لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

وقت سفارت اسلوونی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

اگر قصد مهاجرت و یا سفر به اسلوونی را دارید باید ابتدا وقت سفارت اسلوونی بگیرید. برای گرفتن وقت سفارت اسلوونی راه های متعددی وجود دارد که ما در این مطلب متناسب با نوع سفر شما اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار می دهیم.

کشور اسلوونی

همانطور که می دانید کشور اسلوونی از کشورهای اروپای مرکزی است و  پایتخت آن لیوبلیانا می باشد. این کشور جمعیت نسبتا کمی دارد و با کشورهای به نامی از جمله اتریش هم مرز است. کشور اسلوونی در نزدیکی کوه های آلپ واقع شده است و همین عامل باعث محبوبیت آن در بین افراد مختلف شده است. هر ساله مسافران زیادی از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند. اسلوونی موقعیت جغرافیایی و اقتصادی بسیار خوبی هم دارد که می تواند دلیلی بر توجه مردم به این کشور باشد. مردم در این کشور به زبان اسلوونیایی صحبت می کنند و واحد پول آنها یورو است. این کشور آب و هوای معتدلی دارد البته در قسمت های کوهستانی دارای آب و هوای نسبتا سردی است. وجود جاذبه های گردشگری در این کشور باعث جذابیت آن شده است. اگر قصد سفر به اسلوونی را دارید این مطلب را دنبال کنید تا شما را با اطلاعاتی مفید در این باره آشنا کنیم.

وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

در ابتدا اولین گامی که برای دریافت ویزای اسلوونی باید بردارید گرفتن وقت سفارت اسلوونی است. افراد با هدف های مختلفی به این کشور سفر می کنند برخی برای گشت و گذار و بازدید از جاذبه های دیدنی اسلوونی، برخی برای انجام امور کاری و تجارت، برخی برای تحصیل در این کشور و … بنابراین دلایل مختلفی برای دریافت ویزای اسلوونی وجود دارد. همانطور که می دانید اسلوونی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن است که برای ورود به آن باید ویزای شینگن را دریافت کنید. بنابراین ابتدا باید وقت سفارت اسلوونی را گرفته سپس برای بقیه مراحل اقدام کنید. شما می توانید وقت سفارت اسلوونی را از طریق آژانس های مجری مستقیم سفارت بگیرید. زمانی که وقت سفارت اسلوونی را گرفتید باید مدارک مورد نیاز مرتبط به نوع ویزا را با خود به همراه داشته باشید تا در روز مصاحبه آنها را تحویل دهید. برای دریافت ویزای اسلوونی هر شخص باید در محل سفارت حضور داشته باشد و شخص دیگری نمی تواند این مراحل را برای وی انجام دهد زیرا از شما انگشت نگاری خواهد شد. ضمنا قبل از مراجعه به سفارت اسلوونی حتما باید در تعیین وقت سفارت اقدام کرده باشید. سپس کارشناسان مربوطه مدارک شما را تحویل گرفته و آنها را بررسی می کنند در صورتی که در روند کاری شما مشکلی پیش نیاید و مدارک شما ناقص نباشند ویزا برای شما صادر می شود سپس می توانید با استفاده از ویزای صادر شده به کشور اسلوونی سفر کنید. تور اسلوونی از بهترین های تور اروپا بشمار میاید.

وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

زمان مناسب برای اخذ وقت سفارت اسلوونی

یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با وقت سفارت اسلوونی باید به آن توجه کنید زمان سفر شما خواهد بود. به عنوان مثال اگر قصد دارید تا ۱ ماه آینده به اسلوونی سفر کنید باید خیلی زودتر از ۱ ماه برای دریافت ویزای اسلوونی اقدام کنید مخصوصا کسانی که دعوت نامه دارند باید در این مورد دقت کنند زیرا ممکن است دعوت نامه آنها باطل شود.

وقت سفارت اسلوونی برای دریافت ویزای توریستی

بسیاری از افراد با هدف بازدید از جاذبه های گردشگری به اسلوونی سفر می کنند در این موارد می توانید از ویزای توریستی اسلوونی استفاده کنید. ویزای توریستی اسلوونی یک ماه اعتبار دارد. برای دریافت ویزای توریستی اسلوونی هم باید اقدام به دریافت وقت سفارت اسلوونی و سپس مراجعه به سفارت کنید. فرم دریافت ویزای اسلوونی را پر کرده و همراه با سایر مدارک اعلام شده از سوی سفارت پرینت کرده و به سفارت اسلوونی تحویل دهید. کسانی که در اسلوونی دارای دوست و یا فامیل هستند می توانند از آنها دعوت نامه دریافت کنند زیرا در این صورت شانس آنها برای دریافت ویزای توریستی بیشتر خواهد بود. البته این بدین معنی نیست که دعوت نامه سندی بر ورود شما به این کشور باشد در واقع فقط روند کار را سریع تر می کند.

وقت سفارت اسلوونی برای دریافت ویزای کاری

یکی دیگر از راه هایی که می توانید بوسلیه آن ویزای اسلوونی را دریافت کنید دریافت ویزای کاری است. کشور اسلوونی به دلیل موقعیت تجاری نسبتا خوبی که دارد برای کسانی که قصد تجارت و کار در این کشور را دارند مناسب می باشد. اما کار پیدا کردن در این کشور کار آسانی هم نیست زیرا ابتدا باید شغل مورد نظر شما به مدت سه هفته در کشور اسلوونی اعلام نیاز شود اگر پس از گذشت سه هفته شخصی برای این شغل پیدا نشد شرکت و یا کارفرمای مورد نظر باید در کشورهای عضو اتحادیه اعلام نیاز کند اگر در این صورت هم شخصی برای این کار پیدا نشد کارفرما می تواند در بین کشورهای خارج از اتحادیه درخواست نیرو کند. به این صورت که دعوت نامه ای از طرف شرکت و یا کارفرما برای شما فرستاده می شود و شما با استفاده از این دعوت نامه و از طریق آژانس هامی توانید برای دریافت ویزای اسلوونی اقدام می کنید. در برخی موارد می توان از روش دیگری استفاده کرد به این صورت که شما از سفارت اسلوونی می خواهید که برای شما ویزای ۶ ماهه صادر کنند سپس بوسیله آن در مدت ۶ ماه شغل مناسب خود را در کشور اسلوونی پیدا می کنید پس از اینکه شغل مورد نظر خود را پیدا کردید با پرداخت مالیات اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل می کنید.

وقت سفارت اسلوونی برای دریافت ویزای تحصیلی

یکی از راه هایی که افراد مختلفی از آن برای دریافت ویزای اسلوونی استفاده می کنند تحصیل در این کشور است. اگر قصد دارید در کشور اسلوونی ادامه تحصیل دهید باید در بین دانشگاه های آن جست و جو کرده و دانشگاهی که شرایطش به شرایط شما نزدیک باشد را انتخاب کنید سپس از این دانشگاه پذیرش بگیرید. شما باید از دانشگاه مورد نظر که ظرفیت خالی برای رشته شما دارد دعوت نامه دریافت کرده و سپس آن را همراه با سایر مدارک مورد نیاز در وقت مصاحبه به سفارت اسلوونی تحویل دهید تا بتوانید ویزای تحصیلی دریافت کنید. تور اروپا جهت آشنایی با کشور اسلوونی بسیار مناسب میباشد.

وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه در وقت سفارت اسلوونی برای ویزای تحصیلی

برای دریافت ویزای تحصیلی باید یک سری مدارک را همراه با دعوات نامه در روز مصاحبه به کارشناسان تحویل دهید و باید وقت سفارت اسلوونی رزرو گردد، این مدارک به شرح زیر هستند:

-داشتن گذرنامه ای که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

-تکمیل فرم درخواست ویزای اسلوونی

-شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات

-گذرنامه به همراه کپی از تمام صفحات

-ارائه پرینت از گردش مالی حساب در سه ماه آخر

-ترجمه شناسنامه که باید مورد تایید وزارت امور خارجه و سفارت اسلوونی باشد.

-نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر به همراه یک نسخه کپی از آن

-گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه و ترجمه آن

-داشتن تعهد نامه مالی به صورتی که شخص باید یک حساب ریالی و یا ارزی داشته باشد که دارای ۱۰ هزار یورو باشد. راه دیگر این است که دعوت کننده باید مخارج مالی شما را بر عهده بگیرد.

انواع ویزا برای گرفتن وقت سفارت اسلوونی

به طور کلی در سفارت اسلوونی سه نوع ویزا برای شما تعریف می شود که شما می توانید براساس آنها اقدام به دریافت ویزای اسلوونی کنید:

ویزای نوع A

در  این نوع ویزا که به آن ویزای ترانزیت هم گفته می شود شما می توانید در حوزه مربوط به کشورهایی که عضو اتحادیه شینگن هستند وارد فرودگاه شده و سوار هواپیمای کشور مقصد شوید. همانطور که از نام این ویزا مشخص است شما اجازه خروج از فرودگاه کشور واسطه را ندارید.

ویزای نوع C

شما با استفاده از این ویزا می توانید در تمام کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا هستند به صورت آزادانه رفت و امد داشته باشید.

ویزای نوع D

این نوع ویزا بیشتر برای تاجران است که قصد دارند به صورت طولانی مدت در کشور اسلوونی حضور داشته باشند.

وقت سفارت اسلوونی

وقت سفارت اسلوونی

قوانین وقت سفارت اسلوونی

مسلما هر سفارت خانه قوانین و مقررات مربوط به خود را دارد. بنابراین برای تعیین وقت سفارت اسلوونی دقت کنید که از قوانین این سفارت خانه پیروی کنید. تعیین وقت سفارت ممکن است به صورت اینترنتی، تلفنی و یا حضوری انجام شود. برای تعیین وقت سفارت اسلوونی می توانید از طریق آژانس ها اقدام کنید و دقت کنید که این کار به صورت تلفنی امکان پذیر نیست. تعیین وقت سفارت اسلوونی از طریف آژانس ها آسان تر است و وقت کمتری هم از شما می گیرد.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت اسلوونی، ویزای اسلوونی، تور اسلوونی و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید