لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

وقت سفارت لتونی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

در این مقاله توضیحاتی در خصوص نحوه دریافت وقت سفارت لتونی و مدارک لازم برای این امر ارائه می شود، جهت رزرو وقت سفارت لتونی به آزانس های مسافرتی رجوع نمایید. اگر مایل به اخذ ویزای لتونی هستید باید این مقاله را مطالعه و نکات آن را به کار بگیرید. ناگفته نماند که این کشور جذابیت های ویژه ای دارد و سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند.

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

اخذ وقت سفارت لتونی از پیش نیازهای ویزای این کشور است، اگر می خواهید برای ورود به لتونی اجازه کسب کنید باید پیگیر مراحل مطرح شده باشید. در ابتدا بدانید که این کشور از کشورهای حوزه شینگن است و ویزای آن هم از همین نوع می باشد، بنابراین عدم توجه به نکات می تواند روند صدور ویزا و تعیین وقت سفارت را دچار مشکل کند. دریافت ویزای لتونی نیاز به پیمودن مراحلی خاص در خصوص تعیین وقت سفارت دارد که پیشنهاد میگردد از طریق آژانس های مسافرتی جهت رزرو وقت سفارت اقدام گردد.

وقت سفارت لتونی و مکان سفارت

در این بخش راجع به یکی از بخش های مهم وقت سفارت لتونی یعنی مکان قرار گیری سفارت صحبت می شود. خوب است بدانید که لتونی در ایران سفارت ندارد و این موضوع می تواند روی نوع ویزای شینگن صادر شده تاثیر گذار باشد، این تاثیر به معنای این است که فرد دریافت کننده ویزا تنها اجازه ورود به کشور لیتوانی را پیدا می کند و با دریافت ویزای شینگن از سفارت واقع در یک کشور دیگر قادر به عبور و مرور و سفر به دیگر کشورهای عضو این پیمان نیست. یکی از راه هایی که در این امر پیش روی تان قرار می دهیم، مشاوره با آژانس های مسافرتی است.

جهت اخذ وقت سفارت لتونی با کارشناسان آژانس های مسافرتی در تماس باشید، ما بهترین خدمات را در این راستا برای هموطنان مان فراهم کرده ایم. در ادامه این بخش مطلع باشید که تحت هیچ شرایطی نمی توانید پروازی مستقیم از ایران به لتونی داشته باشید چرا که هیچ ایرلاینی این خدمت را ارائه نمی دهد اما امکان استفاده از پروازهای بین راهی وجود دارد به عنوان مثال با یک مرتبه توقف در استانبول با پروازی دیگر به سمت لتونی حرکت می کنید. تور لتونی از برترین های تور اروپا محسوب میگردد.

مدارک لازم جهت تعیین وقت سفارت لتونی

برای تعیین وقت سفارت لتونی نیاز به ارائه مدارک خاصی دارید و باید وقت سفارت لتونی را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو کنید و البته در نظر داشته باشید که پس از تعیین وقت سفارت لتونی باید مدارک دیگری را نیز آماده کنید که در ادامه این بخش لیست آن ها درج خواهد شد، تهیه مدارک و عدم نقص در پرونده موجب تسریع روند صدور ویزا خواهد شد. مدارک اولیه مورد نیاز برای سفارت عبارتند از: صفحات پاسپورت که باید به صورت اسکن شده موجود باشند، تکمیل فرم مربوط به تعیین وقت سفارت و تهیه اسکن از این فرم، مدارکی مستند دال بر برخورداری از محل اقامت در این کشور که اکثرا مدارک مربوط به رزرو هتل ارائه می گردد که در این جا نیز ملزم به تهیه اسکن آن هستید تا امکان ارسال از طریق ایمیل وجود داشته باشد.

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

مدارک دیگری که باید آن ها را آماده و در پرونده مدارک تان قرار دهید نیز به شرح زیر می باشد:
۱٫ کپی شناسنامه که باید از همه صفحات باشد.
۲٫ پاسپورت معتبر که باید حداقل ۶ ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.
۳٫ ارائه دعوتنامه نیز در صورت وجود الزامی است.
۴٫ مدارکی دال بر توانایی مالی
۵٫ دو قطعه عکس
۶٫ بیمه مسافرتی
۷٫ اسناد مالکیت در صورت وجود
۸٫ ارائه فیش حقوقی نیز الزامی است.
بدانید که مدارک بسته به شرایط فرد قابل افزایش است و اگر سفارت مدرک دیگری را نیز از شما درخواست کرد سریعا مراحل تهیه و ارائه آن را طی کنید تا روند رسیدگی به پرونده تان متوقف نشود و ملزم به تعیین مجدد وقت سفارت نباشید.

اخذ وقت سفارت لتونی برای دریافت ویزا

در این بخش از مراحل مورد نیاز برای دریافت وقت سفارت لتونی صحبت می شود. ثبت اولیه درخواست از طریق آژانس های مسافرتی صورت میپذیرد و برای این امر مشخصاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و هدف سفر از شما سوال می شود. البته فراموش نکنید که هزینه وقت سفارت نیز در مراحل بعد دریافت می شود، با تایید مشخصات لیستی در پیش روی شما قرار می گیرد که زمان های خالی موجود را نمایش می دهد و امکان انتخاب یکی از آن ها برای فرد متقاضی وجود دارد. البته این امر همیشه امکان پذیر نیست و گاها زمان مصاحبه توسط سفارت تعیین و به فرد اطلاع رسانی می گردد. این بخش فقط اولین مرحله از روند صدور ویزاست و پس از تماس و تایید تلفنی می توانید برای مصاحبه به سفارت بروید. پرداخت هزینه قبل از تایید نهایی انجام می شود پس دقت داشته باشید و هزینه مشخص شده را در زمان مناسب پرداخت نمایید. مجموعه ما شما را در این مسیر همراهی می کند و می توانید بدون نگرانی خود را برای مصاحبه و دریافت ویزا آماده کنید.
وقت سفارت لتونی و ترجمه مدارک
ترجمه مدارک نیز بخش مهمی از مراحل تعیین وقت سفارت لتونی است که باید آن را مد نظر قرار دهید، ترجمه باید به صورت رسمی باشد و به زبان های انگلیسی و زبان کشور لتونی انجام شود. لتونیایی و روسی از زبان های رسمی کشور لتونی است که باید ترجمه به یکی از این زبان ها انجام شود. برای این امر دارالترجمه های رسمی را انتخاب کنید چرا که در صورت وجود هر گونه مشکل روند صدور ویزا با مشکل مواجه می شود.

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

اخذ وقت سفارت لتونی و مدت زمان مورد نیاز برای این امر
پس از ارسال درخواست وقت سفارت لتونی، از طریق آژانس های مسافرتی، سفارت باید درخواست شما را تایید کند که این امر حدود ۷ تا ۲۱ روز زمان نیاز دارد. پس اگر برای سفر عجله دارید حتما از دو ماه قبل اقدامات لازم را انجام دهید تا به موقع ویزا را دریافت کنید و مجبور به تعویق انداختن تایم سفر نشوید. داشتن یک برنامه صحیح روند صدور را بهتر پیش می برد.

 

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی و اهمیت دعوتنامه

ارائه دعوتنامه در وقت سفارت لتونی تعیین شده روند رسیدگی به درخواست صدور ویزا را جلو می اندازد و در این صورت نیازی به وجود مدارک رزرو هتل نیست و فرد قادر خواهد بود که مسئولیت اقامت شما در کشور لتونی را بر عهده بگیرد. البته توجه داشته باشید که تاریخ دعوتنامه به درستی تعیین شود تا در زمان مصاحبه و در صورت انقضای تاریخ درج شده با مشکل مواجه نشوید.

وقت سفارت لتونی و زمان مصاحبه

در این بخش راجع به روز مصاحبه که از مراحل مهم تعیین وقت سفارت لتونی است صحبت می کنیم. حضور فرد متقاضی در روز تعیین شده الزامی است چرا که بدون حضور شخص مراحل انگشت نگاری انجام نمی پذیرد. ناگفته نماند که این امر در مورد کودکان الزامی نیست و والدین می توانند به جای او در سفارت حاضر شوند. مصاحبه باید با حضور شخص متقاضی انجام شود و حالت دیگری وجود ندارد.

وقت سفارت لتونی و هزینه لازم برای این امر

پرداخت هزینه وقت سفارت لتونی و ویزا نیز الزامی است و این پرداخت باید به واحد پولی یورو انجام شود، هزینه ای که باید برای بزرگسالان پرداخت شود ۶۰ یورو، برای کودکانی که در رنج سنی ۶ تا ۱۲ سال قرار دارند ۳۵ یورو و برای کودکانی که سن آن ها از ۶ سال کم تر است رایگان است. این هزینه حتی در صورت رد شدن درخواست نیز به شما بازگشت داده نمی شود. و توجه داشته باشید که قبل از حضور در سفارت مبلغ تعیین شده را به صورت نقد همراه داشته باشید، مسئول مربوطه از شما واحد پولی دیگری را قبول نخواهد کرد. این مراحل از طریق آژانس های مسافرتی بطور کامل انجام خواهد شد.

نکاتی مهم در خصوص مراحل اخذ وقت سفارت لتونی
در این بخش نکاتی مهم در خصوص تعیین وقت سفارت لتونی و روز مصاحبه مطرح می کنیم که باید آن ها را مد نظر قرار دهید:
۱٫ در روز مصاحبه هیچ وسیله الکترونیکی و برنده ای را با خود به داخل سفارت نبرید.
۲٫ از ارائه مدارک جعلی خودداری کنید.
۳٫ به سوالات پاسخ کوتاه و درست بدهید.
۴٫ شخصا در سفارت حاضر شوید و فرد دیگری را جایگزین نکنید.

وقت سفارت لتونی فوری

امکان تعیین وقت سفارت لتونی به صورت فوری وجود دارد و کارشناسان در آژانس های مسافرتی شما  را در این جهت راهنمایی خواهند کرد. ناگفته نماند که در صورت ناقص نبودن مدارک روند صدور ویزا سریع تر پیش می رود و ملزم به پیمودن مجدد مراحل نیستید.

وقت سفارت لتونی

وقت سفارت لتونی

 

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص وقت سفارت لتونی، ویزای لتونی ، تور لتونی و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید