لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری اسلوونی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری اسلوونی

ویزای تجاری اسلوونی

سرمایه داران همواره به دنبال افزایش سرمایه خود می باشند. مهاجرت به کشور هایی که دارای زمینه های خوبی برای تجارت هستند، یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود. اسلوونی یکی از کشورهای مساعد برای تجارت می باشد، به همین دلیل ویزای تجاری اسلوونی همواره مورد توجه افراد بوده و هست. برای دریافت ویزای تجاری اسلوونی باید یک سری از مراحل صورت بگیرند، تا بتوان به این کشور سفر کرده و در زمینه های تجاری در کشور اسلوونی فعالیت کرد. ما در این متن قصد داریم روند دریافت ویزای تجاری اسلوونی و نکاتی که در مورد این نوع از ویزای اسلوونی وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد سفر به اسلوونی و انجام کارهای تجاری در این کشور را دارید، ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

ویزای تجاری اسلوونی

ویزای تجاری اسلوونی

کشور اسلوونی

کشور اسلوونی یکی از کشورهای اروپایی محسوب می شود. این کشور در مرکز اروپا واقع شده است و پایتخت این کشور شهر لیوبلیانا می باشد. پایتخت اسلوونی به عنوان قطب سیاسی و اقتصادی این کشور نیز محسوب می شود. کشور اسلوونی با مساحت ۲۰ هزار کیلو متر مربع و جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون نفر از کشورهای کم جمعیت و کوچک اروپا محسوب می شود. اما با توجه به این جمعیت کم و مساحت کوچک اقتصاد خوبی داشته و همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد برای تجارت به این کشور سفر کنند. دریافت ویزای تجاری اسلوونی برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، دارای مراحلی است که افراد با توجه به نوع ویزایی که می خواهند اخذ نمایند، باید این مراحل را پیروی کنند. بسیاری از مسافران با استفاده از تور اروپا به این کشور زیبا سفر میکنند.

تجارت در اسلوونی

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، کشور اسلوونی یکی از کشورهای اروپایی محسوب می شود، که از اقتصاد خوبی بهره مند می باشد. پول رسمی این کشور یورو می باشد. این کشور با وسعت کم خود معادن بسیاری از روی، ذغال سنگ و قلع را در خود جای داده است. این کشور در کشور های حوزه اروپا به بهشت تجارت و فعالیت های اقتصادی ملقب شده است. همین موضوع باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری و تجارت در این کشور وسوسه شوند. سالانه بسیاری از افراد با درخواست ویزای تجاری اسلوونی برای تجارت و سرمایه گذاری به این کشور سفر می نمایند. لازم به ذکر است دریافت ویزای تجاری اسلوونی در مقایسه با سایر ویزاهای این کشور دارای شرایط و ضوابط مختلفی می باشد که در متن به آن اشاره هایی خواهیم داشت.

ویزای تجاری اسلوونی

ویزای تجاری اسلوونی

 

مراحل دریافت ویزای تجاری اسلوونی

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، دریافت ویزای تجاری اسلوونی دارای مراحل مختلفی می باشد. اولین مرحله برای اخذ ویزای تجاری اسلوونی مراجعه به سفارت این کشور می باشد. در این زمان با پر کردن فرم ویزای اسلوونی یک روز برای مصاحبه تعیین می شود. فرد متقاضی در روز تعیین شده به همراه مدارک خود به سفارت مراجعه کرده و مسئولین سفارت را برای دریافت ویزای تجاری اسلوونی مجاب می نماید. چنانچه مسئولین سفارت با این امر موافقت نمودند، فرد متقاضی می تواند سایر امور مربوطه به دریافت ویزای خود را صورت دهد. یکی از شروط تعلق گرفتن ویزای تجاری اسلوونی به افراد متقاضی، داشتن بنیه مالی لازم برای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. لذا افراد باید با ایجاد شرکت های اقتصادی، کمک به رشد اقتصاد در این کشور بنمایند.

ویزای تجاری اسلوونی

ویزای تجاری اسلوونی

 

تاثیر دعوت نامه های تجاری بر دریافت ویزای تجاری اسلوونی

یکی از مواردی که می تواند دریافت ویزای تجاری اسلوونی را برای افراد متقاضی تسهیل نماید، دریافت دعوت نامه های تجاری و کاری از سوی این کشور می باشد. در بعضی از موارد افرادی که دارای بنیه مالی خوب برای سرمایه گذاری و یا افرادی که دارای طرح های تجاری و اقتصادی خوب می باشند، با دریافت دعوت نامه هایی از طرف شرکت ها و بنگاه های تجاری اسلوونی روبرو می شوند. این افراد می توانند با دریافت این دعوت نامه ها در زمان اخذ ویزای تجاری اسلوونی آن را به سفارت ارئه دهند. لازم به ذکر است که دعوت نامه تنها دریافت ویزا را تسهیل می نماید و هیچگونه تضمینی برای دریافت ویزای اسلوونی نمی باشد. جهت رزرو وقت سفارت اسلوونی با آژانس های مسافرتی معتبر در ارتباط باشید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تجاری اسلوونی

برای دریافت ویزای تجاری اسلوونی یک سری از مدارک مورد نیاز می باشند. مدارک مورد نیاز دریافت ویزای تجاری این کشور به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول مدارک شناسایی افراد متقاضی می باشند. این مدارک شامل اصل و رونوشت کارت های شناسایی مانند کارت ملی، کارت پایان خدمت و شناسنامه افراد می باشد. گفتنی است افراد متقاضی باید یک قطعه عکس رنگی تمام رخ زمینه سفید را به سفارت ارائه دهند. دسته دوم مدارک، مدارک شغلی افراد می باشند. این مدارک شامل پرینت و ترجمه حساب های فرد متقاضی به همراه دارایی ها و طرح های افراد برای سرمایه گذاری در کشور اسلوونی می باشد. گفتنی است افراد متقاضی برای دریافت ویزای تجاری اسلوونی تمام این مدارک را به همراه کلیه مدارکی که در زمان ثبت نام از افراد خواسته می شود، باید به سفارت این کشور ارائه دهند.

ویزای تجاری اسلوونی

ویزای تجاری اسلوونی

 

اعتبار ویزای تجاری اسلوونی

در مورد مدت زمان و اعتبار ویزاها باید گفت تنها افرادی که اقامت دائم کشور مورد نظر را اخذ می کنند، می توانند به صورت دائم در این کشور اقامت داشته باشند و سایرین با دریافت ویزاهای متفاوت با توجه به اعتبار ویزا، در آن کشور اقامت دارند. در مورد اعتبار ویزای تجاری اسلوونی باید گفت که، این ویزا به اعتبار ۹۰ روز صادر می شود. گفتنی است معمولاً افراد متقاضی برای تجارت و کارهای اقتصادی در اسلوونی به زمان بیشتری نیاز دارند. این افراد پس از اتمام مدت اعتبار ویزای خود، می توانند به سفارت این کشور مراجعه کرده و زمان آن را تمدید نمایند. گفتنی است تمدید اعتبار ویزای تجاری اسلوونی بسیار آسان تر از اخذ آن می باشد.

چه کسانی ویزای اسلوونی را دریافت می کنند

یکی از موضوعات قابل بحث برای اخذ ویزای تجاری اسلوونی، این است که چه کسانی صلاحیت دریافت ویزای اسلوونی را دارند. در مورد این موضوع می توان گفت افرادی که دارای بنیه مالی قوی می باشند، می توانند با انجام سرمایه گذاری در کشور اسلوونی به راحتی ویزای تجاری این کشور را اخذ نمایند. در کل می توان گفت مسئولین سفارت این کشور به کسانی ویزای تجاری اسلوونی را می دهند که برای اقتصاد و تجارت این کشور مفید باشند. همانطور که در متون بالا گفته شد در بعضی از اوقات لازم نیست که خود اشخاص برای دریافت ویزای تجاری اسلوونی اقدام نمایند، بلکه از طرف این کشور با دعوت نامه هایی روبرو خواهند شد و به راحتی می تواند ویزای تجاری این کشور را اخذ نمایند.  

ویزای تجاری اسلوونی

ویزای تجاری اسلوونی

نکات لازم در رابطه با ویزای تجاری اسلوونی

یکی از نکات مهم برای دریافت ویزای تجاری اسلوونی استفاده از موسسات حقوقی مربوط به اخذ ویزا می باشد. لذا افراد می توانند با استفاده از آن ها ویزای تجاری این کشور را بهتر و سریعتر اخذ نمایند. سعی نمایید مدارک و شرایط لازم را تا قبل از مراجعه به سفارت اسلوونی فراهم نمایید، تا در روند دریافت ویزای اسلوونی را به راحتی طی نمایید.

آدرس سفارت اسلوونی در تهران:  نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان میری، کوچه میرولی، پلاک ۶ و ۸ می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت اسلوونی، ویزای اسلوونی، تور اسلوونی و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید