لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای تحصیلی فنلاند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

در جوامع امروزی بسیاری از افراد تمایل دارند، تا ادامه تحصیل خود را در خارج از کشور به ویژه کشورهایی که از لحاظ بار علمی بسیار بالا می‌باشند، ادامه دهند. لذا کشور فنلاند یکی از کشورهایی است که بسیاری در آن به تحصیل می‌پردازند. ویزای تحصیلی فنلاند بسیار مورد توجه افراد می‌باشد. گفتنی است بسیاری از ایرانیان ویزای تحصیلی فنلاند را از سفارت این کشور درخواست کرده و به ادامه تحصیل در این کشور می‌پردازند. لذا دریافت ویزای تحصیلی فنلاند دارای یک سری از نکات و شرایط خاص می‌باشد و توصیه ما به کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور فنلاند را دارند این است، که یک بار این متن را از ابتدا تا پایان مطالعه نمایند. در این متن به چگونگی دریافت ویزای تحصیلی فنلاند و ادامه تحصیل در این کشور می‌پردازیم.

معرفی کشور فنلاند و موقعیت های موجود در آن

کشور فنلاند یکی از کشورهای حاضر در منطقه اسکاندیناوی بوده و دارای ۵ میلیون جمعیت می باشد. مردمان این کشور به زبان های فنلاندی و سوئدی صحبت می کنند. پایتخت این کشور هلسینکی می باشد، که تقریباً یک پنجم جمعیت فنلاند را در خود جای داده است. گفتنی است واحد پول این کشور یورو است. لذا دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، باید به بودجه مالی خود توجه داشته باشند. کشور فنلاند دارای جاذبه های گردشگری طبیعی و زیبایی می باشد. گفتنی است این کشور از لحاظ اقتصادی، کاری و تحصیلی دارای موقعیت های فراوانی است و از همین رو کشوری مناسب برای اقامت می باشد. گفتنی است موقعیت های تحصیلی در این کشور، بسیاری از دانشجویان را برای ادامه تحصیل وسوسه می نماید.

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

تحصیل در کشور فنلاند

همان‌طور که در متون بالا به آن اشاره شد، کشور فنلاند یکی از کشورهایی است، که از لحاظ علمی و تحصیلی بسیار موفق عمل کرده است. همین موضوع باعث شده بسیاری از افراد با درخواست ویزای تحصیلی فنلاند، تحصیلات عالی خود را در این کشور انجام دهند. گفتنی است مدارک تحصیلی که از دانشگاه‌های مختلف کشور فنلاند صادر می‌شوند، در کل دنیا از اعتبار خاصی برخوردار می‌باشند. افراد می‌توانند در مقاطعی چون لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در این کشور به تحصیل بپردازند. لازم به ذکر است، اعتبار بسیار زیاد این دانشگاه‌ها به همراه خدمات تحصیلی و هزینه ی پایین تحصیل که در این کشور ارائه می‌شود، موجب شده تا بسیاری از افراد با درخواست ویزای تحصیلی فنلاند متقاضی تحصیل در این کشور باشند.

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

چگونگی دریافت ویزای تحصیلی فنلاند

افرادی که قصد تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف و دانشگاه های کشور فنلاند را دارند، در ابتدا باید ویزای تحصیلی فنلاند را اخذ نمایند. لذا برای دریافت ویزای تحصیلی فنلاند در ابتدا باید به سفارت این کشور مراجعه نموده و درخواست خود را برای تحصیل در این کشور ثبت نمایید. در ادامه چنانچه با درخواست شما موافقت شود، می توانید به کشور فنلاند سفر کرده و در دانشگاه های این کشور به تحصیل بپردازید. در اولین اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی فنلاند افراد باید وقت سفارت فنلاند را اخذ نمایند. سپس با مراجعه به سفارت این کشور به جلب نظر مسئولان برای دریافت ویزای تحصیلی فنلاند بپردازند.

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

دریافت وقت سفارت برای اخذ ویزای تحصیلی فنلاند

همان‌طور که در متون بالا به آن اشاره شد، اولین اقدامی که باید برای اخذ ویزای تحصیلی فنلاند صورت بگیرد، دریافت وقت سفارت کشور فنلاند می‌باشد. افراد می‌توانند از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو وقت سفارت فنلاند نمایند. گفتنی است بعد از دریافت وقت سفارت، یک روز برای مصاحبه تعیین می‌شود و افراد باید در روز مقرر در محل سفارت، برای انجام مصاحبه حاضر شوند. در این روز افراد می‌توانند با ارائه دلایل و مستندات خود، مسئولین سفارت را برای دادن ویزای تحصیلی فنلاند راضی نمایند. مسئولین سفارت با توجه به سوابق افراد و مستندات ارائه شده از طرف وی در مورد دادن یا ندادن ویزای تحصیلی فنلاند تصمیم گیری می‌نمایند. در صورتی که جواب سفارت این کشور مثبت باشد، افراد می‌توانند مراحل بعد را برای دریافت ویزای تحصیلی فنلاند ادامه دهند.

سفارت فنلاند در خیابان شریعتی، خیابان میرزا پور، کوچه حدادیان، شماره ۲ واقع شده است. شما می‌توانید در روزهای یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت هشت الی ۱۴ به این سفارت مراجعه نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی فنلاند

افرادی که قصد اخذ ویزای تحصیلی فنلاند را دارند، باید مدارک لازم جهت دریافت این ویزا را به سفارت کشور فنلاند تسلیم نمایند. افراد باید مدارک شناسایی خود از قبیل کارت های شناسایی مانند شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت و … را به صورت اصل و رونوشت ارائه دهند.  ارائه دو قطعه عکس تمام رخ زمینه سفید، برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد. این عکس ها باید در شش ماه اخیر ثبت شده باشند و حتی الامکان از آرایش (برای بانوان) و زدن عینک پرهیز نمایید. گفتنی است از دیگر مدارکی که افراد برای اخذ ویزای تحصیلی فنلاند باید به سفارت این کشور ارائه دهند، مدارک تحصیلی و نامه پذیرش از آن واحد آموزش در کشور فنلاند می باشد.

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

دریافت دعوت نامه تحصیلی از کشور فنلاند

یکی از موضوعاتی که می‌تواند افراد را در دریافت ویزای تحصیلی فنلاند چند قدمی جلو بیندازد، دریافت دعوت نامه تحصیلی از مراکز آموزشی مختلف در کشور فنلاند می‌باشد. لذا بسیاری از مراکز تحصیلی در این کشور با توجه به سوابق تحصیلی افراد، فعالیت‌های علمی و پژوهشی که انجام داده‌اند، دعوت نامه‌هایی برای جذب این افراد در مرکز آموزشی خود ارسال می‌نمایند. گفتنی است افراد می‌توانند با ارسال سوابق خود، مرکز آموزشی مورد نظر در این کشور را مجاب کرده که او را پذیرش نمایند. به هر حال می‌توان گفت دریافت دعوت نامه تحصیلی می‌تواند در دریافت ویزای تحصیلی فنلاند بسیار یاری کننده باشد. لازم به ذکر است دریافت دعوت نامه به منزله دریافت ویزای فنلاند نمی‌باشد و فقط تسهیل کننده آن است. مسافران و گردشگران با استفاده از تور اروپا به فنلاند سفر میکنند.

هزینه دریافت ویزای تحصیلی فنلاند

افرادی که قصد دریافت ویزای تحصیلی فنلاند را دارند باید یک سری از هزینه ها را برای آن اختصاص دهند. اولین هزینه ای که باید پرداخت کرد، هزینه دریافت وقت سفارت کشور فنلاند می باشد. لذا بعد از آنکه موافقت سفارت برای دادن ویزای تحصیلی فنلاند ارائه شد، افراد باید سایر هزینه ها را پرداخت نمایند. گفتنی است این هزینه بسیار اندک می باشد و فشاری را به افراد وارد نمی کند. لازم به ذکر است بسیاری از افراد می توانند با مشاورانی برای چگونگی دریافت ویزای تحصیلی فنلاند مشورت نمایند و از آن ها برای این کار یاری بخواهند. لذا برای این مشاوره نیز باید مبلغی در نظر گرفت که البته این موضوع با نظر افراد می باشد.

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

شرایط ویزای تحصیلی فنلاند

افرادی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی فنلاند می شوند، باید به یک موضوع خاص توجه داشته باشند. همانطور که گفته شد کشور فنلاند در مقاطع تحصیلی مختلف پذیرای دانشجویان می باشد. لذا در هر مقطعی با توجه به حجم درسی و ترم هایی که دانشگاه مورد نظر ارائه می دهد، یک زمان برای اقامت افراد در نظر گرفته می شود و در ویزای این افراد قید می شود. گفتنی است دانشجویان با اتمام این زمان باید خاک کشور فنلاند را ترک کرده و به کشور خود بازگردند. لازم به ذکر است چنانچه زمان تحصیلی افراد کمی بیشتر از حد انتظار شود، افراد باید با مراجعه به سفارت کشور فنلاند، ویزای خود را برای مدتی تمدید نمایند. بعضی از دانشجویان بعد از اتمام تحصیلات با پیشنهادهای کاری روبرو می شوند، که در آن زمان باید با مراجعه به سفارت فنلاند، نوع ویزای خود را تغییر داده و به اقامت در این کشور بپردازند.

نکات مهم در زمان تحصیل در کشور فنلاند

افرادی که ویزای تحصیلی فنلاند را دریافت کرده و در این کشور اقامت دارند، باید توجه داشته باشند، که این کشور دارای قوانین خاصی می باشد و افراد باید این قوانین را تمام و کمال رعایت نمایند. بعضی از افراد در زمان تحصیل علاقه دارند به کار بپردازند. این افراد باید توجه داشته باشند، که قوانین کشور فنلاند با توجه به مقطع تحصیلی افراد، تعداد ساعاتی را در هر هفته در نظر گرفته و افراد باید با توجه به این قانون به فعالیت بپردازند. بهتر است در زمان تحصیل سعی نمایید که بیشتر فعالیت های علمی، پژوهشی انجام دهید. این فعالیت ها می توانند تضمین کننده اخذ اقامت دائم در این کشور باشند.

ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

بحث پایانی در مورد ویزای تحصیلی فنلاند

در متون بالا به خوبی اشاره شد، که کشور فنلاند یکی از کشورهایی محسوب می‌شود که بسیاری از افراد آن را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌نمایند. لذا خوب است که قبل از رفتن به این کشور، زبان رسمی این کشور را به خوبی یاد گرفته تا در این کشور به مشکل بر نخورید. هزینه تحصیل و اقامت در این کشور آن‌چنان بالا نمی‌باشد اما خوب است که افراد در کنار تحصیل یک فعالیت درآمدزا انجام دهند. برای دریافت ویزای تحصیلی فنلاند به تمام نکاتی که در متون بالا به آن اشاره کردیم توجه داشته باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت فنلاند، ویزای فنلاند، تور فنلاند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید