لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای توریستی سوئد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

همیشه برای اینکه بتوانید به کشورهای خارجی سفر کنید، نیازمند ویزای آن کشور هستید. کشور سوئد نیز از جمله کشورهایی است که برای سفر به آن نیاز به ویزای معتبر دارید. در صورتی که قصد دارید برای گردش و تفریح به سوئد سفر کنید، دریافت ویزای توریستی سوئد الزامی می باشد. شما با داشتن ویزای توریستی سوئد می توانید تا مدت زمان مشخصی در این کشور بمانید و از جاذبه ها و نقاط گردشگری بی نظیر این کشور بازدید کنید.

سوئد

کشور سوئد با داشتن مساحتی نزدیک به ۴۵۰ هزار کیلومتر مربع، یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن می باشد که در همسایگی کشورهای بزرگی نظیر فنلاند، نروژ، دانمارک و غیره قرار گرفته است. سوئد یکی از کشورهای اروپایی است که با داشتن زیبایی های طبیعی زیادی از جمله مجمع الجزایر استهکلم، پارک آبیکو، آبریز گوتا، جاکموک و غیره بسیار مورد پسند مردم سرتاسر دنیا قرار گرفته است. از اینرو افراد بسیاری در تلاش هستند تا با کسب ویزای توریستی سوئد، به بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور بپردازند. مردم سوئد به زبان سوئدی صحبت می کنند و این کشور با داشتن تابستان های خنک و مطبوع یکی از نقاط گردشگری برای مسافران می باشد. شما با اخذ ویزای توریستی سوئد می توانید از تجربه سفری نو و بدیع لذت ببرید.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

انواع ویزاهای کشور سوئد

کشور سوئد به منظور سهولت افراد در تردد به این کشور، انواع مختلفی از ویزای سوئد را ترتیب داده است تا هر یک از افراد با توجه به نیاز خود برای اخذ آن اقدام کنند. هر یک از ویزاهای کشور سوئد قوانین و شرایط خاص خود را دارد که شما می توانید با مطالعه آن ها به کسب ویزای مورد نظر خود بپردازید. افراد مختلف با داشتن مقاصد مختلف، برای سفر به کشور سوئد اقدام می کنند. بعضی از افراد با هدف تفریح و گردش، تجارت، کار، تحصیل، درمان، نمایشگاه و غیره به این کشور سفر می کنند؛ بنابراین هر یک از آن ها به نوع خاصی از ویزا نیاز دارند. ویزاهای مختلفی که برای سفر به کشور سوئد وجود دارند عبارتند از ویزای توریستی سوئد، ویزای نمایشگاهی، ویزای درمانی، ویزای ازدواج، ویزای تجارت و ویزای تحصیلی که در ادامه به بررسی ویزای توریستی سوئد می پردازیم. هرساله گردشگران علاوه بر تور سوئد با تور اروپا به این کشور زیبا سفر میکنند.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

برای اینکه بتوانید به تفریح و گشت و گذار در کشور زیبای سوئد بپردازید، نیاز به دریافت ویزای توریستی سوئد دارید. شما با داشتن ویزای توریستی سوئد می توانید در مدت زمان کوتاهی به بازدید از سوئد و همچنین سایر کشورهای عضو اتحادیه شینگن بپردازید. ویزای توریستی نسبت به سایر ویزاهای کشور سوئد، دارای هزینه کمتری می باشد. برای اینکه بتوانید به ویزای توریستی این کشور دست پیدا کنید، باید مراحلی را طی کنید و همچنین مدارکی را به سفارت ارائه دهید که در ادامه برای شما توضیح داده شده است. هرساله گردشگران علاوه بر تور سوئد با استفاده از تور اروپا به کشور سوئد سفر میکنند.

شرط دریافت ویزای توریستی سوئد

یکی از اصلی ترین شرایط دریافت ویزای توریستی سوئد، برخورداری از وضعیت مالی خوب می باشد. داشتن تمکن مالی به شما اجازه می دهد تا بتوانید به راحتی بهای دریافت ویزای توریستی را بپردازید و بدون هیچ مشکلی به این کشور سفر کنید. برخورداری از تمکن مالی و همچنین ارائه مدارکی معتبر (دارای مهر بانک و ترجمه) از گردش وجه حساب بانکی شما، باعث می شود بتوانید ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

دریافت نوبت از سفارت سوئد جهت اخذ ویزای توریستی

در صورتی که قصد اخذ ویزای سوئد را دارید، باید ابتدا وقت سفارت سوئد بگیرید. برای انجام این کار فرم درخواست ویزای سوئد را تکمیل کنید و هزینه سفارت را بپردازید. همیشه سعی کنید بهترین زمان را انتخاب کنید؛ چرا که پس از تعیین وقت، امکان تغییر وقت تعیین شده وجود ندارد. ساعات کاری سفارت سوئد بدین صورت است که از یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۴ بعد ازظهر و همچنین پنج شنبه ها از ساعت ۸ صبح الی ۳ بعد از ظهر آماده خدمت رسانی به مردم می باشد. فراموش نکنید سفارت سوئد در تهران،خیابان پاسداران شمالی، بالاتر از خیابان فرمانیه، خیابان بوستان، نبش نسترن قرار دارد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی سوئد

پیش از اینکه برای دریافت ویزای توریستی سوئد خود به سفارت مراجعه کنید، مدارک مورد نیاز را با دقت و به طور کامل آماده کنید تا با هیچ گونه مشکلی رو به رو نشوید. به همراه داشتن مدارکی از جمله اصل مدارک شناسایی به همراه کپی از تمامی صفحات، ۳ قطعه عکس رنگی با پشت زمینه سفید، مدارک بانکی به منظور داشتن استطاعت مالی، گواهی اشتغال به کار و یا تحصیل، سند مالکیت و غیره از جمله مواری هستند که حتما باید به سفارت تحویل دهید. فراموش نکنید باید مدارک ارائه شده شما دارای ترجمه معتبر باشد و همچنین در انتها اصل کارت شناسایی به شما بازگردانده خواهد شد. داشتن فرم تکمیل شده و همچنین پاسپورتی که پس از خروج از سوئد، حداقل دارای ۳ ماه اعتبار باشد، نیز از الزامات می باشد. گاهی اوقات سفارت از شما مدارکی بجز مدارکی که در اینجا نام برده شد، می خواهد که باید تحویل دهید.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

مراحل دریافت ویزای توریستی سوئد

به منظور اینکه بتوانید ویزای توریستی سوئد را بدست آورید، باید مراحلی را طی کنید. در ابتدا باید برای تعیین وقت سفارت سوئد اقدام کنید. کار تعیین وقت و ثبت نام در سفارت سوئد، از طریق آژانس های مسافرتی معتبر انجام میپذیرد. برای ثبت نام باید فرم را با دقت و به طور کامل پر کنید. سفارت برای هر متقاضی یک زمان مشخص برای مراجعه تعیین می کند. شما باید در زمان تعیین شده، (به همراه تمامی مدارکی که در بخش قبلی گفته شد) برای مصاحبه و همچنین انگشت نگاری و ثبت اطلاعات هویتی مراجعه کنید. سفارت تمامی مدارک شما را مورد بررسی قرار می دهد و به طور میانگین بعد از ۱۵ روز خبر قبولی و یا رد درخواست شما اعلام می شود.

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

دعوتنامه برای اخذ ویزای توریستی سوئد

یکی از بهترین و پرکاربردترین راه ها برای دریافت ویزای توریستی سوئد، دعوتنامه توریستی می باشد. دعوتنامه توریستی به دعوتنامه هایی گفته می شود که از جانب یکی از اعضای فامیل و دوستان برای شما ارسال می شود. این دعوتنامه ها گاهی اوقات می توانند نقش بسیار مهمی در روند دریافت ویزای توریستی سوئد شما داشته باشند؛ اما این موضوع صد در صد تضمینی نیست. فرد دعوت کننده فرم دعوتنامه را در سفارت سوئد پر کرده و برای شما ارسال می کند. شما نیز این دعوتنامه را در کنار دیگر مدارک خود به سفارت ارائه می دهید. دعوتنامه توریستی سوئد روند اخذ ویزای توریستی سوئد را تسریع می کنند و متقاضیان راحت تر می توانند ویزا بگیرند. در مورد دعوتنامه دقت کنید که همه چیز را زمان بندی کنید. گاهی اوقات ارسال دعوتنامه مدتی طول می کشد و در بعضی از موارد تا زمان مراجعه شما به سفارت، تاریخ دعوتنامه به اتمام می رسد و یا اینکه دعوتنامه دارای مهر و امضای معتبر نمی باشد. بنابراین سعی کنید از قبل برای تمامی کارهای خود برنامه ریزی های لازم را انجام دهید تا احتمال وقوع هر گونه مشکل به حداقل رسد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت سوئد ، ویزای سوئد ، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید