لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای توریستی اتریش

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهای قاره اروپا است که به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی و دیدنی بسیار هر ساله گردشگران فراوانی را به سوی خود دعوت می کند. به همین دلیل متقاضیان اخذ ویزای توریستی اتریش درصد زیادی نسبت به دیگر ویزاهای این کشور دارد. افرادی که می خواهند به این کشور سفر کنند بایستی ابتدا ویزای مربوطه را اخذ نمایند.

کشور اتریش

کشور اتریش یکی از زیباترین کشورهای قاره ی اروپا می‌باشد. این کشور با کشورهای آلمان، چک، مجارستان، اسلوواکی، ایتالیا، اسلوونی و سوئیس هم‌مرز می‌باشد. پایتخت کشور اتریش شهر رؤیایی وین می‌باشد و واحد پول این کشور یورو است. این کشور درآمد اقتصادی بسیار خوبی دارد و با این که هزینه ی زندگی در اتریش بالا است، اما حقوق و دستمزد کارمندان این کشور نیز قابل توجه می‌باشد. به همین دلیل مهاجران بسیار زیادی هرساله وارد این کشور می‌شوند. به همین دلیل شما می‌توانید فرهنگ و آداب و رسوم‌ مختلف و متفاوتی را در اتریش مشاهده کنید. اتریش کشوری کوهستانی است و موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی دارد. مساحت این کشور حدود ۸۹۹۳۸۷۸ کیلومتر می‌باشد. اتریش دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیار زیادی است و این امر در جذب گردشگران به سوی خود نقش به سزایی دارد. بی‌شک شما نیز با سفر به این کشور بهترین سفر تفریحی خود را خواهید داشت. مسافران زیادی از سراسر دنیا با تور اروپا به این کشور سفر میکنند.

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

آب و هوای کشور اتریش

کشور اتریش به دلیل واقع شدن در مجاورت رشته کوه‌های آلپ، دارای آب و هوای منحصر به‌ فردی می‌باشد. اما در کل می‌توان گفت آب و هوای اتریش معتدل و مرطوب می‌باشد. این کشور در فصل تابستان از گرمای نسبتاً شدیدی برخوردار است و در فصل زمستان سرمای خفیفی را می‌توان در این کشور مشاهده نمود. در فصل پاییز اتریش بسیار دیدنی و دل‌انگیز می‌شود. با وجود هوای خنک این فصل گردشگران بسیاری را در این کشور می‌توان مشاهده کرد. جهت اخذ ویزای توریستی اتریش باید وقت سفارت اتریش را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید.

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

ویزای اتریش

کشور اتریش جزء اتحادیه اروپا می‌باشد و عضو شینگن است. ویزای شینگن ۴ نوع می‌باشد که این ویزاها اعم از ویزای ترانزیت، ویزای عبور، ویزای توریستی و ویزای بلندمدت می‌باشد. به همین دلیل تمامی مسافران و گردشگرانی که می‌خواهند به کشور اترش سفر کنند، باید ویزای مربوط به سفر خود را اخذ نمایند. از انواع مختلف ویزاهای این کشور می‌توان به ویزای توریستی اتریش، ویزای تحصیلی اتریش، ویزای تجاری اتریش و ویزای نمایشگاهی اتریش اشاره نمود. در سال‌های اخیر ویزای توریستی اتریش از مهم‌ترین و پر تقاضاترین ویزاهای این کشور به شمار می‌رود و این امر به دلیل وجود اماکن تاریخی و جاذبه‌های طبیعی بی‌شمار در این کشور می‌باشد که گردشگران و توریست‌های بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. برای ورود به این کشور بایستی ویزای توریستی اتریش خود را دریافت کنند. در غیر این صورت حق ورود به خاک اتریش را نخواهند داشت.

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم، ویزای توریستی اتریش یکی از پرطرفدارترین ویزاهای این کشور می‌باشد. این ویزا مخصوص گردشگران و توریست‌هاییست که می‌خواهند از این کشور بازدید نمایند. داشتن این ویزا برای تمامی گردشگران الزامی بوده و افراد برای گرفتن ویزای توریستی اتریش بایستی به سفارت‌خانه ی اتریش که در شهر بزرگ تهران قرار دارد، مراجعه کنند و در جهت اخذ ویزای خود اقدام نمایند. برای اخذ ویزای توریستی اتریش خود بایستی یک سری مراحل را طی نمایید و مدارک لازم را که در بخش بعدی اشاره خواهیم کرد را تهیه و آماده نمایید و به سفارت‌خانه اتریش تحویل بدهید. در صورت تائید مسئولین سفارت‌خانه، ویزای توریستی اتریش شما صادر خواهد شد و شما می‌توانید با خیالی راحت به سفر تفریحی و گردشگری خود بپردازید.

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

اخذ ویزای توریستی اتریش

برای اخذ ویزای توریستی اتریش بایستی یک ماه قبل از سفر خود اقدام نمایید تا بتوانید به موقع و در زمانی که می خواهید، ویزای توریستی اتریش خود را دریافت نمایید. ما در این مقاله به برخی از این مدارک و مراحلی که نیاز است در جهت اخذ ویزای توریستی طی شود اشاره نموده ایم.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی اتریش

از مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی اتریش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱-فرم درخواست که به صورت کامل و خوانا به صورت آلمانی توسط شخص متقاضی تکمیل شده باشد.

۲-دو قطعه عکس رنگی در اندازه های ۶ در ۴

۳-پاسپورت معتبر

۴-بیمه نامه ی مسافرتی

۵-رزرو هتل با امضا که توسط یک آژانس مسافرتی یا مستقیماً توسط هتل تائید شده باشد.

۶-رزرو بلیط رفت و برگشت

۷-صورت وضعیت حساب بانکی

۸- دعوتنامه

۹- کپی شناسنامه و کارت ملی و کپی بیمه

و سایر مدارکی که سفارت خانه ی اتریش از شما درخواست خواهد کرد تا در جهت صدور ویزای توریستی اتریش شما اقدام نمایند. هم چنین افرادی که فکر می کنند ارائه ی دعوتنامه به معنای صدور صدرصدی ویزای توریستی اتریش آن ها می باشد، سخت در اشتباه هستند. زیرا دعوتنامه فقط کمک می کند تا صدور ویزای اتریش تا حدودی راحت تر و سریع تر انجام شود و به معنای صدور صدرصدی ویزای شما نمی باشد. امکان دارد به دلیل متناقض بودن یک از مدارک، ویزای شما صادر نشود و نتوانید ویزای توریستی خود را دریافت کنید.

گرفتن وقت سفارت اتریش

برای دریافت ویزای توریستی اتریش، در وهله اول باید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو وقت سفارت اتریش نمایید. سپس تمامی مدارکتان را آماده کرده و روزی که قرار است در سفارت‌خانه حضور داشته باشید، به مسئول سفارت تحویل بدهید. هم‌چنین مدارک خود را بدون هیچ کم و کاستی آماده کنید زیرا در صورت ناقص بودن مدارک شما، صدور ویزای توریستی اتریش به تأخیر خواهد افتاد که این موضوع برای شما بسیار ناراحت‌کننده خواهد بود. در زمان مصاحبه سعی کنید پاسخ‌های صریح و قانع‌کننده را در جواب سؤال های مسئولین سفارت بدهید تا در جهت صدور ویزای توریستی اتریش شما اقدام نمایند. هم چنین به دلیل این‌که تعداد متقاضیان، بسیار زیاد می‌باشد، در رسیدن وقت سفارتتان صبوری نمایید. آدرس سفارت‌خانه اتریش در تهران به‌صورت زیر می‌باشد:

تهران، نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، خیابان محمود احمدی زمانی، کوچه میولی، پلاک ۸-۶

ویزای توریستی اتریش

ویزای توریستی اتریش

نکات مهم در اخذ ویزای توریستی اتریش

از نکات مهم در اخذ ویزای توریستی اتریش می توان این موارد را ذکر کرد:

برای اخذ ویزای شما باید هزینه مربوطه را به حساب بانکی سفارت خانه اتریش واریز نمایید؛ زیرا تا زمانی که شما این هزینه را پرداخت نکرده اید، هیچ اقدامی جهت صدور ویزای شما انجام نمی شود. هم چنین در صورتی که ویزای توریستی اتریش شما صادر نشود، این هزینه به شما برگردانده نمی شود. هم چنین شما بایستی به تاریخ اعتبار ویزای توریستی اتریش خود توجه نمایید و قبل از این که اعتبار ویزای شما تمام شود، بایستی کشور اتریش را ترک نمایید زیرا در غیر این صورت هنگام مواجه شدن با مأمورین اتریش به صورت جدی با شما برخورد خواهند نمود.

بهترین زمان اخذ ویزای توریستی اتریش

همان طور که در بخش های قبلی اشاره نمودیم، به دلیل پرطرفدار بودن ویزای توریستی اتریش، بهتر است زودتر اقدام به اخذ ویزای خود نمایید تا به موقع ویزای اتریش به دستتان برسد. هم چنین بیشترین درصد متقاضیان ویزای توریستی در فصول بهار و تابستان می باشد چرا که در این فصول اتریش بسیار دیدنی و جذاب است و توجه هر گردشگر و توریستی را به سوی خود جذب می نماید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت اتریش ، ویزای اتریش ، تور اتریش و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

13 ژانویه 2019 0 613
16 آگوست 2018 0 1059
19 دسامبر 2018 0 665

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید