لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری مالت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری مالت

ویزای تجاری مالت

اگر جزء صاحبان مشاغل هستید و می‌خواهید تجارتتان را به صورت بین المللی با کشور هایی مانند مالت پیش بگیرید، باید با شرکت های تجاری این کشور در تعامل باشید و به این کشور سفر کنید. برای سفر تجاری به مالت می بایست ویزای تجاری مالت را اخذ کنید. اما اگر با شرایط و نحوه دریافت این نوع ویزا آشنایی چندانی ندارید، نگران نباشید. شما در این مقاله می توانید با این کار آشنا شوید.

تجارت کشور مالت

کشور مالت یکی از کشور های کوچک در منطقه جنوب اروپا می باشد. اما نباید توجه زیادی به این وسعت کم مالت کرد. این کشور در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ توانسته است در صدر کشورهای اروپایی قرار بگیرد که بیشترین پیشرفت و رشد را در زمینه اقتصادی دارند. شاید این برای شما کمی عجیب باشد؛ اما واقعیت دارد. اقتصاد این کشور در سال های اخیر بسیار رشد کرده و در عمده صادرات مالت بیشتر در زمینه تولید و صادرات قطعات و ماشین آلات صنعتی می باشد. اکثریت مردم مالت در بخش خدمات و صنعت مشغول به کارند و با توجه به موقعیت بسیار خوب این کشور برای کشاورزی، تنها عده معدودی از مردم مالت به کشاورزی مشغول می باشند. جهت کاهش هزینه ها در سفر به مالت میتوان از تور اروپا استفاده نمایید و جهت رزرو تور مالت و یا تور اروپا به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید.

ویزای تجاری مالت

ویزای تجاری مالت

ویزای تجاری مالت

در این مقاله می خواهیم به طور ویژه درباره ویزای تجاری مالت صحبت کنیم. شما برای ورود به هر کشوری از جمله مالت نیازمند تهیه اجازه نامه، برگه عبور یا همان ویزا هستید. اما بسته به این که با چه هدفی می‌خواهید به این کشور سفر کنید، باید ویزای مربوط به آن را دریافت کنید. اگر شما دارای یک شرکت خاص هستید و می‌خواهید برای سرمایه گذاری و افزایش روابط تجاری با یک شرکت تجاری دیگر در مالت همکاری داشته باشید و به این کشور سفر کنید، باید ویزای تجاری مالت را تهیه کنید. اما اگر هنوز به طور دقیق با نحوه دریافت این نوع ویزای مالت آشنایی ندارید، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. با ما در ادامه همراه باشید، تا شما را با نحوه اخذ این نوع ویزا بیشتر آشنا کنیم.

ویزای تجاری مالت

ویزای تجاری مالت

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تجاری مالت

برای این که بخواهید نسبت به اخذ ویزای تجاری مالت تلاش کنید، باید ابتدا مدارک خاصی را جمع آوری کنید، در این جا می توانید فهرستی از اصلی ترین مدارک لازم جهت اخذ ویزای تجاری مالت را مشاهده نمایید.

کارت ملی و شناسنامه

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه

دو قطعه عکس رنگی ۴*۶

فرم درخواست ویزای تجاری کشور مالت

دعوت نامه یک شرکت تجاری معتبر کشور مالت

پرداخت هزینه لازم جهت صدور ویزای مالت

اگر صاحب شرکت نیستید، معرفی نامه از سوی شرکت تان مورد نیاز می باشد.

مدارک و مجوزهای مربوط به شرکت تان

گواهی اشتغال به کار یا کارت بازرگانی

سند ملک یا زمین

گردش حساب ۶ ماهه اخیر

فیش حقوقی ۶ ماهه اخیر

بیمه مسافرتی

بلیط هواپیما

ویزای تجاری مالت

ویزای تجاری مالت

شرایط کلی اخذ ویزای تجاری مالت

شما برای دریافت ویزای تجاری مالت و از این قبیل ویزاها باید شرایط خاصی را داشته باشید و این نوع ویزا به هر فردی داده نمی شود. اولین مورد این است که شما باید دارای یک شرکت معتبر و با مجوز رسمی باشید. البته نماینده یا عضو یک شرکت خاص نیز به همین شکل است. نکته دوم که بیش تر برای شرکت های خارجی بسیار مهم است تا برای شرکت شما دعوت نامه ارسال کنند، اعتبار و سرمایه شرکت شما می باشد. هر چه سرمایه شرکت بیشتر باشد، آن ها می توانند اطمینان بیشتری به شما داشته باشند. در اغلب موارد شما باید حتما دعوت نامه ای را از شرکت های تجاری کشور مالت دریافت نمایید.

مراحل اخذ ویزای تجاری مالت

اخذ ویزای تجاری به مانند دیگر کارها از یک روند و مراحل خاصی پیروی می کند. در ادامه قصد داریم تا شما را با اصلی ترین مراحل دریافت ویزای تجاری مالت آشنا کنیم.

مرحله اول: جمع آوری مدارک لازم

مرحله دوم: رزرو وقت سفارت مالت و درخواست اولیه

مرحله سوم: مراجعه به سفارت در روز مصاحبه

مرحله چهارم: دریافت ویزای تجاری

شما در ابتدا باید تمامی مدارک لازم را که در بخش قبلی بدان اشاره کردیم را آماده کرده و از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید. در مرحله بعد اگر با درخواست شما موافقت شود، شما باید در زمان مقرر به سفارت این کشور مراجعه کرده و مدارکتان را تحویل دهید و اقدامات لازم را نیز انجام دهید. پس از انجام همه این کار ها اگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد، حداقل ۲ هفته طول می کشد تا ویزای شما صادر شود.

نحوه درخواست ویزای تجاری مالت

اگر با نحوه درخواست ویزای مالت آشنایی ندارید، باید بدانید که شما ابتدا باید فرم درخواست ویزای تجاری مالت را از طریق آژانس های مسافرتی تکمیل نمایید. سپس فرم را به همراه اسکن مدارک هویتی خود به آژانس مربوطه تحویل دهید تا از طریق آژانس به دست سفارت رسانده شود. لازم است بدانید ضمن ارسال این فایل ها، باید اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس محل زندگی خود را نیز درج نمایید. پس از انجام این کار باید هزینه لازم جهت دریافت وقت سفارت مالت را نیز پرداخت نمایید. اگر همه این کار ها را انجام دادید، تنها باید منتظر بمانید تا درخواستتان بررسی شود و وقت سفارت به شما داده شود.

ویزای تجاری مالت

ویزای تجاری مالت

سفارت اتریش

شما برای دریافت ویزای تجاری مالت و هر نوع ویزای دیگر این کشور باید به سفارت این کشور در ایران مراجعه کنید. اما از آن جایی که متاسفانه مالت در ایران دارای سفارتخانه نمی باشد، شما می توانید کارهای مربوط به اخذ ویزای تجاری مالت را از طریق دیگر سفارت ها انجام دهید. خوشبختانه سفارت اتریش در ایران مسئولیت انجام کارهای مربوط به اخذ ویزای کشور مالت را در ایران بر عهده گرفته است و شما می توانید به راحتی از طریق سفارت اتریش در ایران اقدام به دریافت ویزای تجاری مالت نمایید. در ادامه اطلاعات کامل سفارتخانه اتریش در تهران را درج می کنیم:

آدرس سفارت :  نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، کوچه میرولی، پلاک ۶-۸

ساعات کاری سفارت: روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهر

نکات مهم در هنگام اخذ ویزای تجاری مالت

به این چند نکته در هنگام اخذ ویزای تجاری مالت و البته دیگر انواع ویزای مالت توجه داشته باشید. توجه به این نکات به می تواند کمک بسیار زیادی به شما در انجام مراحل اخذ ویزای تجاری مالت کند:

– شرایط اخذ ویزای تجاری مالت را مطالعه کرده و سعی کنید پس از این که تمامی اقدامات لازم و ابتدایی را انجام دادید، نسبت به اخذ ویزای تجاری مالت تلاش کنید.

– شرکت شما باید مجوز های لازم را برای تجارت در عرصه جهانی داشته باشد.

– سعی کنید پس از دریافت دعوت نامه از سوی شرکت های تجاری کشور مالت اقدام به دریافت ویزای تجاری این کشور کنید.

–  به شرایط مالی شرکت تان توجه داشته باشید.

– در وقت سفارت اتریش باید خودتان و یا نماینده شرکت که قصد سفر به مالت را دارد، در وقت سفارت به سفارت اتریش مراجعه کند؛ چرا که باید مراحل تحویل مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه انجام شود. بنابراین حضور فرد متقاضی در وقت سفارت مالت لازم و ضروری می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت مالت ، ویزای مالت ، تور مالت و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

11 دسامبر 2018 0 1459
29 جولای 2018 0 1622

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید