لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری نروژ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

کشور نروژ یکی از کشور های اروپای شمالی است و برای دریافت ویزای تجاری نروژ باید از طریق سفارت و یا کنسولگری کشور نروژ اقدام کنید. این کشور دارای پتانسیل های بسیار مناسبی برای تجارت، سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار می باشد. به دلیل وضعیت اقتصادی بسیار مناسب در نروژ، سالانه تجار زیادی با دریافت ویزای نروژ، به این کشور بزرگ و متمدن سفر می کنند. همچنین برای افزایش احتمال موفقیت در اخذ ویزای تجاری نروژ، بهتر است از یک شرکت خارجی، دعوتنامه ی تجاری داشته باشید.

کشور نروژ

کشور زیبا و متمدن نروژ در اروپای شرقی قرار دارد. این کشور یکی از بزرگ ترین کشور ها در جهان به شمار رفته و از قسمت های شمالی با دریای بارنتس، از قسمت های شرقی با کشور سوئد، از قسمت های شمال شرقی با کشور فنلاند و روسیه، از قسمت های جنوبی با دانمارک و از قسمت غربی نیز با دریای نروژ دارای مرز مشترک است. این کشور از مهم ترین بنیان گذاران شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، ناتو، سازمان همکاری اقتصاد و توسعه، سازمان ملل متحد و پیمان نامه ی جنوبگان است. به دلیل وضعیت اقتصادی بسیار مناسب در این کشور، سالانه افراد زیادی با دریافت ویزای تجاری نروژ به آن سفر می کنند. در ضمن با توجه به روابط نزدیکی که کشور نروژ با اتحادیه اروپا و امریکا دارد، گزینه ی بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری بدون ریسک و پر سود خواهد بود. میتوانید علاوه بر تور نروژ با استفاده از تور اروپا از این کشور زیبا دیدن نمایید و از زیبایی هایش لذت ببرید.

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

ویزا چیست؟

امروزه سفر به کشور های خارجی بسیار در میان مردم رایج است. افراد به دلایل مختلفی ممکن است به یک کشور خارجی سفر کنند. برخی از افراد هدفشان از سفر به یک کشور خارجی گشت و گذار و بازدید از جاذبه های گردشگری آن کشور است. عده ای دیگر برای دیدار خانواده و آشنایانشان مسافرت می کنند. همچنین هدف از سفر به کشور های خارجی ممکن است تحصیل، کار، درمان های پزشکی، ازدواج، تجارت و… باشد. برای هر کدام از این اهداف لازم است تا سفر کننده ویزای آن کشور را از طریق سفارت و کنسولگری اش در کشور مبدأ دریافت نماید. بدون داشتن ویزای نروژ یا روادید مسافران حق ورود به کشور نروژ را نخواهند داشت. به عنوان مثال اگر شما برای یک سفر تجاری لازم است به یک کشور خارجی سفر کنید، باید نسبت به اخذ ویزای تجاری آن کشور از سفارت و یا کنسولگری اش اقدام نمایید. همه ساله گردشگران بسیاری با استفاده از تور اروپا به نروژ سفر میکنند.

ویزای تجاری

افراد زیادی به تجارت، سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در کشور های خارجی، به خصوص کشور های اروپایی همچون نروژ، علاقه مند هستند. این امکان برای تجار وجود دارد که بدون داشتن اقامت، به کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند. به همین دلیل دیگر نیاز نیست اشخاصی که قصد تجارت و سرمایه گذاری در کشور های اروپایی را دارند، به دنبال اخذ اقامت در کشور مقصد باشند. ویزای تجاری شینگن یکی از انواع مختلف ویزا های شینگن است که به تجار و سرمایه گذاران اختصاص داده شده است. ویزای تجاری، یک ویزای نروژ موقتی است و این افراد تنها مجاز به ۹۰ روز اقامت در یک دوره ی نیم ساله هستند. بر اساس نوع سفری که افراد دارند، ویزا ممکن است از نظر تعداد دفعات ورود به دو نوع مختلف تقسیم شود که عبارت اند از: ویزای ورود و خروج چند باره و ویزای تنها یک بار ورود.

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

کشور نروژ یکی از بهترین و مناسب ترین کشور ها برای سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار است. نروژ از نظر اقتصادی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و یکی از دارندگان بهترین وضعیت اقتصادی در اروپا به شمار می رود. به همین دلیل اکثر افراد از کشور های مختلف به تجارت، سرمایه گذاری و کار کردن در کشور نروژ علاقه مند هستند. برای اینکه این افراد بتوانند در این کشور به کسب و کار بپردازند، لازم است تا از طریق سفارت کشور نروژ به اخذ ویزای نروژ اقدام کنند. ویزای تجاری نروژ یکی از انواع ویزا های ورود به این کشور است که شرایط و مدارک خاص خود را نیاز دارد. در ادامه به توضیح مفصل ویزای تجاری نروژ خواهیم پرداخت.

شرایط اخذ ویزای تجاری نروژ

تجار می توانند برای این که در کشور نروژ تجارت داشته باشند، نسبت به دریافت ویزای تجاری نروژ اقدام کنند. از مهم ترین شرایط اخذ ویزای تجاری نروژ، می توان به چند نکته مهم اشاره کرد. در قدم اول یکی از شرکت های تجاری نروژ باید از طریق یک دعوت نامه، شما را برای بازدید و مذاکره به کشور نروژ دعوت نماید. در این دعوت نامه باید آدرس دقیق و همچنین تاریخ، ذکر شده باشند. کار فرما باید با فراهم کردن یک گواهینامه مجوز کسب و کار در نروژ را برای شما فراهم کند. در صورتی که شما در دیگر شرکت های نروژ فعالیت داشته و ویزای تجاری نروژ را قبلاً دریافت کرده اید، لازم است مدارک اثبات کسب و کارتان را به سفارت مربوطه ارائه دهید. همچنین بیانیه ی مالی شش ماه گذشته، جهت اثبات تحت پوشش مالی بودن و اقامت داشتن در نروژ، به همراه دیگر مدارک باید تحویل داده شوند.

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

مدارک مورد نیاز برای ویزای تجاری نروژ

از مهم ترین مدارکی که برای اخذ ویزای تجاری نروژ ضروری است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اصل گذرنامه که باید حداقل ۳ ماه اعتبار داشته باشد و دارای حداقل دو برگه خالی باشد
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • رسید پرداخت هزینه ی صدور ویزا
 • دو قطعه عکس بیومتریک تمام رخ
 • کپی از ویزای تجاری نروژ و دیگر کشور ها در صورتی که قبلاً آن ها را دریافت کرده اید.
 • بیمه ی مسافرتی و کپی آن
 • مهر مربوط به ورود و خروج
 • گواهی اشتغال به کار کارمندان
 • گواهی بازنشستگی افراد بازنشسته
 • فرم های پر شده ی درخواست ویزای نروژ
 • نامه تمکن مالی
 • دعوت نامه ی شرکت خارجی

مراحل دریافت ویزای تجاری

برای اینکه شما بتوانید ویزای تجاری نروژ را دریافت کنید، لازم است تا مراحلی را به صورت دقیق و منظم سپری کنید. ابتدا باید به آژانس های مسافرتی معتبر رجوع نمایید تا آژانس مربوطه فرم مربوط به ویزای تجاری نروژ را برایتان پر کند. پس از تکمیل فرم، سفارت نروژ زمان هایی که در آن ها وقت آزادتری دارد به شما اعلام می کند و شما باید یکی از آن ها را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید. پس از آن باید منتظر تائید سفارت بمانید و در صورتی که سفارت زمان انتخاب کرده ی شما را بپذیرد، ایمیلی را جهت تائید پرداخت هزینه و تکمیل فرم از طرف مسافر، ارسال می کند. پس از آن شما باید از این فرم پرینت گرفته و در کنار سایر مدارک خواسته شده برای ویزای تجاری نروژ، در زمان مشخص شده به سفارت مراجعه کنید. به هنگام حضور در سفارت از شما سؤال هایی در مورد هدف سفر و… پرسیده شده و سپس مدارک مورد نیاز و هزینه ی ویزای نروژ از شما دریافت می شود. پس از آن شما باید منتظر نتیجه ی درخواست که از طریق ایمیل به شما ارسال می شود، بمانید.

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

نکاتی در مورد ویزا تجاری نروژ

در صورتی که شما نیز خواستار ایجاد کسب و کار و تجارت در نروژ بوده و می خواهید برای دریافت ویزای تجاری نروژ اقدام کنید، لازم است به برخی نکات مهم در خصوص ویزای تجاری نروژ توجه کنید. تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری نروژ باید به انگلیسی و نروژی ترجمه شده و به سفارت تحویل داده شوند. سعی کنید حداقل سه ماه قبل از سفرتان به نروژ درخواست خود را برای ویزای تجاری نروژ ارسال کنید. به دلیل اینکه مدت زمان صدور ویزای تجاری نروژ مشخص نیست، بهتر است بلیط نروژ را خریداری نکنید و منتظر قطعی شدن ویزای خود باشید. صدور ویزای تجاری نروژ، به معنی موافقت صد در صدی با خروج شما از کشور نیست و ممکن است به دلایل مختلفی در مرز ها متوقف شوید. همچنین با توجه به حساس بودن مصاحبه حضوری، بهتر است قبلاً با یک مشاور و متخصص مشورت کرده باشید.

ویزای تجاری نروژ

ویزای تجاری نروژ

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص وقت سفارت نروژ، ویزای نروژ ، تور نروژ و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

۱۹ تیر ۱۳۹۷ 0 5216
۱۸ مهر ۱۳۹۷ 0 289
۲۴ تیر ۱۳۹۷ 0 1045

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید