لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری فرانسه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه برای سفر به کشور فرانسه به منظور انجام اهداف تجاری ضروری است. برای دریافت ویزای تجاری فرانسه  شما باید مراحلی را پشت سر بگذارید که در زیر به طور کامل به این مراحل اشاره شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید به سفارت فرانسه در تهران مراجعه کنید. مسئولان سفارت فرانسه تمامی اطلاعات را برای شما مطرح خواهند کرد.

فرانسه

کشور فرانسه یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپا می باشد که در اروپای غربی واقع شده است؛ و جزو بزرگ ترین کشورهای این ناحیه است؛ این کشور عضو اتحادیه اروپا نیز می باشد؛ و دومین کشور پر جمعیت اتحادیه اروپا است. کشور فرانسه یک کشور بی نظیر با فرصت های توسعه گوناگون است؛ و جزو ۵ عضو ثابت سازمان ملل متحد بوده است. هر سال افراد مختلفی برای اهداف تجاری و کاری به این کشور سفر می کنند. شما برای سفر به این کشور به منظور هدف تجاری باید اقدام به دریافت ویزای تجاری فرانسه کنید. فرصت های تجاری گوناگونی در فرانسه برای سرمایه گذاران وجود دارد. سفر به این کشور زیبا و توریستی با استفاده از تور اروپا امکان پذیر است.

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

اقتصاد فرانسه

کشور فرانسه دارای اقتصاد پیشرفته است و مهمترین صنایع در این کشور فلز کاری، ماشین آلات شیمیایی، هواپیماسازی و شرکت هایی از این دست می باشد. در کشور فرانسه فرصت های تجاری و سرمایه گذاری فراوانی وجود دارد؛ و هر سال نیز تاجران و سرمایه گذاران فراوانی به این کشور سفر می کنند و در این سرمایه گذاری ها شریک می شوند. کشور فرانسه از لحاظ پیشرفت اقتصادی در مقام پنجم قرار دارد. اگر شما نیز تمایل دارید که یک سرمایه گذاری پرسود در این کشور انجام دهید می توانید تمامی اطلاعات لازم را کسب کنید و یک گام فراتر بردارید. اگر قصد شما از سفر، کار و تجارت باشد نیازمند اخذ ویزای تجاری فرانسه هستید.

ویزای تجاری فرانسه

برای انجام اهداف تجاری به ویزای تجاری فرانسه نیازمند هستید؛ و برای تهیه آن مثل تمامی ویزاهای دیگر باید یک سری مراحل قانونی را پشت سر بگذارید که از جمله این مراحل تعیین وقت مصاحبه در سفارت فرانسه و آماده سازی مدارک مورد نیاز است. در مراجعه حضوری خود برای مصاحبه باید تمامی مدارک را به طور کامل ارائه دهید. در روز مصاحبه نیز سعی کنید برای تمامی پرسش ها جواب های واضح و صادقانه ای ارائه دهید و آراسته لباس بپوشید. برای تهیه ویزای تجاری فرانسه داشتن معیارهایی، مراحل دریافت ویزای تجاری فرانسه را برای شما آسان تر خواهد کرد که از جمله این موارد می توان به داشتن دعوت نامه اشاره کرد که در مطالب بعدی به طور کامل توضیح داده شده است.

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

سفارت فرانسه

برای دریافت ویزای تجاری فرانسه شما باید حتما به سفارت فرانسه در کشور مراجعه کنید که این مراجعه به صوت حضوری خواهد بود. در هنگام دریافت ویزای تجاری فرانسه مواظب کلاهبرداران باشید شما برای تهیه ویزای تجاری فرانسه باید به طور قانونی اقدام نمایید و تمامی مراحل را طی کنید و توصیه ما به شما اینست که کلیه مراحل اخذ ویزای فرانسه را به آژانس های مسافرتی معتبر بسپارید. هیچ گونه اقدام تخلفی در این امر انجام ندهید زیرا تمامی مراحل به شدت توسط مسئولان سفارت بررسی می شود و در صورت وجود تناقض نه تنها دریافت ویزای تجاری فرانسه شما با مشکل روبرو خواهد شد. بلکه سابقه شما خراب خواهد شد و امکان دارد در آینده نیز نتوانید هیچ گونه ویزایی را دریافت کنید.

چگونگی اخذ ویزای تجاری فرانسه

اگر شما نیز قصد دارید که برای اهداف تجاری و انجام کارهای مربوط به این شاخه شغلی به کشور فرانسه سفر کنید حتما باید قبل از سفر خود اقدام به دریافت ویزای تجاری فرانسه کنید. برای اخذ ویزای تجاری فرانسه چندین روش وجود دارد. از جمله مهمترین روش های اخذ ویزای تجاری فرانسه این است که شما یک دعوت نامه از سوی یکی از شرکت های موجود و معتبر در فرانسه دریافت کنید که محتوای این دعوت نامه به گونه ای نوشته شده باشد که شرکت مد نظر از شما دعوت کند که برای انجام کارهای تجاری به کشور فرانسه سفر کنید؛ حتما باید در این دعوت نامه اهداف تجاری شما مشخص شده باشد و مدت زمانی که قرار است شما در این کشور حضور داشته باشید نیز مشخص شود؛ و هزینه های سفر و اقامت شما نیز جزو محتوای این دعوت نامه می باشد که باید مشخص شود که توسط چه کسی قرار است پرداخت شود.

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری فرانسه

قبل از هر کاری برای تهیه ویزای تجاری فرانسه باید فرم درخواست ویزای فرانسه را تکمیل کنید. توصیه ما به شما اینست این فرم را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر که در این زمینه تخصص دارند تکمیل نمایید. در نهایت باید بصورت حضوری به سفارت فرانسه در تهران مراجعه کنید و در روز مصاحبه تمامی مدارک را به همراه داشته باشید. توجه داشته باشید که تمامی اطلاعاتی که در این فرم یادداشت می کنید حتما توسط مسئولان سفارت فرانسه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت داشتن تناقض اخذ ویزای تجاری فرانسه شما با مشکل مواجه خواهد شد. شما باید این فرم را به همراه فرم های دیگر به سفارت تحویل دهید. اگر شما به تنهایی به این سفر اقدام نکرده اید باید تمام افرادی که قرار است در این سفر به همراه شما باشند این فرم را دریافت کنند. در واقع فرایند اخذ ویزای تجاری فرانسه به صورت فردی می باشد و تمام افراد باید تمامی مراحل را به صورت مجزا انجام دهند؛ توجه داشته باشید که این فرم به زبان انگلیسی یا به زبان فرانسوی باید تکمیل شود. گذرنامه شما نیز باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد؛ و حتما باید ۲ صفحه از ویزای شما خالی باشد. اگر قبلا برای سفر به کشورهای دیگر ویزا دریافت کرده اید آن ها را نیز به همراه مدارک لازم به سفارت فرانسه تحویل دهید.

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

مدارک شغلی لازم برای اخذ ویزای تجاری فرانسه

برای اخذ ویزای تجاری فرانسه علاوه بر مدارک بالا که اشاره شد. سفارت فرانسه اطلاعات کلی در مورد تمامی مدارک را برای شما مطرح خواهند کرد. در نظر داشته باشید که مدارک شغلی شما نیز جزو مهمترین مدارک در این دسته می باشد. اگر شما کامند و حقوق بگیر هستید حتما گواهی اشتغال به کار را باید به زبان انگلیسی و یا فرانسوی به سفارت تحویل دهید. این گواهی باید اطلاعاتی در مورد زمان استخدام شما، حقوق ماهیانه شما، تاریخ های مرخصی داشته باشد. همچنین لازم است شما فیش حقوق ۳ ماه قبل خود را پرینت بگیرید و در بین این مدارک قرار دهید. صورت حساب بانکی شما نیز ضروری می باشد. البته این صورت حساب هم به صورت حساب شخصی و هم به صورت حساب کاری باید مشخص شود. اگر شما دارنده شرکت تجاری هستید اطلاعات مربوط به اظهارنامه مالیاتی و مدارک ثبت شرکت ها نیز ضروری است. البته این مدارک نیز باید ترجمه شود. گردشگران بسیاری سالیانه از طریق تور اروپا به این کشور سفر میکنند.

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

نکات مهم برای کسب ویزای تجاری فرانسه

از نکات اصلی و مهم برای اخذ ویزای تجاری فرانسه این است که تمامی مدارک مورد نیاز باید ترجمه شود؛ که به صورت رسمی در دارالترجمه صورت می گیرد. همچنین به همراه اصل تمامی مدارک، ۲ سری کپی نیز دریافت کنید. مبلغی را نیز باید به اتاق بازرگانی ایران و فرانسه پرداخت کنید که مقدار دقیق آن توسط مسئولان سفارت مشخص می شود.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت فرانسه ، ویزای فرانسه ، تور فرانسه و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید