لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری هلند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند

بی شک افراد بسیاری هستند که قصد دارند برای یافتن کاری مناسب و آینده ای بهتر به هلند سفر کنند. اگر شما هم جزء این افراد هستید، حتماً با ویزای تجاری هلند آشنایی کامل دارید. در غیر این صورت هم جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. ما در این مقاله می خواهیم شما را بیش تر با نحوه اخذ ویزای تجاری کشور هلند آشنا کنیم.

آشنایی با هلند

هلند یکی از کشورهای تقریباً پیشرفته جهان است که همان طور که می دانید در قاره سبز واقع شده و از سطح کیفی خوبی از نظر استاندارد های معیشت و زندگی برخوردار می باشد. در چند سال اخیر هلند پیشرفت های چشم گیری داشته است. معروف ترین نقطه قوت اقتصاد این کشور نیز مربوط به تولید و صادرات گل و گیاه به دیگر کشورهای جهان می باشد. تا حدی که باعث شده است کشور هلند اولین صادرکننده گل و گیاه در جهان شناخته شود. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین بوده و سطح رفاه اقتصادی مردم بسیار بالا می باشد. به طور کلی می توان هلند را یکی از کشورهای بسیار ایده آل برای ادامه زندگی  دانست و به همین دلیل است که سالانه تعداد زیادی از افراد از دیگر کشورهای جهان به دلایل مختلف به این کشور سفر کرده و ادامه زندگی خود را در این کشور سپری می کنند. البته مهم ترین دلیل سفر و زندگی در این کشور نیز به دست آوردن کار و زندگی بهتر است. ما در این مقاله قصد داریم تا بیش تر در این مورد صحبت کنیم. مسافران و گردشگران بسیاری علاوه بر تور هلند با استفاده از تور اروپا به این کشور زیبا سفر میکنند.

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند

سرمایه گذاری و تجارت در هلند

خوشبختانه کشور هلند تسهیلات خوبی را برای سرمایه گذاران و کارآفرینان در این کشور قرار داده است. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که می خواهید برای کار به این کشور سفر کنید و هلند را برای ادامه زندگی انتخاب نمایید، می توانید از چند روش اقدام کنید. برای مثال شما می توانید در ساده ترین حالت ممکن به شغل آزاد و کارهای ساده و معمولی بپردازید. در حالت دیگر می توانید از تخصص تان استفاده کرده و دعوت نامه تجاری از شرکت های تخصصی کسب نموده و نسبت به اخذ ویزای تجاری هلند اقدام کنید. راه دیگر نیز انجام کار مستقل یا به نوعی سرمایه گذاری و کارآفرینی می باشد. شما در این سه حالت می توانید برای کار به کشور هلند سفر کرده و ویزای تجاری هلند را اخذ کنید.

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری چیست؟

اما بد نیست این سؤال را مطرح کنیم که اصلاً ویزای تجاری هلند چیست و چه کاربردی دارد؟ در واقع شما برای سفر به هر کشوری غیر از کشور خود مانند هلند نیازمند اخذ ویزای آن کشور هستید. ویزای هلند درواقع یک اجازه نامه برای شماست که به شما این امکان را می دهد برای یک مدت زمان محدود در کشور مورد نظر خود اقامت موقت داشته باشید. ویزا انواع مختلفی دارد. این که شما باید چه نوع ویزایی را دریافت کنید، بیش تر به هدف شما از سفر به هلند بستگی دارد. برای مثال اگر هدف تان کار و تجارت است، شما باید ویزای تجاری هلند را دریافت نمایید. اگر می خواهید به قصد ادامه تحصیل وارد این کشور شوید، باید ویزای تحصیلی هلند را اخذ کنید. به همین منوال برای دیگر انگیزه های سفر نیز باید ویزای مخصوص به خود را اخذ کنید.

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند

شرایط اخذ ویزای تجاری هلند

اما پیش از هر چیزی باید این موضوع را بیان کنیم که اخذ دعوت نامه و ویزای تجاری هلند کار چندان راحتی نیست. اصولاً اخذ ویزای تجاری کشورهای اروپایی کار نسبتاً دشواری است. منظورمان از این نوع ویزای تجاری هلند در حالتی است که شما می خواهید به عنوان یک متخصص در یک شرکت هلندی مشغول به کار شوید و برای این کار باید دعوت نامه آن شرکت را دریافت کنید. علت دشواری گرفتن این ویزا به این جهت است که طبق قوانین شرکتی که به دنبال جذب نیروی متخصص است، ابتدا باید به مدت ۳ ماه آگهی استخدام را در روزنامه های هلندی چاپ کند. اگر فرد مورد نظر را نتوانست بیابد، می تواند این آگهی را به مدت ۳ ماه دیگر در روزنامه های کشورهای اتحادیه اروپا چاپ کند. اگر باز هم موفق به استخدام فرد مورد نظر نشد، در این صورت است که می تواند آگهی را به صورت جهانی چاپ کرده و در این حالت شما نیز می توانید برای این کار درخواست دهید. اگر شرکت با استخدام شما موافقت نمود، برای شما دعوت نامه ارسال کرده و شما می توانید برای اخذ ویزای تجاری هلند اقدام کنید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تجاری هلند

شما برای اخذ ویزای تجاری هلند نیازمند مدارک خاصی هستید که در زیر بدان اشاره می کنیم:

 • شناسنامه و کارت شناسایی
 • پاسپورت
 • ۲ قطعه عکس رنگی پرسنلی
 • بلیط هواپیما
 • دعوت نامه تجاری
 • بیمه مسافرتی
 • مدارکی که نشان دهد وضعیت مالی مناسبی دارید.
 • مدارک خرید ملک و … در کشور
 • فرم درخواست ویزای تجاری هلند
 • هزینه اخذ ویزای تجاری هلند

این مدارک به صورت کلی هستند، در مواردی ممکن است مدارک بیش تری مورد نیاز باشد. توجه داشته باشید که مدارک باید به زبان انگلیسی و هلندی ترجمه شوند.

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند

مراحل اخذ ویزای تجاری هلند

برای اخذ ویزای تجاری هلند چند مراحل کلی وجود دارد که شما طبق آن باید عمل کنید:

 • جمع آوری مدارک مورد نیاز
 • درخواست وقت سفارت هلند
 • مراجعه به سفارت و درخواست ویزای تجاری هلند
 • دریافت ویزای تجاری هلند

البته این مراحل ممکن است کمی زمان بر باشند. پس به این موضوع نیز توجه داشته باشید. شما ممکن است مدت زمانی را برای گرفتن وقت سفارت هلند معطل باشید که می تواند بین یک هفته تا سه هفته طول بکشد. هم چنین برای دریافت نتیجه و بررسی درخواست نیز ممکن است مدت زمانی وقت شما گرفته شود.

نحوه درخواست ویزای تجاری هلند

برای درخواست ویزای تجاری هلند، همان طور که گفته شد، شما در ابتدا باید وقت سفارت هلند را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید. در این حالت باید فرم درخواست خود را به همراه اطلاعات کلی و مشخصات خود را برای سفارت هلند ارسال نمایید. پس از بررسی درخواست شما، وقت سفارت به شما داده می شود. در موعد مقرر شما باید به سفارت هلند مراجعه کرده و مدارک مورد نظر را تحویل سفارت دهید. علاوه بر این شما باید دیگر مراحل مانند انگشت نگاری یا مصاحبه را نیز انجام دهید. پس از این کار شما باید مدتی را منتظر باشید، تا درخواست تان بررسی شود. پس از این مدت زمان اگر با درخواست شما موافقت شود، شما باید برای انجام پیکاپ ویزای تجاری هلند اقدام کنید.

سفارت هلند

خوشبختانه هلند در تهران دارای سفارتخانه می باشد. شما نیز برای انجام امور مربوط به دریافت ویزای تجاری هلند و دیگر اقدامات می توانید به سفارت این کشور در تهران مراجعه نمایید.

آدرس سفارت هلند در تهران:

تهران، خیابان دیباجی شمالی، ارغوان غربی، شماره پلاک ۶۰

ساعات کاری مربوط به اخذ ویزای هلند:

یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۶ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۳

شما در زمان تعیین شده و در ساعت کاری سفارت می توانید به سفارت هلند در تهران مراجعه کرده و نسبت به اخذ ویزای تجاری هلند اقدام کنید.

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند

نکات مهم در هنگام اخذ ویزای تجاری هلند

پیشنهاد می کنیم برای اخذ ویزای تجاری هلند به این موارد و نکات توجه فرمایید:

 • هزینه اخذ ویزای هلند برای بزرگسالان  و برای کودکان متفاوت می باشد.
 • در وقت سفارت هلند، فرد متقاضی خود باید برای انجام کارهای اخذ ویزا حضور داشته باشد.
 • داشتن دعوت نامه تجاری هلند می تواند کمک فراوانی به شما در گرفتن ویزای تجاری هلند بکند. اما این نکته را فراموش نکنید که دعوت نامه هلند نمی تواند به عنوان تضمین قطعی شما عمل کند.
 • سعی کنید تمامی مدارک را به طور کامل تهیه کرده و سپس به سفارت این کشور مراجعه کنید.
 • در تمامی مراحل ممکن است شما چند روزی را معطل شوید، پس پیش از اقدام برای اخذ ویزا این مدت زمان را در نظر گرفته و مراقب باشید که به برنامه سفرتان خللی وارد نسازد.
 • در مورد کاری که قرار است در هلند انجام دهید، اطمینان حاصل کرده و پس از عقد قرارداد رسمی اقدامات لازم جهت اخذ ویزای این کشور را انجام دهید، تا متضرر نشوید.

ما در این جا سعی کردیم اطلاعاتی را در زمینه اخذ ویزای تجاری هلند در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم. امیدواریم اطلاعات این مقاله توانسته باشد، به شما برای دریافت ویزای کشور هلند و مراحل آن کمک کرده باشد. در آخر امیدواریم در سفر به این کشور زیبای اروپایی لذت کاری را برده و بدون هیچ دغدغه ای مراحل کار را انجام دهید. هم چنین بسیار خرسندیم که وقت خود را در اختیار ما قرار داده و به مطالعه این مقاله پرداختید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت هلند ، ویزای هلند ، تور هلند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

20 ژانویه 2019 0 826
14 آگوست 2018 0 1039

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید