لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری فنلاند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری فنلاند

ویزای تجاری فنلاند

در این مقاله قصد داریم تا شما را با کشور فنلاند و ویزای تجاری فنلاند آشنا کنیم و هر آن چه که درباره ویزای فنلاند، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا، شرایط لازم برای اخذ ویزای تجاری، دعوتنامه تجاری، ویزای شینگن و… لازم است را برای شما توضیح خواهیم داد تا در صورت تمایل به سفر تجاری به این کشور اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشید.

ویزای تجاری فنلاند

ویزای تجاری فنلاند

بسته به این که شما به چه هدفی قصد سفر به فنلاند را دارید باید ویزای مربوطه را کسب نمایید. برای مثال اگر شما به قصد تفریح به این کشور سفر می کنید باید برای اخذ ویزای توریستی این کشور اقدام نمایید و یا اگر برای کسب و کار و یا تجارت قصد سفر دارید باید ویزای تجاری فنلاند را دریافت نمایید. یکی از راه هایی که باعث می شود تا پروسه اخذ ویزای تجاری فنلاند راحت تر پیش برود، دریافت دعوتنامه می باشد؛ اما به این نکته نیز باید توجه داشت که دریافت دعوتنامه به معنی این نیست که در خواست شما برای ویزای فنلاند صد درد صد با موافقت همراه است. نکته دوم اینکه با توجه به آن چه که در بالا نیز اشاره کردیم کشور فنلاند عضو شینگن می باشد پس باید ویزای شینگن را اخذ نمایید که با این ویزا می توانید به راحتی به دیگر کشور های عضو این عهدنامه سفر کنید.

آشنایی با کشور فنلاند

قبل از سفر به هر نقطه ای از دنیا بهتر است تا ابتدا درباره آن جا اطلاعاتی کسب نمایید. فنلاند یکی از کشور های اروپایی عضو عهدنامه شینگن می باشد که هر ساله افراد زیادی برای جاذبه های گردشگری، کاری و تجاری و … به این کشور جذب می شوند. مردم این کشور به زبان فنلاندی سوئمی صحبت می کنند این نام بر گرفته شده از نام دو کشور فنلاند و سوئد می باشد که زبان رسمی و رایج این کشور نیز می باشد. جالب است بدانید که مردم این کشور تنها بیش از ۵۰ درصد آن ها از دین مسیحیت پیروی می کنند و طبق آمار بدست آمده حدود ۲۰ درصد مردم آن ها از دین خاصی پیروی نمی کنند و به اصطلاح بی دین می باشند. یکی از ویژگی های قابل توجه این کشور در زمینه آموزش و پروش آن می باشد که بسیار پیشرفته و اصولی می باشد و یکی از بهترین های نظام آموزشی در سراسر جهان می باشد. از نظر اقتصادی این کشور بیشتر وابسته به تجارت صادرات می باشد و نسبت به دیگر کشور های اروپایی که از نظر اقتصادی در سطح بالایی قراردارند، پایین تر می باشد. واحد پول این کشور نیز یورو می باشد. برای سفر به این کشور می توانید با استفاده از  تور فنلاند و تور اروپا به این کشور سفر کنید.

دعوتنامه تجاری برای ویزای فنلان

اگر برای سفر های تفریحی به فنلاند می روید در صورتی که اقوام و یا آشنایی در این کشور دارید می توانید از او بخواهید تا برای شما دعوتنامه دیدار با اشنایان یا دعوتنامه توریستی بفرستد ولی اگر شما برای کار و تجارت قصد سفر به فنلاند را دارید داستان اندکی متفاوت خواهد بود. اگر شما به نمایندگی از یک شرکت قصد دارید تا به این کشور رفته و با نماینگان کشور مقصد به معامله و تجارت بپردازید باید برای اخذ ویزای تجاری فنلاند از کشور مقصد بخواهید تا برای شما دعوتنامه تجاری ارسال نمایند. بعد از دریافت دعوتنامه می توانید برای اخذ ویزای فنلاند اقدام نمایید؛ و یا می توانید رزومه کاری و تخصص کاری خود را مشخص کرده و کار فرمایی را در آن زمینه کاری پیدا کرده و در صورت توافق و موافقت وی برای همکاری با شما می تواند برای شما دعوتنامه کاری بفرتد و شما پس از دریافت برای اخذ ویزای فنلاند اقدام نمایید.

دعوتنامه تجاری برای ویزای فنلاند

ادرس سفارت فنلاند در ایران 

در صورت انجام کار های ویزای تجاری فنلاند بعد از پر کردن فرم در خواست ویزا از طریق کارشناسان آژانس ها در تایمی که وقت سفارت فنلاند برای شما مشخص می کند به آن جا مراجعه می نمایید. ادرس سفارت فنلاند: تهران، خیابان شریعتی، خیابان میرزا پور، کوچه حدادیان، پلاک ۲ می باشد.

توچه داشته باشید که پس از رزرو وقت سفارت فنلاند برای انجام کار های حضوری می توانید از روز یکشنبه تا چهارشنبه هر روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر به سفارت مراجعه نمایید.

ادرس سفارت فنلاند در ایران

ادرس سفارت فنلاند در ایران

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری فنلاند

مدارکی که برای گرفتن ویزای تجاری فنلاند در زمینه تجاری نیاز دارید به قرار زیر می باشد.

۱_ یک قطعه عکس به ابعاد ۶*۴ با زمینه سفید (توجه داشته باشید که عکس نباید قدیمی باشد)

۲_ همراه داشتن پاسپورت توجه نمایید که باید پاسپورت شما حداقل ۶ ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.

۳_ همراه داشتن مدارک شناسایی از قبیل کار ملی

۴_ گواهی اشتغال به کار و تمامی اطلاعات مرتبط با محل کار شما، فیش حقوقی، سمت شما در شرکت مورد نظر، گواهی از گردش حساب خود و یا شرکت در ۶ ماه اخیر و. را باید انگلیسی ترجمه کرده و به سفارت ارائه دهید.

۵_ مدارک کسب بیمه سفر

۶_ پرینت رزو بلیط هواپیما و هتل محل اقامت

۷_ اطلاعات دقیق شرکت دعوت کننده

۸_ تعیین هدف و مدت زمان اقامت شخص متقاضی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا باید در برگه هایی به ابعاد آ ۴، ترجمه و تحویل سفارت داده شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری فنلاند

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری فنلاند

نکات لازم قبل از اقدام برای ویزای تجاری فنلاند

یکی از پوئن های مثبت کشور هایی که عضو شینگن هستند این است که در صورتی که به هر دلیل دسترسی به سفارت کشور مورد نظرتان که آن نیز عضو شینگن است ندارید، می توانید به دیگر سفارت های کشور های عضو شینگن مراجعه کرده و برای اخذ ویزا اقدام نمایید. یک نکته که لازم است توجه کنید این است که در قسمت پایین مدارک ترجمه شده ای که برای اخذ ویزای تجاری فنلاند ارائه می دهید باید مهر دادگستری باشد. نکته دوم اینکه در صورت پرداخت هزینه های لازم برای انجام کار های ویزای فنلاند شما باید آن را به سفارت کشور فنلاند در وقت سفارت فنلاند رزرو شده خود پرداخت نمایید.

نکات لازم قبل از اقدام برای ویزای تجاری فنلاند

نکات لازم قبل از اقدام برای ویزای تجاری فنلاند

انواع ویزای فنلاند 

۱_ ویزای ترانزیت: در این ویزا شخص از کشور مقصد تنها به عنوان یک راه ارتباطی استفاده می کند و قادر به خروج از فرودگاه نمی باشد؛ که با توجه به عضو شینگن بودن فنلاند با در دست داشتن این ویزا می توانید به کشور های عضو شینگن بروید.

۲_ ویزای فنلاند برای اقامت کوتاه مدت

۳_ ویزای فنلاند برای اقامت طولانی مدت.

انواع ویزای فنلاند

انواع ویزای فنلاند

ویژگی دعوت کننده 

قطعا شرکتی که تصمیم دارد تا دعوتنامه تجاری بفرستد باید از اعتبار کافی در این کشور برخوردار باشد و به ثبت رسمی رسیده باشد و در زمان تحویل مدارک خود اطلاعات دقیقی از درامد خود به سفارت کشور فنلاند ارائه دهد تا آن ها بتوانند بررسی های لام را در زمینه ارسال دعوتنامه تجاری برای دریافت ویزای تجاری فنلاند انجام دهند. یک نکته مهم دیگر نوع کار شرکت مذکور می باشد که نباید خارج از محدوده قانونی این کشور باشد.

ویژگی دعوت کننده

ویژگی دعوت کننده

امیدواریم تا هر آن چه که درباره ویزای فنلاند و شرایط لازم برای اخذ ویزای فنلاند گفته شد مفید و کار آمد بوده باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت فنلاند ، ویزای فنلاند ، تور فنلاند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید