این موضوع را ثابت نمایند.

نکات لازم در مورد روادید بلژیک

افراد متقاضی برای دریافت روادید بلژیک باید به یک سری از نکات توجه ویژه ای داشته باشند. افرادی که قصد دارند به صورت کوتاه مدت به این کشور سفر نمایند، باید توجه داشته باشند که روادید این کشور دارای یک اعتبار مشخص ۳ ماهه می باشد. چنانچه این افراد قصد دارند بیشتر از این زمان در این کشور بمانند، باید با مراجعه به سفارت درخواست تمدید ویزای خود را ارائه نمایند. افرادی که موفق به دریافت روادید بلژیک و سفر به این کشور می شوند، باید توجه داشته باشند که در زمان اقامت خود در بلژیک باید قوانین این کشور را رعایت نمایند. در صورت رعایت نکردن قوانین ممکن است افراد را از خاک این کشور اخراج نمایند.

در پایان این بحث می توان گفت دقت و رعایت مواردی که در این متن به آن اشاره شد، برای افراد متقاضی روادید، بسیار مهم و کارا می باشد. روادید بلژیک با توجه به پتانسیل های خوبی که در این کشور موجود می باشد، بسیار پرطرفدار است و همواره بسیاری از مردمان، در گوشه و کنار دنیا برای دریافت این روادید اقدام می نمایند. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات مفیدی از چگونگی دریافت روادید بلژیک و سفر به این کشور را در اختیارتان گذاشته باشیم.از اینکه تا پایان متن ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

روادید بلژیک

روادید بلژیک

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت بلژیک ، ویزای بلژیک ، تور بلژیک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

15 آگوست 2018 0 824
15 ژانویه 2019 0 560

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید