لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

وقت سفارت پرتغال

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...

وقت سفارت پرتغال

وقت سفارت پرتغال

برای دریافت ویزای کشور پرتغال باید ابتدا به تعیین وقت سفارت پرتغال از طریق آژانس های مسافرتی بپردازید و در روز محاصبه در آن جا حضور یابید و مدارک مورد نیاز را به طور کامل به همراه خود داشته باشید و حتماً نکات ضروری را رعایت کنید. در صورت عدم رعایت مجبور خواهید بود که از ابتدا به اقدامات خود بپردازید و این عمل فرآیند دریافت ویزای شما را به تأخیر خواهد انداخت. حتماً نکاتی را که سبب ارائه ویزای شما به صورت سریع می شود را در نظر بگیرید. بعد از انجام مصاحبه نیز در مدت دو هفته بعد می توانید نتایج را در سایت مربوطه مشاهده کنید.

سفارت پرتغال

 برای تعیین وقت سفارت پرتغال ابتدا درخواستی تحت عنوان درخواست وقت سفارت پرتغال باید ارائه گردد که اینکار توسط آژانس مسافرتی انجام میگیرد و سپس بعد از انجام این درخواست، ایمیلی را از طرف سفارت پرتغال دریافت میشود که از شما به طور حضوری دریافت می شود. در محل سفارت حضور یابید. باید توجه کنید که حتماً در زمان مشخص شده در محل سفارت حضور داشته باشید وگرنه مجبورید برای تعیین وقت سفارت پرتغال دوباره اقدام کنید. در این وقت مصاحبه ای با شما انجام می شود. شما تنها در این مرحله به سفارت پرتغال رفته و اقدامات مربوطه را انجام می دهید.

وقت سفارت پرتغال

وقت سفارت پرتغال

ساعات کاری سفارت پرتغال

ساعات کاری سفارت پرتغال مشخص می باشد و در روزهای شنبه تا پنجشنبه ما بین ساعت ۸ تا ۱۴ می باشد و شما بایستی در این بازه های زمانی در آن جا باشید البته اگر برای تحویل مدارک به آنجا مراجعه کردید توجه داشته باشید که در بازه ی زمانی ۱۲ تا ۱۲:۳۰ به این اقدام ترتیب اثر داده می شود به طوریکه اگر قبل و بعد از این زمان در سفارت پرتغال باشید برای تعیین وقت سفارت پرتغال امکان است جواب گو نباشند. در صورت مشخص شدن زمان مصاحبه نیز حتماً سعی کنید مدت زمانی زودتر از وقت سفارت پرتغال حضور داشته باشید.

دریافت وقت سفارت پرتغال

برای دریافت ویزای پرتغال بایستی ابتدا به تعیین وقت سفارت پرتغال بپردازید. تعیین این وقت روش های مختلفی وجود دارد. شما بدون تعیین وقت سفارت پرتغال از قبل به هیچ وجه نمی توانید مدارک مورد نیاز خود را به دست مسئولان برسانید. یکی از روش های تعیین وقت سفارت پرتغال، از طریق آژانس های مسافرتی معتبر است. تور پرتغال از برترین های تور اروپا محسوب میشود.

وقت سفارت پرتغال

وقت سفارت پرتغال

مدارک تعیین وقت سفارت پرتغال

بعد از مشخص کردن وقت سفارت پرتغال اینک زمان آن می رسد که شما تا وقت مورد نظر بایستی تمام مدارک مورد نیاز را فراهم کنید. به طوریکه نبایستی هیچ کدام از مدارک مورد نظر کم باشد زیرا در این صورت به اقدامات شما رسیدگی نمی شود و شما بایستی دوباره مراحل وقت سفارت پرتغال را انجام داده یا اینکه مدت زمانی به دردسر بیفتید که این سبب اتلاف وقت شما خواهد شد. توجه داشته باشید که با توجه به نوع سفری که خواهید داشت دعوت نامه ها و مدارک مختلفی را باید آماده کنید به طور مثال اگر به قصد تجارت به این کشور سفر می کنید باید دعوت نامه ی مربوط به آن را به همراه تمامی مدارک آماده کنید. یکی از مدارک مورد نیاز در تعیین وقت سفارت پرتغال ارائه بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل در پرتغال می باشد که باید ضمن تهیه ی دعوت نامه ارائه شود.

الزام بلیط رفت و برگشت هتل در وقت سفارت پرتغال

پس از مشخص کردن وقت سفارت پرتغال و دریافت تاریخ مصاحبه اینک زمان آن می رسد که مدارک مورد نیاز را فراهم کنید. در بین مدارک ارائه شده آن چه که بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد این است که حتماً بلیط رفت و برگشت به کشور پرتغال را ارائه دهید. این یکی از مهمترین مدارکی است که در تعیین وقت سفارت پرتغال در سفارت مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع این مدرک نشان می دهد که شما در چه تاریخی از این کشور بر می گردید. همچنین ارائه ی رزرو هتل نیز ضروری می باشد زیرا سفارت باید اطلاعات دقیقی را در مورد محل اقامت شما داشته باشد. اگر این مدارک به طور کامل ارائه نشود سفارت با صدور ویزای شما موافقت نخواهد کرد و شما با مشکل بزرگی روبرو خواهد شد. به این دلیل حتماً سعی کنید مدارک مورد نظر را به طور کامل ارائه دهید. البته در صورت ارائه دعوت نامه دیگر به رزرو هتل موردنظر نیازی نخواهید داشت.

دعوت نامه پرتغال

در صورتی که فردی در کشور دیگر برای حضور شما در آن جا دعوت نامه ای ارائه دهد این دعوت نامه نقش بسیار مهمی را در مراحل ارائه ی ویزای شما خواهد داشت. البته این دعوت نامه باید به طور فصیح و عاری از هر گونه غرضی نوشته شود چرا که سفارت حتماً تحقیقات مورد نظر را انجام خواهد داد و در صورت وجود نقصی بی شک دوباره با مشکل روبرو خواهید شد. همچنین دعوت نامه ای که ارائه می شود حتماً بایستی با هدف سفر شما به پرتغال هم خوانی داشته باشد. این دعوت نامه نیز جزء مدارک اصلی خواهد بود که شما را از ارائه رزرو هتل بی نیاز خواهد کرد. چرا که در این صورت اطلاعات کافی در مورد محل حضور و اقامت ما در اختیار سفارت قرار خواهد گرفت. تور پرتغال از برترین های تور اروپا بشمار میاید.

تأثیر دعوت نامه در تعیین وقت سفارت پرتغال

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد ارائه دعوت نامه در وقت سفارت پرتغال بسیار مهم می باشد و تأثیر خوبی بر ادامه روند بقیه ی کارها دارد. البته موضوع مهمی که باید مورد نظر داشته باشید این است که تاریخ ارائه شده در دعوت نامه نیاید قبل از تاریخ وقت سفارت پرتغال باشد به طوریکه در این صورت مورد توجه قرار نخواهد گرفت و همین طور شما باید نسبت خویشاوندی خود را با شخص ارسال کننده دعوت نامه مشخص کنید. ولی در موارد تجاری یا تحصیلی که این دعوت نامه از طریق دانشگاه ارسال می شود، دیگر نیازی به این اقدام نیست. همچنین شخص ارسال کننده ی دعوت نامه باید صداقت را در این دعوت نامه رعایت کند و محل دقیق آدرس و اطلاعات خویش را بنویسد چرا که همه ی این ها توسط سفارت به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

نکاتی که باید در وقت سفارت پرتغال رعایت شود.

نکاتی که باید در وقت سفارت پرتغال رعایت کنید این است که به هیچ وجه در آن روز استرس نداشته باشید و همواره سعی کنید به سوالاتی که مصاحبه کننده از شما می پرسد جواب کوتاه داده و صداقت داشته باشید. سعی نکنید با گفتن مطالب غیر ضروری حوصله فرد مصاحبه کننده را سر ببرید. صداقت در گفتار شما بسیار تاثیرگذار است. همچنین سعی کنید لباس مناسبی بر تن داشته باشید که در آن احساس راحتی کنید و مهمترین موضوع این که تاریخ و زمان دقیق حضور در سفارت را فراموش نکنید و حتماً در زمان مشخص شده در آن جا حضور داشته باشید.

وقت سفارت پرتغال

وقت سفارت پرتغال

اطلاعات مهم در مورد وقت سفارت پرتغال و اخذ ویزا

نکات مهمی در مورد تعیین وقت سفارت پرتغال موجود می باشد که شما حتماً باید در نظر بگیرید از جمله مهمترین نکات این است که تمامی مدارک باید دارای مهر دادگستری شود و مورد تائید باشد و مدارک اگر نیاز به ترجمه داشته باشد باید توسط مترجم رسمی ترجمه شود و اگر شما به صورت خانواده تمایل به سفر به کشور پرتغال دارید باید توجه داشته باشید که به طور جداگانه اقدام کنید. چرا که در آن صورت روند دریافت ویزا بهتر خواهد بود. حتماً قبل از حضور در سفارت مبلغی را باید پرداخت کنید. به یاد داشته باشید که این مدرک قابل برگشت نیست. در زمان تعیین وقت سفارت پرتغال ایمیلی از شما دریافت می شود. در نگهداری این ایمیل توجه کنید زیرا تمام اطلاعات به این ایمیل ارسال می شود. شما بعد از انجام مصاحبه بعد از ۱۵ روز می توانید به سایت مورد نظر مراجعه کرده و نتیجه را دریافت کنید.

هزینه ویزا و وقت سفارت پرتغال

بعد از مشخص شدن زمان مصاحبه شما بایستی مبلغ مورد نظر برای هزینه ی ویزا را به همراه خود در روز مصاحبه داشته باشید. این هزینه باید به طور نقدی و به ارز مورد قبول سفارت ارائه شود. مقدار این مبلغ متناسب با گروه سنی و عوامل دیگر متغیر می باشد ولی اگر بخواهیم یک میانگینی از این هزینه را ارائه دهیم به این صورت می باشد که برای کودکان کمتر از ۶ سال هیچ هزینه ای ارائه نمی شود و برای گروه سنی ۶ تا ۱۲ سال حدود ۳۵ یورو و برای گروه سنی بالای ۱۲ سال حدود ۶۰ یورو در یافت می گردد. برای اعضای اتحادیه اروپا و اعضایی که برای اهداف تحقیقاتی به این کشور سفر می کنند هزینه ای دریافت نمی شود. توجه داشته باشید که هزینه ها حتماً به طور نقدی دریافت می شود و امکان ارائه ی آن با کارت اعتباری وجود ندارد.

وقت سفارت پرتغال

وقت سفارت پرتغال

خدمات ویژه در خصوص سفارت پرتغال

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد برای تعیین وقت سفارت پرتغال می توانید به آژانس های مسافرتی رجوع کنید. امروزه موسساتی وجود دارد که مراحل تعیین وقت سفارت پرتغال را انجام می دهند به طوریکه شما با سپردن کارهای خود به این موسسات زمانی را از سفارت دریافت می کنید و فقط یک بار باید برای مصاحبه در سفارت حضور داشته باشید. این ایده با توجه به وجود صف های طولانی در سفارت سبب شده است موسساتی وجود داشته باشد که اقدامات مورد نظر را به جای شما انجام دهند و شما بتوانید با صرف کمترین زمان به هدف خود برسید.

ارائه مدارک جعلی در سفارت پرتغال

در تعیین وقت سفارت پرتغال از جمله مهمترین موضوع دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی به مسئولان سفارت مدارک جعلی ارائه ندهید. چرا که تمامی مدارک به طور جدی توسط سفارت بررسی می شود و در صورت وجود مشکل به شدت برخورد می شود و حتی امکان آن وجود دارد که دیگر هیچ وقت نتوانید ویزا دریافت کنید. به خاطر همین سعی نکنید مدارک جعلی و نادرست را ارائه دهید و سابقه ی خود را نامطلوب کنید. برای این کشور ویزاهای مختلفی از جمله تحصیلی، تجاری، توریستی و غیره وجود دارد و در هر مورد مدارک مورد نیاز فرق می کند و شما بایستی به طور صحیح و کامل آن ها را به سفارت ارائه دهید. امیدوار است که با در نظر گرفتن نکات اشاره شده بتوانید به راحتی ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید و سفر خوب و با امنیت فراوانی را به کشور پرتغال داشته باشید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت پرتغال، ویزای پرتغال، تور پرتغال و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

31 جولای 2018 0 2724
20 نوامبر 2018 0 1164
06 نوامبر 2018 0 1284

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید