لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

وقت سفارت اتریش

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

کشور اتریش از جمله کشورهای پیشرفته محسوب می شود. با داشتن جاذبه های گردشگری فراوان متقاضیان زیادی جهت سفر و اقامت در اتریش اقدام به اخذ وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی می کنند. پایتخت این کشور وین می باشد. معماری بی نظیر به کار رفته دربناهای این شهر از جمله دلایلی است که گردشگران حرفه ای را مجذوب خود کرده است. رودخانه های وسیع جنگل های زیبا در تابستان و مناظر زیبا در زمستان جاذبه های توریستی شگفت انگیزی را رقم زده است. زبان رسمی مردم اتریش زبان آلمانی می باشد. کشور اتریش از اعضای اتحادیه اروپا و همچنین از اعضای شینگن به شمار می رود. اکثر مردم کشور اتریش مسیحی هستند. در این نوشته در ابتدا مراحل اخذ وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی و سپس انواع ویزای صادر شده برای مهاجرین و اقامت در اتریش را شرح خواهیم داد.

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

روش های اقامت در اتریش
جهت اقامت در اتریش روش های گوناگونی وجود دارد. با توجه به هدف از سفر به اتریش نوع ویزای اخذ شده متفاوت خواهد بود که از جمله ی آنها می توان به ویزای تحصیلی ویزای کاری ویزای ازدواج ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد. تور اتریش از بهترین های تور اروپا محسوب میشود.

پیمان نامه شینگن
به موجب این معاهده مردمی که در کشورهای عضو این پیمان نامه زندگی می کنند با در دست داشتن این نوع ویزا به راحتی می توانند به کشورهای عضو این معاهده سفر کنند. کشورهای اتریش آلمان کانادا نروژ و چندین کشور دیگر از اعضای این اتحادیه می باشند.

وقت سفارت اتریش
اولین کاری که برای اخذ ویزا و اقامت در اتریش بایستی انجام گیرد تعیین وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی میباشد. گفتنی است که به علت تعداد زیاد متقاضیان برای سفر به کشورهای اروپایی گرفتن وقت سفارت اتریش کار دشواری می باشد. لذا توصیه می شود در اولین فرصت برای این کار اقدام نمایید سپس مدارک مورد نیاز برای ارائه در روز تعیین شده را فراهم نمایید.

وقت سفارت اتریش برای سفرهای توریستی
کشور اتریش درصدد جذب تعدا زیاد گردشگران می باشد. از راهکارهای افزایش درآمد و تقویت اقتصاد این کشور جذب توریست می باشد. بنابراین شرایط مناسبی را جهت اخذ ویزا و اقامت در اتریش برای گردشگران را فراهم نموده است. جهت اخذ ویزای توریستی باید اقدام اخذ وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی نمایید. حداکثر مدت زمانی که برای گردشگری در خاک این کشور در نظر گرفته شده است یک ماه می باشد و فرد مهاجر باید قبل از اتمام این مدت از کشور اتریش خارج شود.

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

 

گرفتن وقت فوری از وقت سفارت اتریش

توصیه می شود حدود یک تا دو ماه قبل از اقدام برای اخذ ویزا، و رزرو وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی سعی نمود. در صورتی که دعوت نامه ای از آشنایانتان و یا کارفرمایی برایتان ارسال گردد و شما نتوانید قبل از اتمام تاریخ دعوت نامه برای رفتن اقدام کنید باید برای وقت فوری از سفارت اقدام کرد. جهت گرفتن وقت فوری از وقت سفارت اتریش باید به آژانس های معتبر مراجعه کرد. توجه داشته باشید به آژانس هایی مراجعه کنید که قانونمند باشند زیرا در صورت غیر مجاز بودن و بروز تقلب در اخذ وقت سفارت اتریش موجب محرومیت شما از دریافت ویزای اتریش خواهد شد.

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

اقامت در اتریش از طریق اخذ ویزای تحصیلی
با توجه به پیشرفت روزافزون کشورهای اروپایی همه روزه بر تعداد متقاضیان مهاجر به این کشورها افزایش می یابد. اخذ ویزای تحصیلی این کشور از پر طرفدارترین نوع اقامت در این کشور محسوب می شود. گذراندن دوره های تحصیلی در این کشور تقریبا رایگان می باشد. مراکز آموزش عالی این کشور در جهان و اروپا بسیار معتبر و شناخته شده هستند. بنابراین افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند از این کشور غافل نخواهند شد. جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد و این فرصت به دانشجویان داده می شود که در ابتدا به یادگیری زبان آلمانی بپردازند سپس وارد دانشگاه شوند. این مسئله از برتری های انتخاب کشور اتریش به جای آلمان برای ادامه تحصیل می باشد. توصیه می شود ابتدا پذیرش دانشگاه مورد نظرتان را بگیرید و سپس تحت نظر آموزشگاه های همان کشور به یادگیری زبان مشغول شوید. قبل از درخواست برای ویزای تحصیلی و اقامت در اتریش باید برای رزرو وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی اقدام کنید.
در صورتی که دانشجوی کارشناسی در دانشگاه های ایران هستید می توانید با تطبیق واحدهای درسی خود در دانشگاه های اتریش مدرک فارغ التحصیلی خود را از دانشگاه های این کشور اخذ کنید. علاوه بر دانشگاه های دولتی دانشگاه های خصوصی نیز پذیرای دانشجویان می باشند. مدت زمان تحصیل در اتریش بسته به مقطع تحصیلی متفاوت می باشد . مقطع کارشناسی ۴ سال مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال و مقطع دکتری حدود ۳ تا ۵ سال زمان می برد. در طی دوران دانشجویی و اقامت در اتریش کار پاره وقت می تواند کمک خرجی برای هزینه های زندگیش باشد.

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

اقامت در اتریش با اخذ ویزای کار
بهترین روش برای اخذ ویزای کار کشور اتریش فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های اروپایی می باشد. چون کشور اتریش از اعضای اتحادیه اروپا و همچنین عضو پیمان شینگن می باشد متقاضیان کار تمایل به گرفتن ویزای کار و اقامت در اتریش می باشد. درنتیجه با کسب درآمد مناسب می توانند اقامت در اتریش را گرفته و سپس تابعیت اتریش را بدست آورند. به طور کلی شرایط اخذ ویزای کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشابه می باشد. از جمله شرایطی که مورد بررسی قرار می گیرد شرایط سنی مدرک تحصیلی سوابق کاری مدرک زبان حقوق بالا و پژوهش های انجام شده را می توان نام برد.در صورت محرز بودن شرایط شما ویزای کاری شش ماهه به شما تعلق می گیرد و به شما فرصت داده می شود شغل مناسبی پیدا کنید. در صورت یافتن شغل مناسب و پرداخت مالیات دولت اقامت در اتریش به مدت یک سال به همراه خانواده به شما تعلق می گیرد . بعد از طی ۵-۴ سال با ارائه مدارک لازم به دولت این کشور و پرداخت مالیات می توانید اقامت در اتریش را به صورت دائم بگیرید. اتریش از جمله کشورهای است که با کمبود نیروی کار مواجه است و درصد بسیار کمی از مردم در آن بیکار هستند. با توجه به مطالب ذکر شده مقصد مناسبی برای ایرانیان به شمار می رود.

اقامت در اتریش با ویزای کاری
از دیگر روش های مهاجرت به این کشور سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد. از شرایط مهم در ثبت شرکت در این کشور این است که بایستی اقامت در اتریش را داشته باشید یا به واسطه تحصیل و یا کار. با توجه به مقادیر پایین مالیاتی گزینه مناسبی برای ثبت شرکت می باشد. روشی دیگر جهت اخذ اقامت در اتریش سرمایه گذاری با مبالغ کلان است که حداقل مبلغ پرداختی باید ۳ میلیون یورو باشد. در نهایت با پرداخت این مبلغ و سرمایه گذاری در این کشور در مدت زمان کوتاهی به اخذ تابعیت این کشور دست پیدا کنید. بدیهی است که تنها قشر ثروتمند می توانند از این طریق اقامت در اتریش را کسب کنند. مبلغ در نظر گرفته شده باید به صورت نقدی پرداخت گردد و حتی نحوه به دست آمدن آن نیز باید مشخص شود. طی مراحل اداری حساب بانکی شما مسدود خواهد شد و پس از اتمام کار در صورت پذیرش اقامت در اتریش سرمایه ی شما در دولت اتریش مورد استفاده قرار می گیرد. پاسپورت کشور اتریش و اقامت در اتریش به شما داده خواهد شد در غیر این صورت مبلغ پرداختی به شما باز گردانده می شود.

پیشنهاد می شود در صورتی که در کشور اتریش دانشجو هستید یا ویزای کار و اقامت در اتریش دریافت کرده اید شرکتتان را به ثبت برسانید.در این مدت با اقتصاد کشور اتریش و فضای حاکم بر آن آشنایی کامل پیدا خواهید کرد و در صورت تمایل می توانید در این کشورسرمایه گذاری کنید. با کمک این روش ضرر و زیان کم تری را متحمل خواهید شد و اقامت در اتریش با اطمینان کامل صورت خواهد گرفت.

کارت اقامت در اتریش
اقامت در اتریش با این روش در سال ۲۰۱۱ رواج پیدا کرده است. تنها مهاجرانی که از شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باشند می توانند از این شیوه ی اقامتی استفاده کنند. همچنین افرادی که تحصیلات خود را در کشور اتریش به پایان رسانده باشند می توانند از این شیوه ی اقامتی استفاده کنند. از مزایای صدور این کارت به دسترسی نامحدود به بازار کار اشاره می شود. این کارت براساس تعداد سال های دوره تحصیلی فرد و همچنین شغلی که مهاجر پس از اتمام دروه تحصیلی در ان مشغول به کار می شود به او داده می شود. کسانی که ویزای کاری دریافت کرده باشند حدودا پس از یک سال اشتغال در خاک اتریش می توانند برای دریافت این کارت اقدام کنند و با در دست داشتن این کارت از امکانات بیشتری استفاده کنند.

اقامت در اتریش از طریق ازدواج
در ویزای ازدواج بایستی مدارک مورد نیاز به سفارت اتریش تحویل داده شود همچنین سند ازدواج به سفارت ارائه شود. علاوه بر ویزای ازدواج ویزای نامزدی نیز وجود دارد اما به علت نبود هیچ مدرکی که در نهایت این نامزدی به ازدواج ختم شود شانس کمتری برای اخذ این نوع ویزا و اقامت در اتریش خواهد بود. ازدواج دراتریش در دفاتر قانونی صورت می گیرد. حداقل سن قانونی برای ازدواج در کشور اتریش ۱۸ سال می باشد. ایرانیانی که اقامت در اتریش را برگزیده اند اگر قصد ازدواج دارند باید در سفارت ایران در کشور اتریش حضور یابند و ازدواج خود را به ثبت برسانند. در صورت اخذ ویزای ازدواج شخص می تواند برای اخذ تابعیت نیز اقدام کند که پس از ۱۰ سال زندگی در این کشور می تواند درخواست تابعیت بدهد.

اقامت در اتریش از طریق تولد فرزند
در صورتی که یکی از والدین اتریشی نباشد ارائه گواهی ازدواج الزامی می باشد و اگر هر دوی والدین اتریشی باشند فرزند متولد شده اتریشی محسوب می شود. با این روش اقامت در اتریش به آسانی امکان پذیر است. در پایان توصیه می کنیم چناچه قصد سفر به کشورهای اروپایی را دارید از چند ماه قبل برای اخذ وقت سفارت اتریش از طریق آژانس های مسافرتی اقدام نمایید و اطلاعات لازم را در مورد مقصد کسب نمایید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت اتریش ، ویزای اتریش ، تور اتریش و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

18 نوامبر 2018 0 1195
21 اکتبر 2018 0 1237
12 جولای 2018 0 2278

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید