لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری سوئد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

کسانیکه می خواهند به کشورهای خارجی سفر کنند با توجه به هدف و شرایط خود می توانند ویزای مدنظرشان را انتخاب نمایند. یکی از انواع ویزاها برای سفر به کشور سوئد، ویزای تجاری سوئد است که بسیار مورد توجه تاجران و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

اگر از داوطلبان اخذ ویزای تجاری سوئد هستید و می خواهید در مدت زمان کوتاهی این ویزا را دریافت کنید؛ لازم است دعوتنامه تجاری از این کشور داشته باشید تا بتوانید وارد کشور سوئد شوید و اقامت موقت بگیرید و پس از مدتی اقامت دائم نیز کسب نمایید. دعوتنامه های تجاری همانند ویزاها انواع مختلفی دارند که می توانید با توجه به هدف خود و استفاده از آنها مراحل دریافت ویزای سوئد را سریع تر طی کنید. از مزیت ویژه ویزای تجاری سوئد این است که پس از مدتی به ویزای بلند مدت تبدیل می شود. روند یک سفر تجاری به سوئد بدین صورت است که ابتدا باید ویزای تجاری سوئد را دریافت کنید و سپس یک سفر تجاری خواهید داشت.

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

صدور ویزای تجاری سوئد

معمولاً برای کسانیکه خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند؛ ویزای تجاری سوئد صادر می شود. بیشتر کسانیکه برای آنها این نوع ویزا صادر می شود در عرصه صنعت و تجارت مشغول به فعالیت هستند که با داشتن دعوتنامه تجاری می تواند مراحل دریافت ویزای سوئد را به راحتی و به سرعت طی کنند و یک سفر تجاری خوب را تجربه کنند. برخی از تاجرانی که برای دریافت ویزای تجاری سوئد اقدام می کنند؛ قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند که با یکی از شرکت های تجاری سوئد شریک می شوند یا سهام یکی از این شرکت ها را خریداری می کنند که برای انجام این کار، سفارت سوئد ویزای تجاری را برای فرد متقاضی صادر می کنند تا فرد بتواند وارد کشور سوئد شود و به فعالیت و کسب و کار خود بپردازد. همواره می توانید با استفاده از تور سوئد و تور اروپا به این کشور سفر کنید.

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد از نظر مدت اقامت

ویزای تجاری سوئد یک ویزای کوتاه مدت است که فرد متقاضی می تواند با داشتن این ویزا وارد کشور سوئد شود و به تجارت و کسب و کار خود بپردازد. تمدید ویزای تجاری سوئد برای تاجران و فعالان تجاری امکان پذیر می باشد و فرد متقاضی می تواند پس از گذشت مدت زمان مشخصی و با توجه به فعالیت تجاری اش ویزای تجاری بلند مدت یا اقامت دائم کسب نماید. دریافت ویزای تجاری سوئد با دعوتنامه تجاری از این کشور حدودا ۲۵ روز طول می کشد. اگر شما امکان انجام و پیگیری امور اخذ ویزا را ندارید می توانید این کار را به آژانس مسافرتی ما بسپارید. فقط کافی است دعوتنامه تجاری سوئد و سایر مدارک را برای ما ارسال کنید یا حضورا تحویل دهید تا هر چه سریع تر ویزای خود را دریافت کنید و دیگر نیاز نیست حتی به سفارت سوئد نیز مراجعه کنید!

مراحل دریافت ویزای تجاری سوئد

فرد متقاضی دریافت ویزای تجاری سوئد ابتدا بایستی برای درخواست خود به سفارت این کشور مراجعه کند و مدارکی که لازم است را به سفارت خانه تحویل دهد. برای درخواست و دریافت ویزا باید فرد متقاضی در روز مصاحبه در سفارت حضور داشته باشد. در هنگام صدور ویزای تجاری سوئد به تاریخ درج شده در دعوتنامه تجاری و مدت زمان تعیین شده برای حضورتان توجه ویژه ای خواهد شد؛ بنابراین به شرکت یا فرد متاقضی توصیه کنید به تاریخ و مدت زمان تعیین شده توجه نماید. سفارت سوئد تمامی موارد ذکر شده در دعوتنامه تجاری را بطور دقیق مورد بررسی قرار می دهد؛ در صورت بخورد با کوچکترین خطا یا مغایرتی روند صدور ویزا را متوقف می کند و تمامی برنامه های شما بهم می ریزد.

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

مدارک دریافت ویزای تجاری سوئد

مدارکی که باید برای دریافت ویزای تجاری سوئد، تحویل سفارت سوئد در تهران تحویل دهید شامل:

 • پاسپورت با اعتباری سه ماهه با دو صفحه خالی
 • پرداخت هزینه صورت حساب
 • دو قطعه عکس با زمینه سفید
 • اصل کارت ملی و شناسنامه
 • گواهی اشتغال به کار
 • ضمانت نامه برگشت به کشور خود
 • دعوتنامه معتبر
 • ارائه مدارک بانکی و مالی

لازم به ذکر است که پاسپورت باید به صورت ده ساله صادر شده باشد و عکس شخص در آن بصورت واضح و مستقیم از چهره باشد و حداکثر در ۶ ماه گذشته پاسپورت گرفته شده باشد. دعوتنامه ای که به سفارت خانه ارائه می کنید باید زمان و دلیل سفرتان به این کشور را بیان کند و علاوه بر این حاکی از آن باشد که شما در کشور سوئد با مشکل مالی برخورد نخواهید کرد. مدارکی که ذکر شد برای تمامی متقاضیان اخذ ویزای تجاری سوئد یکسان می باشد اما تاجران باید مدارکی همچون آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی، پرینت حساب شخصی و تجاری خود در ۳ ماهه گذشته و پرینت یا کارت بازرگانی خود را به همراه سایر مدارک به سفارت ارائه دهند.

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

نکات لازم جهت دریافت ویزای تجاری سوئد

 1. در صورت ناقص بودن مدارک یا مشاهده اشکالی در آن ها، در خواست شما برای دریافت ویزای تجاری سوئد لغو می شود؛ بنابراین با دقت و تمرکز کافی مدارک را آماده و تحویل دهید تا با مشکلی روبه رو نشوید و سفرتان مختل نگردد.
 2. تمامی مدارکی که باید به سفارت تحویل دهید باید بصورت اصل و کپی باشند. اصل مدارک به شما بازگشت داده می شود و فقط مدارک و نامه هایی خطاب به سفارت سوئد هستند نزد سفارت باقی خواهند ماند.
 3. شخص متقاضی دریافت ویزای سوئد که نام وی در دعوتنامه تجاری نیز ذکر شده است باید حتما در سفارت خانه حضور داشته باشد و اگر در وقت تعیین شده برای مصاحبه فرد حاضر نگردد؛ فرصت دیگری به وی نخواهد داده شد.

شرایط دریافت ویزای تجاری سوئد

شخص متقاضی دریافت ویزای تجاری سوئد ابتدا باید به این موضوع فکر کند در آن زمان تعیین شده آیا کشور سوئد می خواهد نیروی کاری یا سرمایه گذار جذب کند یا خیر. سپس اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارد باید حدود صد و پنجاه الی دویست هزار دلار بپردازد تا بتواند ویزای خود را اخذ نماید. برای سرمایه گذاری در کشور سوئد دو روش وجود دارد؛ می توانید کل هزینه را یکباره انتقال دهید و یا هزینه را در مراحل مختلف پرداخت کنید در هر دو روش باید کل هزینه سرمایه گذاری به حساب کشور سوئد انتقال یابد.

ویزای تجاری سوئد

ویزای تجاری سوئد

نحوه ارایه و تکمیل مدارک برای صدور ویزای تجاری سوئد

 • فرم درخواست ویزای سوئد باید به زبان انگلیس ترجمه شود و بهمراه امضا و تاریخ باشد.
 • عکس رنگی جدید در ابعاد ۵/۳ *۵/۴ با زمینه روشن
 • ارائه گذرنامه یا پاسپورت که حداقل دو صفحه از آن باید خالی و بدون مهر باشد و حداقل ۳ ماه از تاریخ اعتبار آن باقی مانده باشد.
 • کپی از تمام صفحات شناسنامه
 • ارائه مدارک بانکی جهت داشتن تمکن مالی برای پرداخت هزینه های احتمالی

شانس بیشتر برای اخذ ویزای تجاری سوئد

شانس دریافت ویزای تجاری سوئد با داشتن دعوتنامه معتبر بیشتر است و در مدت زمان کوتاه و کمتری می توان ویزای مربوطه را اخذ کرد. بیشتر تاجران با داشتن دعوتنامه تجاری سوئد به راحتی ویزای خود را دریافت می کنند. مدت زمان اخذ ویزای تجاری این کشور با دعوتنامه تجاری حدود ۲۵ روز طول می کشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت سوئد ، ویزای سوئد ، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

04 نوامبر 2018 0 776
02 آگوست 2018 0 945
25 جولای 2018 0 1645

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید