لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری لهستان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری لهستان

ویزای تجاری لهستان

ویزای تجاری لهستان برای تمامی افراد متقاضی تجارت در کشور لهستان ارائه می شود و این ویزای لهستان معمولا جزو ویزا های بلند مدت می باشد. با توجه به شرایط هر ویزا شما مدت زمان خاصی را برای اخذ ویزا نیاز دارید. برخی از این ویزا ها نیاز به ارائه دعوت نامه های مرتبط دارد. مدت اعتبار ویزا ها بین یک ماه تا چند سال متغیر می باشد. دعوت نامه تجاری از جمله دعوت نامه های مناسب برای شرکت ها و متخصصان ایرانی است چون این کشور دارای صنعت و کارخانجات پیشرفته ای است. البته اخذ این نوع دعوت نامه از جمله سخت ترین مراحل اخذ ویزا می باشد. شما با اخذ این ویزا فقط اجازه انجام امور مربوط به تجارت را با شرایط خاص دارید. این ویزا حق کار یا تحصیل را به شما نمی دهد.

ویزا تجاری لهستان

ویزا تجاری لهستان

کشور لهستان از جمله کشور های اروپای مرکزی است. کشور لهستان یکی از کشور های با ثبات و ثروتمند قاره اروپا می باشد. از جمله مواردی که بسیاری از تاجران به دنبال آن هستند، اخذ ویزای تجاری لهستان می باشد. این کشور همچنین با داشتن جاذبه های گردشگری متنوع یکی از مقاصد اصلی گردشگران از سراسر دنیا محسوب می شود. کشور لهستان یکی از کشور های عضو پیمان شینگن می باشد. در اینجا به نکاتی راجع به اخذ ویزای تجاری لهستان می پردازیم.

کشور لهستان

همانطور که گفته شد کشور لهستان یکی از کشور های نسبتا بزرگ منطقه اروپای مرکزی می باشد. این کشور با داشتن ۳۱۲ هزار کیلومتر مربع مساحت ۶۸ امین کشور دنیا از لحاظ وسعت است. پایتخت کشور لهستان، شهر ورشو است که به عنوان قلب سیاست و اقتصاد این کشور می باشد. این کشور دارای شرایط اقتصادی و سیاسی بسیار مناسبی است. کشور لهستان با کشور های آلمان، جمهوری چک، اسلوواکی، روسیه، لیتوانی، اوکراین و بلاروس همسایه می باشد. این کشور عضو پیمان شینگن بوده و شما با اخذ ویزای تجاری لهستان می توانید به سایر کشور های عضو این پیمان سفر کنید. جمعیت کشور لهستان در حدود ۳۸ میلیون نفر می باشد. زبان رسمی مردم این کشور لهستانی است البته زبان های دیگری مانند المانی نیز در این کشور رایج می باشد. اصلی ترین محصولات صادراتی کشور لهستان را خواربار، حیوانات زنده، فرآورده های کشاورزی، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل تشکیل می دهد. مذهب اکثریت مردم کشور لهستان مسیحیت کاتولیک است. وجود جاذبه های گردشگری مختلف و بازدید از مناظر طبیعی متنوع کشور لهستان یکی از بهترین جذابیت ها برای مسافران و گردشگران تور لهستان و تور اروپا می باشد.

کشور لهستان

کشور لهستان

نحوه اخذ ویزای تجاری لهستان

یکی از انواع ویزا های پر کاربرد و جذاب برای صنعتگران و تجار، ویزای تجاری لهستان می باشد. از جمله مواردی که باید برای اخذ این ویزا به آن توجه کرد ارائه مدارک مرتبط در این زمینه است. یکی دیگر از مواردی که برای اخذ ویزا بسیار مهم می باشد، اخذ وقت سفارت این کشور است. شما باید با تماس تلفنی با آژانس های مربوطه نسبت به اخذ وقت سفارت لهستان برای مراجعه حضوری اقدام کنید. ارائه فرم مربوط به اخذ ویزا برای تمامی متقاضیان ویزا الزامی می باشد. همچنین مدارک شامل مدارک عمومی و تخصصی مختلفی بوده که متناسب با نوع ویزا ها متفاوت است.

نحوه اخذ ویزای تجاری لهستان

نحوه اخذ ویزای تجاری لهستان

اخذ ویزای تجاری لهستان با استفاده از دعوت نامه

یکی از موارد پر کاربرد و رایج اخذ ویزا، استفاده از دعوت نامه های مختلف می باشد. این دعوت نامه ها به فرآیند اخذ ویزای لهستان شما کمک زیادی می کند. دعوت نامه از جمله نامه هایی است که از طرف شرکت یا فرد خاصی برای فرد متقاضی ارسال می شود. براساس هر دعوت نامه فرد اجازه تحصیل، کار یا تجارت را برای مدتی معین کسب می کند. دعوت نامه همانند یک قرار دادی است که بین فرد متقاضی و شرکت میزبان آن برای انجام امور خاصی بسته می شود. دعوت نامه ها دارای گونه های مختلفی می باشد که از جمله ان ها می توان به دعوت نامه تجاری، دعوت نامه تحصیلی، دعوت نامه کاری و دعوت نامه خانوادگی اشاره کرد. ارائه دعوت نامه تجاری در تسریع روند اخذ ویزای تجاری لهستان کمک زیادی خواهد کرد.

اخذ ویزای تجاری لهستان با استفاده از دعوت نامه

اخذ ویزای تجاری لهستان با استفاده از دعوت نامه

بهترین زمان برای اخذ ویزای تجاری لهستان

در کنار ویزای تجاری لهستان، ویزای توریستی این کشور نیز بسیار محبوب می باشد. کشور لهستان یکی از کشور های سردسیر و پر بارش قاره اروپا است. این کشور دارای زمستان های بسیار سرد است و دارای تابستان هایی نسبتا خوش آب و هوا می باشد. تابستان های این کشور بهترین زمان برای گردش و تفریح و سفر با تور لهستان و تور اروپا به این کشور است. ماه ژوئن تا آگوست بهترین زمان برای گردش در کشور لهستان می باشد اما در این بازه معمولا شهر های این کشور بسیار شلوغ بوده و قیمت خدمات نیز بسیار بالا می باشد. فصل بهار و پاییز را می توان بهترین زمان برای بازدید از کشور لهستان دانست. ماه اکتبر یکی از بهترین زمان ها هم از لحاظ میزان گردشگر و هم از لحاظ هزینه ای در این کشور می باشد. البته فصل های بهار و پاییز بهترین زمان برای شروع تجارت در این کشور نیز می باشد.

بهترین زمان برای اخذ ویزای تجاری لهستان

بهترین زمان برای اخذ ویزای تجاری لهستان

مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری لهستان

مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری لهستان متناسب با شرایط پرونده هر متقاضی متفاوت می باشد. در واقع روند کاری اخذ ویزای تجاری نسبتا طولانی می باشد. شما پس از دریافت وقت سفارت لهستان باید مدارک خود را به صورت حضوری به سفارت این کشور ارائه دهید. پس از تکمیل فرم اخذ ویزا و ارائه مدارک مربوطه به سفارت کشور لهستان باید منتظر تاییدیه اخذ ویزا خود باشید. این مدت ممکن از دو هفته تا دو ماه طول بکشد. با توجه به شرایط سخت اخذ ویزای تجاری لهستان ممکن است اخذ این ویزا مدت زیادی طول بکشد.

مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای تجاری لهستان

از جمله موارد اساسی و مهم در اخذ ویزای تجاری لهستان ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت این کشور می باشد. همانطور که گفته شد وقت مراجعه حضوری شما برای ارائه مدارک و دریافت ویزای تجاری لهستان توسط اپراتور سفارت تعیین می شود. در قسمت زیر مدارک کلی برای اخذ هر نوع ویزایی ارائه شده است اما برای اخذ ویزای تجاری لهستان نیاز به ارائه مدارک تخصصی دیگری نیز می باشد.

هدف سفر شما به لهستان

تکمیل فرم اخذ ویزای تجاری لهستان

چند قطعه عکس با ابعاد مناسب

رزرو بلیط هواپیما

 بیمه مسافرتی

رزرو هتل برای کل مدت زمان اقامت

ارائه مدارک مربوط به توانایی مالی فرد متقاضی

گذرنامه فرد متقاضی و همراهان با حداقل ۶ ماه اعتبار

اصل شناسنامه و کپی آن به صورت ترجمه شده

اصل سند ازدواج و کپی آن به صورت ترجمه شده

اصل و کپی شناسنامه فرزندان به صورت ترجمه شده

ارائه مدرک دال بر ارتباط فرد متقاضی با ایران (سند ماکیت خانه و یا مغازه )

مدارک ذکر شده باید دارای مهر ترجمه رسمی باشند. این مدارک باید به زبان انگلیسی یا لهستانی ترجمه شده باشند. ارائه دعوت نامه مرتبط با ویزا در هنگام مراجعه حضوری الزامی است.

مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای تجاری لهستان

مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای تجاری لهستان

هزینه های اخذ ویزای تجاری لهستان

از جمله موارد و نکات مهم دیگر در اخذ ویزا، هزینه های مربوط به آن می باشد. هزینه ویزای تجاری لهستان متناسب با سایر ویزا ها می باشد. البته هزینه های جانبی مختلفی ممکن است برای افراد وجود داشته باشد. در حالت کلی هزینه اخذ ویزای لهستان برای بزرگسالان متفاوت می باشد. این میزان هزینه برای کودکان دارای سن بین ۶ تا ۱۲ سال نیز کمتر می باشد. برای کودکان زیر ۵ سال نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. البته برای اطلاع از آخرین میزان هزینه ها می توانید به آژانس های مربوطه مراجعه و یا تماس تلفنی داشته باشید.

هزینه های اخذ ویزای تجاری لهستان

هزینه های اخذ ویزای تجاری لهستان

اخذ ویزای تجاری لهستان در سفارت این کشور در ایران

با توجه به وجود سفارت کشور لهستان در ایران، اخذ ویزای تجاری لهستان در داخل کشور امکان پذیر می باشد. شما برای اخذ ویزای لهستان باید به صورت حضوری به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنید. در زمان مراجعه حتما مدارک عمومی و تخصصی مورد نیاز برای دریافت ویزا را همراه خود داشته باشید.

سفارت لهستان در تهران: تهران، بلوار آفریقا، خیابان پیروز، پلاک ۲

اخذ ویزای تجاری لهستان در سفارت این کشور در ایران

اخذ ویزای تجاری لهستان در سفارت این کشور در ایران

نکات مهم در اخذ ویزای تجاری لهستان

برای خرید بلیط هواپیما سعی کنید از سایت های داخلی که دارای درگاه های ایمن هستند استفاده کنید. با توجه به شرایط خاص ارائه ویزای تجاری لهستان سعی کنید چندین روز قبل از سفر خود نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. اطلاعات شخصی خود و همراهانتان را به صورت دقیق وارد کنید. پس از ارائه وقت سفارت لهستان حتما سر وقت در سفارت حضور داشته باشید. در صورت عدم مراجعه وقت شما باطل می شود. در هنگام مراجعه به سفارت کشور لهستان حتما لباس رسمی مناسب را بپوشید. ارائه تصاویر در ابعاد مناسب گذرنامه الزامی می باشد. مدارک مربوط به رزرواسیون بلیط هواپیما و هتل در هنگام مراجعه ارائه دهید. همانطور که گفته تعداد زیادی از کشور های عضو پیمان شینگن می باشند که با گرفتن این ویزا از طریق هر کشوری می توانید به سایر کشور های عضو پیمان سفر کنید.

نکات مهم در اخذ ویزای تجاری لهستان

نکات مهم در اخذ ویزای تجاری لهستان

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت لهستان ، ویزای لهستان ، تور لهستان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

26 جولای 2018 0 2248
08 آگوست 2018 0 4693

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید