لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای توریستی فنلاند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای توریستی فنلاند

ویزای توریستی فنلاند

فنلاند یکی از معروف ترین و دیدنی ترین کشور های اروپایی است که سالانه افراد زیادی به قصد گردشگری و تفریح به آن سفر می کنند. لازمه ی مسافرت به کشور فنلاند دارا بودن ویزای توریستی فنلاند است. این ویزا را می توان از طریق سفارت و یا کنسولگری کشور فنلاند در کشور مبدأ دریافت کرد. همچنین شما با داشتن دعوتنامه از طرف اشخاص مقیم در فنلاند، می توانید احتمال موفقیت خود را در دریافت ویزای توریستی افزایش دهید.

همان طور که اشاره کردیم فنلاند یکی از زیباترین و پر جاذبه ترین کشور های اروپایی است و سالانه میلیون ها گردشگر برای گردش و تفریح به آن سفر می کنند. این کشور نیز همچون اکثر کشور های دیگر اروپایی جزو تعهد نامه ی شینگن است و برای سفر به فنلاند، ویزای فنلاند را نیاز خواهید داشت. اشخاصی که موفق به اخذ ویزای توریستی فنلاند شوند می توانند برای یک مدت زمان نسبتاً کوتاه و با تاریخ مشخص شده در این کشور اقامت داشته و به تفریح در آن بپردازند. معمولاً مدت زمان ویزای توریستی فنلاند ۹۰ روز است و از آن می توان برای اهداف متفاوتی به غیر از گردشگری، همچون دیدار از اقوام نزدیک و درجه یک، شرکت در کنفرانس و … استفاده کرد. برای اینکه بتوانید ویزای گردشگری فنلاند را دریافت کنید لازم است پس از پر کردن فرم در درخواست ویزا و ارسال آن به سفارت کشور فنلاند، در وقت مشخص شده از جانب سفارت، مدارک مورد نیاز برای روادید توریستی فنلاند را به سفارت تحویل دهید.

ویزای توریستی فنلاند

ویزای توریستی فنلاند

فنلاند

فنلاند یکی از کشور های منطقه ی اسکاندیناوی است که در قسمت شمالی قاره اروپا قرار دارد. این کشور جزو یکی از زیبا ترین و پرجاذبه ترین کشور های اروپایی است و سالانه میلیون ها گردشگر با اخذ ویزای توریستی فنلاند به دیدن این کشور توریستی می روند. فنلاند نیز جزو کشور های عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن است و به همین دلیل برای ورود به آن وجود ویزای شینگن الزامی است. واحد پول این کشور متمدن، همانند اکثر کشور های دیگر اروپایی یورو است. زبان رسمی کشور فنلاند سوئدی و فنلاندی است و نزدیک به ۹۰ درصد مردم آن به زبان فنلاندی صحبت می کنند. اگرچه از لحاظ جمعیت کشور فنلاند جزو کم تراکم ترین کشور ها اروپا به شمار می رود اما از نظر وسعت و مساحت هشتمین کشور اروپا شمرده می شود. این کشور همواره در داشتن کیفیت زندگی بالا، جزو اولین کشور های جهان بوده است.

فنلاند

ویزای توریستی

امروزه سفر به کشور های خارجی در میان گردشگران و توریست ها یکی از موضوعات محبوب است. اگرچه افراد به دلایل مختلفی ممکن است به یک کشور خارجی سفر کنند، اما یکی از مهم ترین و عمده ترین دلایل سفر به کشور های خارجی، گردشگری و بازدید از جاذبه های دیدنی شهر مقصد است. برای اینکه افراد بتوانند وارد یک کشور خارجی شده و در آن به گشت و گذار بپردازند، باید از طریق سفارت و کنسولگری کشور مقصد در ایران، اقدام به اخذ ویزای توریستی کنند. این ویزا برای افرادی که هدفشان از سفر به کشور خارجی تفریح و گردشگری است، بسیار مناسب بوده و در صورت داشتن دعوت نامه از کشور مقصد، احتمال موافقت با ویزای توریستی او بیشتر خواهد شد. توجه داشته باشید که برای موفقیت در اخذ این ویزا ها، باید بتوانید سفارت کشور مورد نظر را از داشتن توان مالی و بازگشت صد در صدی به کشور مبدأ مطمئن سازید.

ویزای توریستی

ویزای توریستی

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فنلاند

برای اخذ ویزای توریستی فنلاند همچون دیگر ویزا ها نیازمند مدارکی هستید که باید به هنگام مراجعه ی حضوری در وقت سفارت فنلاند به سفارت تحویل داده شوند. لازم است توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فنلاند، حتماً باید به زبان رسمی کشور فنلاند ترجمه شوند. این مدارک مورد نیاز عبارت اند از:

 • مدارک شناسایی از جمله پاسپورت
 • فرم های پر شده ی درخواست ویزا
 •  شناسنامه و ترجمه ی آن
 • اسناد ملکی مربوط به زمین یا منزل
 • مدارک دانشگاهی برای اثبات تحصیل شما در کشور ایران (در صورت وجود داشتن)
 • آخرین مدارک تحصیلی به همراه ترجمه آن ها
 • سپرده ی بانکی با مبلغی حدود هزار یورو
 • بیمه ی درمانی
 •  اصل گذر نامه
 • ۴ قطعه عکس ۴*۶ به صورت تمام رخ و زمینه ی سفید
 • گواهی بانکی با امضای بانک
 • اصل مدارک شغلی
مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فنلاند

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فنلاند

دعوتنامه ی توریستی فنلاند

دعوتنامه در واقع نامه ای است که از طرف بستگان، آشنایان، کارفرمایان و دیگر افراد برای دعوت از شما به حضور در جایی ارسال می شود. این دعوت نامه ها می توانند اهداف مختلفی داشته و به انواع دعوتنامه های توریستی، تجاری، کاری، خویشاوندی، نمایشگاهی، پزشکی و… تقسیم شوند. وجود دعوتنامه باعث افزایش احتمال موفقیت در اخذ ویزای فنلاند خواهد شد. در همین جهت افرادی که قصد دارند برای گردش و تفریح به کشور فنلاند بروند، می توانند با داشتن یک دعوت نامه از طرف افراد ساکن در فنلاند، روند دریافت ویزای خود را سریع تر کرده و به آسانی موفق به اخذ ویزای توریستی فنلاند شوند.

دعوتنامه ی توریستی فنلاند

دعوتنامه ی توریستی فنلاند

احتمال اخذ ویزای توریستی فنلاند

برای اینکه برای اخذ ویزای توریستی فنلاند شانس بیشتری داشته باشید، باید به برخی نکات توجه داشته باشید. نکته ی اول در درخواست ویزای توریستی فنلاند سفر انفرادی است. در صورتی که شما قصد سفر انفرادی به فنلاند را داشته باشید، از شانس بیشتری برای صدور ویزای توریستی فنلاند نسبت به زمانی که با کل خانواده سفر می کنید، برخوردار خواهید بود. بهتر است در صورتی که کل خانواده قصد سفر به فنلاند را دارند، هر کدام از آن ها با فراهم کردن مدارک مورد نیاز، اقدام به دریافت ویزای توریستی فنلاند به صورت جداگانه کنند، در این صورت احتمال موفقیت نسبت به حالتی که همه ی اعضا به صورت هم زمان خواستار ویزای توریستی فنلاند هستند، بسیار بیشتر خواهد بود. نکته ی مهم دیگری که باعث افزایش احتمال موفقیت در اخذ ویزای توریستی فنلاند خواهد شد، داشتن دعوت نامه از طرف یکی از ساکنین کشور فنلاند است. در ضمن باید تمام توان خود را برای قانع کردن افسر سفارتخانه، برای اینکه قصد بازگشت به کشور را دارید، به کار بگیرید.

احتمال اخذ ویزای توریستی فنلاند

احتمال اخذ ویزای توریستی فنلاند

نکاتی در مورد ویزای توریستی فنلاند

در صورتی که شما بتوانید ویزای توریستی فنلاند را از سفارت در وقت سفارت فنلاند دریافت کنید، به راحتی می توانید به دیگر کشور های اروپایی عضو شینگن مسافرت کنید و در این مورد هیچ محدودیتی نخواهید داشت. البته با توجه به اینکه ویزای توریستی فنلاند مختص این کشور است، باید ابتدا وارد خاک فنلاند شده و پس از آن به دیگر شهر ها سفر کنید. ویزای های توریستی به دو نوع تقسیم می شوند، نوع اول برای افرادی است که نیاز به چند بار ورود و خروج دارند و نوع دوم برای افرادی است که فقط به یک بار ورود نیاز دارند. در صورتی که شما با استفاده از ویزای توریستی فنلاند بتوانید صاحب یک کسب و کار در فنلاند شوید، پس از بازگشت به ایران می توانید از طریق ویزای کاری برای اقامت در فنلاند اقدام کنید.

نکاتی در مورد ویزای توریستی فنلاند

نکاتی در مورد ویزای توریستی فنلاند

تمدید ویزای توریستی فنلاند

گاهی اوقات می توان اعتبار ویزای توریستی فنلاند را برای یک دوره ی ۹۰ روزه ی دیگر تمدید کرد و باز هم در فنلاند ماند. تمدید ویزای توریستی فنلاند اغلب برای کار هایی مانند ملاقات فرزندان و دیگر بستگانی که در فنلاند سکونت دارند، صورت می گیرد. در صورتی که شما در یکی از کشور های عضو پیمان شینگن اقامت داشته و از اتباع آن کشور نباشید، با ارائه ی کارت اقامت به راحتی می توانید وارد کشور فنلاند شوید و نیازی به دریافت ویزای توریستی فنلاند نخواهید داشت. همچنین افرادی که همسر و یا پدر و مادر آن ها تبعه کشور فنلاند هستند، بدون ویزای توریستی فنلاند و با ارائه ی مدارکی همچون سند ازدواج و … می توانند وارد این کشور شوند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت فنلاند ، ویزای فنلاند ، تور فنلاند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید