لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تجاری یونان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

هر کشوری بنا به شرایط خاصی که دارد مورد استقبال مسافران و توریست های مختلف از اقصی نقاط جهان قرار می گیرد. کشور یونان نیز به دلیل دارا بودن فرصت های اقتصادی زیاد، مورد توجه واقع شده است. دریافت ویزای تجاری یونان، برای سرمایه گذاری در این کشور و انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری ضروری می باشد. در این مقاله در مورد نحوه ی اخذ ویزای تجاری یونان و مدارک مورد نیاز آن صحبت خواهیم کرد.

شناخت بیش تر کشور یونان

یونان یکی از کشورهای اروپایی است که میان سه قاره ی آسیا، اروپا و آفریقا قرار گرفته است. کشورهای آلبانی، بلغارستان و ترکیه از همسایگان این کشور محسوب می شوند. دریای مدیترانه در امتداد جنوب و شرق این کشور و دریای یونان در غرب آن گسترش یافته است. یونان را مهد دموکراسی، فلسفه ی غرب، بازی های المپیک، علوم سیاسی و نمایش نامه نویسی می دانند. گستره ی جغرافیایی این کشور نزدیک به صد و سی و دو هزار کیلومتر مربع می رسد و جمعیتی قریب به یازده میلیون نفر را در خود جای داده است. با اخذ ویزای تجاری یونان میتوانید تجارت خود را در این کشور گسترش دهید.

پایتخت کشور یونان، آتن است و واحد پول آن، یورو می باشد. زبان رسمی این کشور زبان یونانی است اما عمدتاً در برخورد با گردشگران و اتباع خارجی به زبان انگلیسی، ایتالیایی، فرانسه و آلمانی صحبت می کنند. جاذبه های گردشگری متنوعی در این کشور وجود دارد که با جذب توریست از سراسر دنیا، سهم عمده ای در رونق اقتصادی آن دارد. سواحل زیبای کشور یونان، از جاذبه های گردشگری کشور یونان می باشند. سفر به کشور یونان به جهت دیدن جاذبه های توریستی فراوانش هزینه های زیادی در پی دارد به همین جهت میتوانید با تور اروپا به این کشور زیبا سفر نمایید.

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

اقتصاد یونان

همان طور که اشاره شد یکی از دلایل انتخاب کشور یونان برای مهاجرت و سفر به این کشور، امکانات و زمینه های اقتصادی و تجاری آن می باشد. به همین دلیل افراد با دریافت ویزای تجاری یونان، از این فرصت های تجاری بهره مند می شوند. کشور یونان، جزء کشورهای توسعه یافته است که تولید ناخالص داخلی آن ۴/۳۲۶ میلیارد دلار بوده و چیزی در حدود ۳/۷۶ درصد آن مختص بخش خدمات می باشد. فرصت های شغلی مختلف منجر به اشتغال زایی برای جمعیتی قریب به چهار و نیم میلیون نفر شده است که سهم عمده ای از آن مربوط به خدمات است. از دیگر فرصت های شغلی در این کشور می توان به زمینه های کشاورزی، ارتباطات مخابراتی، داروسازی، انرژی و سوخت، حمل نقل دریایی، حمل و نقل زمینی، گردشگری و صادرات اشاره کرد. موقعیت جغرافیایی این کشور و قرارگیری آن بین سه قاره ی اروپا، آسیا و آفریقا از عوامل مؤثر در توسعه ی اقتصادی این کشور می باشد. چرا که رفت و آمد کشورهای اروپایی به آن به آسانی صورت می گیرد.

ویزای تجاری کشور یونان از نوع شینگن

ویزای یونان مانند سایر کشورها انواع متنوعی دارد. از جمله: ویزای توریستی یونان، ویزای تجاری یونان، ویزای ترانزیت، ویزای تحصیلی، ویزای دیدار اقوام و خانواده، ویزایی که برای کودکان زیر هجده سال صادر می شود و ویزایی که مختص شهروندان عضو اتحادیه ی اروپاست. از آنجا که کشور یونان جزء کشورهای ۲۶ گانه پیمان شنگن است، باید ویزای شنگن برای ورود به این کشور را دریافت کرد. ویزای تجاری یونان که به منظور انجام فعالیت های تجاری در کشور یونان یا ملاقات با سرمایه گذاران در بخش تجارت صادر می شود، توسط تاجران و بازرگانان دریافت می شود. هم چنین افرادی که با هدف کار آفرینی به این کشور سفر می کنند نیز می بایست ویزای تجاری یونان را اخذ نمایند. افرادی که می خواهند در کشور یونان سرمایه گذاری کنند و با ایجاد کسب و کار، سرمایه ی خود را توسعه دهند، ویزای تجاری یونان را دریافت می کنند. البته این ویزا، در ابتدای صدور برای مدت مشخصی، اعتبار دارد و دولت یونان باید از عملکرد سرمایه داران در زمینه ی فعالیت های تجاری و اقتصادی رضایت کافی را داشته باشد تا به آن ها امکان تمدید این ویزا را بدهد. افرادی که اقدام به اخذ ویزای تجاری یونان کرده اند و در این کشور مشغول به فعالیت شده اند، از روال کار در کشور یونان مطلع هستند و می دانند که بعد از تمدید ویزای تجاری یونان با اعلام رضایت دولت یونان از نحوه ی عملکرد آن ها می توانند به مدت دلخواه در این کشور بمانند.

آدرس سفارت یونان در تهران: خیابان آفریقا، بلوار اسفندیار، پلاک ۴۳

 

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

قوانین مربوط به ویزای تجاری یونان

اخذ ویزای تجاری یونان و به تبع آن ایجاد کسب و کار در کشور یونان، نیازمند آن است که بر تمامی قوانین این کشور واقف باشید. منظور قوانین مختلفی است که برای کسب و کار و فعالیت های اقتصادی و تجاری وجود دارد: از جمله مالیات، سرمایه ی اولیه برای راه اندازی کسب و کار، نیروی لازم برای کار و …. . با شناخت کامل این قوانین به راحتی و پس از اخذ ویزای تجاری یونان، فعالیت خود در این کشور را آغاز کنید.

 

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

مراحل اخذ ویزای تجاری یونان

برای دریافت ویزای تجاری یونان، می بایست به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید و اقدام به رزرو وقت سفارت یونان را نمایید. با تأیید مدارک، سفارت یونان در تاریخ مشخصی، برای مراجعه ی حضوری و مصاحبه و انگشت نگاری، اطلاع رسانی می کند. حضور در تاریخ و زمان مقرر برای افراد متقاضی ویزای تجاری یونان ضروری می باشد. لازم به ذکر است که متقاضیان ویزای تجاری یونان باید ویزای نوع D شنگن را دریافت کنند که اجازه ی تردد مکرر و طولانی مدت در این کشور را داشته باشند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تجاری یونان

مدارک لازم برای اخذ ویزای تجاری یونان عبارتند از:

 • کارت ملی و شناسنامه
 • دو قطعه عکس با زمینه سفید
 • پاسپورت با داشتن اعتبار ۶ ماهه
 • فرم مربوط به دریافت ویزای شنگن
 • دعوت نامه از طرف شرکت یونانی
 • معرفی نامه از طرف شرکت ایرانی
 • بیمه مسافرتی
 • گواهی ثبت شرکت
 • پروانه کسب و گواهی اشتغال به کار
 • گواهی گردش شش ماه آخر حساب
 • ارائه مدارکی مبنی بر ارتباط تجاری دو شرکت ایرانی و یونانی
 • مدارک مربوط به رزرو هتل
 • بلیط هواپیما

نکاتی که برای دریافت ویزای تجاری یونان باید توجه کرد:

 • ارائه مدارک به معنی دریافت تضمینی ویزای تجاری یونان نمی باشد. ممکن است به هر دلیلی مدارک شما رد شود.
 • کلیه مدارکی که برای اخذ ویزای تجاری یونان ارائه می شوند حتماً می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شوند.
 • حضور شخص متقاصی دریافت ویزای تجاری یونان در سفارت یونان الزامی است.
 • برای جلوگیری از مشکلات زمانی، از چند ماه قبل از سفر اقدام به اخذ ویزای تجاری یونان نمایید.
 • هزینه ویزای تجاری یونان را می بایست نقداً در سفارت یونان پرداخت کرد.
 • هیچ گونه نقص در مدارک مورد نیاز ویزای تجاری یونان قابل پذیرش نیست و منجر به تأخیر در فرآیند صدور ویزای مورد نظر می گردد.
ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

هزینه ویزای تجاری یونان

هزینه صدور ویزای تجاری یونان بر حسب یورو می باشد. صدور این ویزا ۶۰ یورو هزینه دارد. البته صدور ویزاهای توریستی، ترانزیت فرودگاهی، ملاقات با دوستان و وابستگان نیز همین هزینه را دارند.

 

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت یونان ، ویزای یونان ، تور یونان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید