لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری دانمارک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری دانمارک

ویزای تجاری دانمارک

مهم‌ترین نکته قبل از سفر به دانمارک دریافت ویزای این کشور است. ویزای دانمارک در انواع مختلفی برای اهداف گوناگون صادر می‌شود که یکی از این ویزاها، ویزای تجاری دانمارک است. پایتخت کشور دانمارک کپنهاگ است. کشور دانمارک جزء کشورهای مرفه و بسیار خوب جهان است که از شرایط اقتصادی و تجاری بسیار خوبی بهره‌مند است و به همین دلیل مورد توجه گردشگران تور دانمارک و تور اروپا مهاجران زیادی قرار گرفته است و افراد مختلفی برای تهیه ویزای این کشور اقدام می‌کنند. این کشور در رتبه اول جهان از نظر درآمد سالانه قرار گرفته است. شما می‌توانید برای بازدید از کسب و کارهای این کشور ویزای تجاری دانمارک را دریافت کنید.

ویزای تجاری دانمارک

ویزای تجاری دانمارک

مسلماً داشتن اطلاعاتی کامل و جامع درباره ویزای تجاری دانمارک برای کسانی که قصد تهیه این ویزا را دارند، از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجایی‌که ویزای تجاری دانمارک در دسته ویزاهای پرکاربرد قرار می‌گیرد، ما در این مطلب به‌طور جدی درباره این ویزا و شرایط اخذ آن اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

دانمارک

دانمارک کشوری در منطقه اسکاندیناوی است. این کشور شرایط جغرافیایی بسیار خوبی دارد و همین عامل باعث شده که دانشگاه‌های معتبر، کسب و کار مناسب و در نهایت شرایط خوبی برای زندگی در این کشور فراهم شود. این کشور در شمال قاره اروپا واقع شده است و جمعیتی بالغ بر ۶ میلیون نفر دارد. هر ساله افراد زیادی همچون گردشگران تور دانمارک و تور اروپا با اهداف مختلف تجاری، تحصیلی، گردشگری، بازدید از خانواده و … به این کشور سفر می‌کنند. بنابراین داشتن اطلاعاتی درباره انواع ویزاها و شرایط اخذ آن ها، می‌تواند به شما کمک بزرگی کند تا مراحل دریافت ویزا را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهید. اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به قصد تجارت می‌خواهید وارد کشور دانمارک شوید، باید درباره شرایط اخذ ویزای این کشور و قوانین مربوط به آن اطلاعاتی داشته باشید.

دانمارک

دانمارک

ویزای بازرگانی یا ویزای تجاری دانمارک

شاید بسیاری از شما ندانید که به ویزای تجاری دانمارک ویزای بازرگانی نیز گفته می‌شود. کسانی که قصد دارند به منظور ایجاد کسب و کار یا توسعه کسب و کار قبلی خود به کشور دانمارک سفر کنند، می‌توانند از ویزای تجاری دانمارک استفاده کنند. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که ویزای تجاری دانمارک جزء ویزاهای کوتاه‌مدت است و یکی از مهم‌ترین مدارک برای دریافت ویزای تجاری دانمارک داشتن یک دعوت‌نامه معتبر از طرف شرکت دانمارکی است. بنابراین در تهیه دعوت‌نامه دقت زیادی به خرج دهید تا بتوانید سریع‌تر ویزای خود را دریافت کنید.

ویزای بازرگانی یا ویزای تجاری دانمارک

ویزای بازرگانی یا ویزای تجاری دانمارک

تفاوت ویزای تجاری دانمارک با ویزای سرمایه گذاری

برخی ویزای تجاری را با ویزای سرمایه‌گذاری دانمارک یکی می‌دانند و این امر باعث می‌شود که در زمان اخذ ویزا و جمع‌آوری مدارک و اسناد لازم با مشکل مواجه شوند. درصورتی‌که ویزای تجاری دانمارک با ویزای سرمایه‌گذاری این کشور تفاوت بسیار زیادی دارد. بنابراین کسانی که قصد دارند ویزای تجاری دانمارک را تهیه کنند باید با این تفاوت‌ها آشنا شوند تا در زمان اخذ ویزا با مشکلی مواجه نشوند.

ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری برای اشخاصی صادر می‌شود که قصد دارند یک سرمایه گذاری را برای راه اندازی یک کسب و کار در کشور دانمارک انجام دهند. معمولاً افراد زیادی با توجه به درآمد بالای کسب و کار در دانمارک اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می‌کنند. اما نکته‌ای که قابل توجه است این است که از آنجایی که کشور دانمارک موقعیت اقتصادی خوبی دارد نیاز به سرمایه گذار خارجی نخواهد بود و در حال حاضر ویزای سرمایه گذاری دانمارک برای هیچ کشوری صادر نمی‌شود. اما می‌توانید از ویزای تجاری دانمارک برای برقراری ارتباطاتی از جمله صادرات و واردات کالا استفاده کنید.

دلایل گرفتن ویزای تجاری دانمارک

هدف اصلی در دریافت ویزای تجاری دانمارک، بازدید از طرح های تجاری و کسب و کارهای موجود در کشور دانمارک است. ضمناً اشخاصی که نماینده های شرکت های دانمارکی هستند، نیز می توانند برای انجام امور کاری از ویزای تجاری دانمارک استفاده کرده و به این کشور سفر کنند.

دلایل گرفتن ویزای تجاری دانمارک

دلایل گرفتن ویزای تجاری دانمارک

مراحل اخذ ویزای تجاری دانمارک

مهم ترین نکته برای دریافت ویزای تجاری دانمارک تعیین وقت سفارت دانمارک است. پس از تعیین وقت سفارت دانمارک باید با مدارک لازم در محل سفارت حضور پیدا کنید. شما می توانید در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر برای گرفتن وقت سفارت دانمارک و یا ارائه مدارک و دریافت ویزا اقدام کنید. در روز مصاحبه حتماً با لباس موجه حضور پیدا کنید و به سؤال هایی که از شما پرسیده می شود با دقت و صداقت پاسخ دهید.

مراحل اخذ ویزای تجاری دانمارک

مراحل اخذ ویزای تجاری دانمارک

وقت مصاحبه

برای تعیین وقت مصاحبه شرکت دعوت کننده مورد نظر باید دعوت نامه را به سفارت دانمارک ایمیل کرده و شخص مورد نظر را در کپی ایمیل قرار دهد. سپس سفارت دانمارک با بررسی دعوت نامه زمانی را جهت مصاحبه حضوری تعیین کرده و از طریق ایمیل به شخص اعلام کند. دقت کنید که مصاحبه حضوری اهمیت زیادی در مراحل اخذ ویزای شما دارد. اگر به موقع در محل سفارت حضور پیدا نکنید، نوبت مصاحبه خود را از دست خواهید داد و سفارت بر اساس نوبت‌های موجود دوباره وقت دیگری را برای شما تعیین خواهد کرد. اگر فرم‌های مربوط به دریافت ویزا به طور کامل و مشخص پر نشوند، عودت داده شده و مسئولیت آن ها بر عهده شخص شما خواهد بود. بنابراین در پر کردن فرم‌ها دقت کنید تا اطلاعات را درست وارد کنید.

وقت مصاحبه

وقت مصاحبه

مدارک لازم برای ویزای تجاری دانمارک

همانطور که می دانید برای دریافت ویزا باید مدارکی را در زمان مراجعه حضوری به سفارت تحویل دهید. ما در این قسمت مهم ترین مدارک لازم برای دریافت ویزای دانمارک را به شما معرفی می کنیم.

-اصل مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) به همراه یک نسخه کپی از تمام صفحات. دقت کنید که ترجمه شناسنامه به انگلیسی هم به همراه داشته باشید.

-تکمیل فرم درخواست ویزا. فرم درخواست ویزا را قبل از حضور در سفارت دانمارک با دقت مطالعه کرده و پر کنید.

-یک قطعه عکس رنگی جدید. سایز این عکس باید ۳٫۵*۴٫۵ باشد و زمینه روشن داشته باشد.

-دعوتنامه رسمی از سوی یک شرکت معتر دانمارکی. این دعوتنامه نقش مهمی در موفقیت شما در اخذ ویزای تجاری دانمارک دارد.

-کسانی که دانشجو یا شاغل هستند باید گواهی اشتغال به تحصیل یا گواهی کار را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و به سفارت تحویل دهند.

-کسانی که قبلاً به دانمارک سفر کرده اند، باید اصل پاسپورت های قبلی و همچنین یک نسخه کپی از ویزاهای قبل را به سفارت تحویل دهند.

-ارائه پرینت گردش مالی سه ماه آخر که باید مهر بانک در زیر آن آورده شده باشد.

-اصل و کپی بیمه مسافرتی شخص متقاضی ویزا که باید حداقل ۳۰ هزار یورو اعتبار داشته باشد.

مدارک لازم برای ویزای تجاری دانمارک

مدارک لازم برای ویزای تجاری دانمارک

روش های اخذ ویزای تجاری دانمارک

مسلماً دریافت ویزای تجاری دانمارک نیز مانند سایر ویزاها، قوانین و شرایط خاص خود را دارد. یکی از مهم ترین شرایط این است که شما باید دعوتنامه و شماره تلفن شرکت دعوت کننده دانمارکی را در اختیار سفارت دانمارک قرار دهید. برای دریافت ویزای تجاری دانمارک می توانید از روش های مختلفی اقدام کنید. مهم ترین این روش ها شامل مراجعه حضوری به سفارت دانمارک، دریافت ویزا از طریق شرکت های واسطه یا مراجعه به سایت سفارت دانمارک هستند.

روش مراجعه به سایت سفارت دانمارک برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به سفارت برایشان مقدور نیست مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید در این روش ویزای تجاری دانمارک را به روش آنلاین و با صرف مدت زمانی کوتاه دریافت کنید. در این روش همه مراحل مربوط به اخذ ویزا به صورت اینترنتی انجام می شود در واقع همه مدارک در این روش باید به صورت اسکن شده در سایت سفارت آپلود شوند. هزینه های مربوط به ویزا نیز به صورت اینترنتی و از طریق کارت بانکی پرداخت می شود.

روش های اخذ ویزای تجاری دانمارک

روش های اخذ ویزای تجاری دانمارک

ساعات کاری سفارت دانمارک

مراجعه حضوری به سفارت: دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲

توصیه های امنیتی برای دریافت ویزای دانمارک

قبل از مراجعه حضوری به سفارت دانمارک باید با یک سری از توصیه های امنیتی آشنا شوید تا در زمان مراجعه به سفارت و انجام امور اداری با مشکلی رو به رو نشوید. مهم ترین نکاتی که باید به آن ها توجه شوید شامل موارد زیر هستند:

-بردن سلاح سرد یا گرم به داخل محیط سفارت خانه اکیداً ممنوع است.

-از بردن مواد اسیدی، اسپری ها، مواد آتش زا و سمی به داخل سفارت خانه خودداری کنید.

-از وسایل و تجهیزات الکتریکی در سفارت استفاده نکنید.

-از بردن وسایل ذخیره الکترونیکی یا باتری ها به داخل سفارت خودداری کنید.

-ورود وسایلی مانند چمدان های بزرگ یا کیف هایی که قابل بررسی نباشند، به داخل سفارت خانه ممنوع است.

-بردن مواد غذایی به داخل سفارت خانه ممنوع است.

دقت کنید که به همه موارد ذکر شده فوق قبل از مراجعه به سفارت توجه کنید. ضمناً سفارت دانمارک جایی برای نگهداری از وسایل شما ندارد، بنابراین دقت کنید وسایلی که ممنوع هستند را به همراه خود به سفارت نبرید.

توصیه های امنیتی برای دریافت ویزای دانمارک

توصیه های امنیتی برای دریافت ویزای دانمارک

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت دانمارک ، ویزای دانمارک ، تور دانمارک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید