لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای توریستی دانمارک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک ازجمله ویزاهای پر تقاضا در دنیا می‌باشد. وجود جاذبه‌های گردشگری مختلف و همچنین آب‌وهوای مناسب ازجمله مواردی است که گردشگران زیادی را به این کشور جذب می‌کند. کشور دانمارک ازجمله کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از ویزای این کشور به سایر کشورهای عضو این پیمان نیز سفر کنید. تورهای مسافرتی زیادی سالیانه اقدام به ارائه ویزای توریستی دانمارک برای گردشگران می‌کنند. با توجه به وجود مناطق جنگلی زیاد این کشور محل مناسبی برای گردشگران و طبیعت گردان است. افراد متقاضی اخذ این ویزا باید مدارک عمومی و کلی مرتبط با اخذ ویزای توریستی دانمارک را ارائه دهند.

یکی از کشورهای اروپای مرکزی که در قسمت مرکز قاره اروپا واقع‌شده است و هرساله میزبان تعداد زیادی گردشگر از سراسر دنیا می‌باشد کشور دانمارک است. اخذ ویزای توریستی دانمارک ازجمله ویزاهایی است که بسیاری از گردشگران تور دانمارک و تور اروپا از سراسر دنیا به دنبال آن می‌باشند. کشور دانمارک جزو کشورهای عضو پیمانشینگن است. ویزای توریستی امکان بازدید از بناهای تاریخی و جاذبه‌های طبیعی این کشور را برای شما فراهم می‌کند. در اینجا به تفسیر راجع به ویزای توریستی دانمارک و شرایط اقامت در این کشور می‌پردازیم.

ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک

کشور دانمارک

کشور دانمارک ازجمله کشورهای با قدمت و تاریخی قاره اروپا است. بسیاری از بناهای تاریخی این کشور دارای قدمتی چند هزار ساله است که ازجمله پربازدید بناهای تاریخی اروپا می‌باشند. کشور دانمارک در همسایگی کشور آلمان قرار دارد. این کشور دارای مساحت نسبتاً کمی است و از این لحاظ در رتبه ۱۳۴  دنیا قرار دارد. این کشور از دو سمت غرب و شرق به ۲ دریای شمال و دریای بالتیک راه دارد. 

کشور دانمارک ازجمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌باشد و ازجمله کشورهای عضو پیمان شینگن است. پایتخت کشور دانمارک، کپنهاگ نام دارد. کشور دانمارک دارای آب‌ و هوای بسیار مناسب و معتدل می‌باشد به‌ طوری‌که فصل تابستان این کشور به یکی از شلوغ‌ ترین کشورهای دنیا تبدیل می‌شود. این کشور جزو مناطق سرسبز قاره اروپا است و میانگین بارشی بالایی دارد. مردم کشور دانمارک مردمی خون سرد و آرام هستند و اکثراً به زبان دانمارکی صحبت می‌کنند. البته زبان‌های دیگری مانند آلمانی نیز در این کشور رایج می‌باشد. جمعیت کشور دانمارک طبق آخرین آمار ۵،۵۰۰،۰۰۰ نفر می‌باشد. بیشتر مردم کشور دانمارک دارای دین مسیحیت پروتستان هستند. اخذ ویزای توریستی دانمارک امکان بازدید از جنگل‌های زیبای این کشور و همچنین بناهای تاریخی جذاب شهر کپنهاگ را برای شما فراهم می‌کند. همچنین با رزرو تور دانمارک و تور اروپا می توانید به این کشور زیبا سفر کنید.
کشور دانمارک

کشور دانمارک

انواع ویزای دانمارک برای افراد مختلف

ویزای توریستی دانمارک ازجمله ویزاهای کوتاه‌مدت این کشور می‌باشد. شما برای اخذ هرکدام از ویزاهای کشور دانمارک باید نسبت به گرفتن وقت سفارت دانمارک اقدام کنید. پس از گرفتن وقت و نوبت سفارت،  شما باید نسبت به ارائه مدارک موردنظر به سفارت دانمارک اقدام کنید. ارائه مدارک به‌صورت حضوری می‌باشد. انواع ویزاهای کشور دانمارک عبارت‌اند از ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای خانوادگی، ویزای توریستی و ویزای تجاری می‌باشد. برخی از این ویزاها نیاز به ارائه دعوت‌نامه‌های مرتبط دارد که هر فرد می‌تواند با مراجعه حضوری به سفارت و یا سایت سفارت از آن‌ها مطلع شود. مدت اعتبار ویزاها بین یک ماه تا چند سال متغیر می‌باشد.

اخذ ویزای توریستی دانمارک و استفاده از انواع دعوت‌نامه

دعوت‌نامه ازجمله ساده‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت  مهاجرت به کشور دیگر است. اخذ ویزای توریستی دانمارک برای افراد مختلف بدون نیاز به دعوت‌نامه نیز امکان‌پذیر است. دعوت‌نامه درواقع نامه‌ای است که از طرف خویشان و یا خانواده شما در کشور مقصد و یا ارگان و شرکتی خاص که قصد جذب شمارا به‌عنوان نیروی کار دارد، به شما داده می‌شود. دعوت‌نامه درواقع ضمانتی است که از طرف فرد یا گروهی در کشور مقصد برای فرد موردنظر ارسال می‌شود، تا نسبت به دادن ویزا و مهیاکردن شرایط اقامت برای فرد تسهیلاتی قائل شوند. مطمئناً وجود دعوت‌نامه به هر شکل در تسریع و بهبود روند گرفتن ویزا بسیار کمک خواهد کرد. برای دریافت ویزای دانمارک شما باید مدارک لازم برای هر یک از حالات بالا را به مأمور کنترل مدارک ارائه دهید. معمولاً وجود دعوت‌نامه به هر شکل در تسریع و بهبود روند گرفتن ویزا سرعت می‌بخشد.

اخذ ویزای توریستی دانمارک و استفاده از انواع دعوت‌نامه

اخذ ویزای توریستی دانمارک و استفاده از انواع دعوت‌نامه

بهترین زمان برای اخذ ویزای توریستی دانمارک

کشور دانمارک ازجمله کشورهایی است که دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی می‌باشد. البته این آب‌وهوا در فصل‌های بهار و تابستان بسیار متعادل می‌شود. به‌طوری‌که بسیاری از گردشگران تور دانمارک و تور اروپا فصل تابستان را برای گردش و تفریح در این کشور انتخاب می‌کنند. البته با توجه به افزایش قیمت خدمات در شهرهای مختلف کشور دانمارک، هزینه‌های سفر معمولاً در این فصل زیاد می‌شود. اما علاوه بر فصل تابستان فصل‌های بهار و پاییز دارای آب و هوایی مناسب برای گردش هستند. از مزایای سفر در این دو فصل پایین بودن قیمت‌های خدمات در این کشور می‌باشد. فصل زمستان کشور دانمارک کمی سرد می‌شود و امکان گردش و تفریح در این فصل تقریباً امکان‌پذیر نیست. اما به دلیل سرما افرادی که به این هوا و ورزش‌های زمستانی علاقه دارند این فصل را برای سفر خود در نظر می‌گیرند. میزان بارندگی‌ها و رطوبت این کشور بسیار بالا می‌باشد به همین دلیل خاک کشور دانمارک بسیار مناسب برای کشاورزی است.

بهترین زمان برای اخذ ویزای توریستی دانمارک

بهترین زمان برای اخذ ویزای توریستی دانمارک

ویزای توریستی دانمارک و مدارک عمومی موردنیاز جهت اخذ ویزا این کشور

کشور دانمارک دارای ویزاهای متنوعی می‌باشد. ۴ نوع از ویزاهای رایج این کشور عبارت‌اند از: ویزای نوع A که به ویزای ترانزیت معروف است. شما با اخذ این ویزا فقط حق عبور از فرودگاه‌های این کشور رادارید. ویزای نوع B فقط برای خروج مسافر از کشور دانمارک می‌باشد. ویزای نوع C ویزای توریستی دانمارک است که موردتوجه بسیاری از ایرانیان قرار دارد. ویزای نوع D ویزای مخصوص تاجران می‌باشد که در طی تجارت خود می‌توانند چندین بار وارد این کشور شوند. شما برای اخذ هرکدام از ویزاهای اشاره‌شده باید وقت سفارت را دریافت نمایید.

پس از اخذ وقت سفارت دانمارک باید با در دست داشتن مدارک موردنظر نسبت به مراجعه حضوری در زمان تعیین‌شده اقدام کنید. ازجمله مدارک کلی برای اخذ ویزای توریستی دانمارک عبارت‌اند از تکمیل فرم درخواست ویزا، چند قطعه عکس در ابعاد مناسب، هدف از سفر به کشور دانمارک، رزرواسیون هتل، رزرو بلیت هواپیما، اصل شناسنامه و کپی آن به‌صورت ترجمه‌شده، بیمه مسافرتی، در صورت متأهل بودن داشتن سند ازدواج، در صورت داشتن فرزند داشتن شناسنامه فرزندان، مدارکی دال بر توانایی مالی و ارائه مدرک مالی بر رابطه فرد متقاضی با ایران به‌صورت ترجمه‌شده می‌باشد.

ویزای توریستی دانمارک و مدارک عمومی موردنیاز جهت اخذ ویزا این کشور

ویزای توریستی دانمارک و مدارک عمومی موردنیاز جهت اخذ ویزا این کشور

ویزای توریستی دانمارک و هزینه اخذ ویزا

همان‌طور که گفته شد کشور دانمارک ازجمله کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشد. هزینه اخذ ویزای توریستی دانمارک همانند سایر کشورهای عضو این پیمان می‌باشد. هزینه ویزای توریستی دانمارک برای تمامی متقاضیان بزرگ‌سال در حدود  ۶۰ یورو می‌باشد. این میزان هزینه برای کودکان سن بین ۶ تا ۱۲سال ۳۵ یورو می‌باشد. برای کودکان زیر ۵ سال نیازی به پرداخت هزینه نیست. این میزان هزینه ممکن است در طول زمان تغییر کند.

ویزای توریستی دانمارک و هزینه اخذ ویزا

ویزای توریستی دانمارک و هزینه اخذ ویزا

ویزای توریستی دانمارک و جاذبه‌های گردشگری معروف این کشور

کشور دانمارک دارای جاذبه‌های گردشگری و طبیعی بسیاری می‌باشد. ازجمله اصلی‌ترین دلایل اخذ ویزای توریستی دانمارک امکان بازدید از این جاذبه‌ها می‌باشد. ازجمله بهترین نقاط گردشگری کشور دانمارک عبارت‌اند از قلعه کرونبورگ، منطقه نیهاون، گالری ملی دانمارک، رستوران مانفرد، باغ‌های گیاه‌شناسی و منطقه کسکلت می‌باشد. سواحل زیبای این کشور همواره تعداد زیادی گردشگر را در فصل تابستان به خود جذب می‌کند. شما با اخذ ویزای توریستی دانمارک امکان بازدید از سایر کشورهای عضو پیمان شینگن را نیز خواهید داشت.

ویزای توریستی دانمارک و جاذبه‌های گردشگری معروف این کشور

ویزای توریستی دانمارک و جاذبه‌های گردشگری معروف این کشور

ویزای توریستی دانمارک و آدرس سفارت این کشور در ایران

امکان اخذ ویزای توریستی دانمارک در کشور ایران وجود دارد. شما با مراجعه به سفارت این کشور در تهران می‌توانید نسبت به اخذ ویزای خود اقدام کنید. آدرس و راه‌های ارتباطی با سفارت کشور دانمارک در قسمت زیر آورده شده است.

آدرس سفارت دانمارک در تهران: تهران، بالاتر از پل صدر، خیابان هدایت، خیابان دشتی، پلاک ۱۰

نکات مهم در اخذ ویزای توریستی دانمارک

با توجه به شرایط خاص ارائه ویزای توریستی دانمارک سعی کنید چندین روز قبل از سفر خود نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. حتماً سروقت در سفارت حضورداشته باشید. در صورت عدم مراجعه وقت شما باطل می‌شود. در هنگام مراجعه به سفارت کشور دانمارک حتماً لباس رسمی مناسب بپوشید. ارائه تصاویر در ابعاد مناسب گذرنامه الزامی می‌باشد. همان‌طور که گفته شد تعداد زیادی از کشورهای عضو پیمان شینگن می‌باشند که با گرفتن ویزای توریستی دانمارک از طریق هر کشوری می‌توانید به سایر کشورهای عضو پیمان سفر کنید.

نکات مهم در اخذ ویزای توریستی دانمارک

نکات مهم در اخذ ویزای توریستی دانمارک

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت دانمارک ، ویزای دانمارک ، تور دانمارک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید