لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای توریستی هلند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند

کشور هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است و دارای جاذبه های طبیعی و دیدنی بسیاری است و به همین دلیل تعداد متقاضیان برای اخذ ویزای توریستی هلند روز به روز افزایش می یابد. ویزای توریستی هلند جزء پرطرفدارترین ویزاهای کشور هلند به شمار می رود. افرادی که می خواهند به این کشور سفر کنند، بایستی ویزای مربوطه خود را دریافت نمایند.

همان‌طور که اشاره کردیم کشور هلند دارای جاذبه‌های دیدنی بسیاری است. به همین دلیل گردشگران فراوانی را با استفاده از تور هلند و تور اروپا هرساله به‌سوی خود جذب می‌کند و گردشگران و توریست‌ها برای ورود به هلند بایستی ویزای توریستی هلند خود را اخذ نمایند. در سال‌های اخیر تعداد متقاضیان برای اخذ ویزای توریستی هلند افزایش یافته و این نشان‌دهنده ی این است که این کشور در اولویت انتخاب گردشگران و توریست‌ها در سرتاسر دنیا قرار دارد. شما با خواندن این مقاله می‌توانید اطلاعات بسیاری از اخذ ویزای توریستی هلند به دست آورید چرا که ما سعی کردیم در این مقاله تا حدودی به چگونگی اخذ ویزای توریستی هلند و مدارک لازم و نیز بهترین زمان اخذ آن را برای شما عزیزان توضیح داده و در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند

کشور هلند

هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است که در بخش شمال غربی اروپا واقع است. هلند لقب کشور گل را نیز به خود اختصاص داده است به ویژه گل های لاله ی این کشور شهرت جهانی دارد. جمعیت کشور هلند حدود ۱۷/۰۲ میلیون نفر بوده و زبان‌های رسمی این کشور زبان هلندی، زبان انگلیسی، زبان پاپیامنو و زبان‌های فریسی است. واحد پول این کشور یورو و دلار آمریکا بوده و شهر بی‌نظیر و رؤیایی آمستردام پایتخت این کشور است.

مساحت هلند حدود ۴۱ هزار کیلومترمربع و دین رسمی این کشور مسیحیت است و دیگر ادیان مردم هلند مذهب کاتولیک، پروتستان، اسلام و غیره تشکیل داده است. کشور هلند با آلمان، بلژیک و بریتانیا همسایه است. از شهرهای بزرگ کشور هلند می‌توان به روتردام و لاهه و اترخت اشاره نمود. روتردام به دلیل دارا بودن اسکله‌های بی‌شمار لقب بزرگ‌ترین بندر اروپا را به دست آورده است. کشور هلند دارای مناظر و چشم‌انداز های بسیاری است و هرساله مقصد سفرهای گردشگران بی‌شماری قرار می‌گیرد که برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی بی‌نظیر هلند به این کشور سفر می‌کنند. برای سفر به این کشور بایستی مسافران ویزای مربوط خود را دریافت نمایید.

کشور هلند

کشور هلند

آب و هوای کشور هلند

آب و هوای کشور هلند شبیه آب و هوای شمال کشور ما است. تنها با این تفاوت که وزش باد و بارش باران در هلند بیشتر بوده و این باعث می‌شود هوای هلند کمی سردتر باشد. اما به‌هیچ‌وجه سرمای کشور هلند آزاردهنده نمی‌باشد حتی در فصل سرد زمستان هوای یخبندان را به‌هیچ‌وجه مشاهده نخواهید کرد. زیرا کمتر مشاهده می‌شود که دما زیر صفر درجه باشد. بیشتر مناطق این کشور نیمه‌ابری است و در بیشتر اوقات شما بارش باران را مشاهده خواهید کرد. این کشور جزء پربارش ترین کشورهای اروپایی به شمار می‌رود. گردشگران و مسافرانی که قصد دارند اوقات فراغت روزهای تعطیل خود را در این کشور بگذرانند، بهتر است قبل از سفر خود از موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی هلند آگاهی کامل داشته باشند تا بتوانند لباس‌های مناسبی همراه خود در این سفر داشته باشند.

آب و هوای کشور هلند

آب و هوای کشور هلند

اخذ ویزای توریستی هلند

کشور هلند از سال ۱۹۹۵ عضو اتحادیه اروپاست و دارای ویزای شینگن است. ویزای شنگن ۴ نوع است که ویزای ترانزیت، ویزای عبور، ویزای توریستی و ویزای بلند می باشد که ویزای بلندمدت مخصوص تاجران و بازرگانان است. افرادی که از شهروندان عضو اتحادیه اروپا می‌باشند، می‌توانند با داشتن ویزای شینگن در محدوده شینگن سفر داشته باشند. اما کشور ایران جزء این اتحادیه نمی‌باشد و برای ورود به هلند بایستی ویزای مربوطه خود را دریافت نمایند تا بتوانند به کشور هلند سفر داشته باشند. از ویزاهای این کشور می‌توان ویزای تحصیلی، ویزای دکتری، ویزای توریستی و ویزای تجاری را نام برد.

اخذ ویزای توریستی هلند

اخذ ویزای توریستی هلند

اخذ ویزای توریستی هلند

برای اخذ ویزای توریستی هلند در ابتدا بایستی وقت سفارت بگیرید که در بخش‌های پایین به این مورد اشاره خواهیم کرد. بعد از گرفتن وقت سفارت هلند و آماده کردن تمامی مدارک لازم در روز معین‌شده بایستی در سفارت‌خانه هلند، حضور داشته باشید و نیز از شما مصاحبه خواهند کرد و دلیل سفر شما را خواهند پرسید. سعی کنید هیچ‌گونه استرس را بر دل خود راه ندهید و کاملاً گویا و صریح به سؤالات پرسیده شده پاسخ دهید تا مسئولین را قانع کرده و بتوانید ویزای توریستی هلند خود را اخذ نمایید. درصورتی‌که شما نتوانید با پاسخ‌های خود در مصاحبه، مسئولین را برای سفرتان قانع کنید، در جهت صدور ویزای توریستی هلند شما هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت.

اخذ ویزای توریستی هلند

اخذ ویزای توریستی هلند

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی هلند

از مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی هلند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فرم درخواست ویزای توریستی هلند، دو قطعه عکس پاسپورتی جدید، پاسپورت متقاضی با حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ صفحه خالی، یک نسخه ی کپی از بلیط رفت و برگشت متقاضی، بیمه ی مسافرتی، اثبات محل اقامت برای تمام مدت ویزای توریستی هلند، مدارک شغلی متقاضی ویزای توریستی هلند، دعوتنامه و نامه بانکی گردش مالی ۶ ماهه، از مدارک لازم در اخذ ویزای توریستی هلند می باشند.

گردشگران و توریست ها بایستی بدون کم و کاستی مدارک ذکر شده را تهیه و آماده کنند و در روز معین همراه خود به سفارت خانه ی هلند برده و به مسئولین سفارت خانه تحویل بدهند. در صورت وجود هرگونه نقص و کاستی در بین مدارک، صدور ویزای توریستی هلند شما به تأخیر خواهد افتاد و در این صورت شما از تمامی برنامه های سفر خود عقب خواهید ماند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی هلند

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی هلند

بهترین زمان برای اخذ ویزای توریستی هلند

بهترین زمان برای اخذ ویزای توریستی هلند یک ماه قبل از سفرتان است زیرا با توجه به این‌که متقاضیان ویزای توریستی هلند بسیار زیاد می‌باشند، به همین دلیل بایستی زودتر اقدام نمایید تا بتوانید ویزای خود را به طور موقع دریافت کرده و به سفرتان بپردازید. هلند به دلیل داشتن آب و هوای مناسب در تمامی فصول سال برای سفر کردن مناسب است. حتی در فصل سرد زمستان نیز گردشگران و توریست‌های تور هلند و تور اروپا را در این کشور می‌توان مشاهده نمود. فقط به دلیل بارش باران‌های پی‌درپی بهتر است لباس را به همراه داشته باشید. بی‌شک سفر به هلند برای شما یکی از بهترین و پرخاطره‌ترین سفرهایتان خواهد بود.

هزینه اخذ ویزای توریستی هلند

هزینه اخذ ویزای توریستی هلند نیز مانند هزینه ی ویزای توریستی سایر کشور هاست و شما برای دریافت ویزای توریستی هلند خود بایستی این هزینه را در ابتدا هنگام پر کردن فرم درخواست ویزا واریز نمایید تا در جهت رسیدگی به صدور ویزای توریستی هلند شما اقدام نمایند و تا زمانی که شما این هزینه را پرداخت نمایید، هیچ گونه اقدامی در این زمینه صورت نخواهد پذیرفت. شما می توانید با مراجعه به سایت های مربوطه هزینه ی اخذ ویزای توریستی هلند را به طور دقیق مشاهده نمایید. هم چنین بعد از پر کردن فرم درخواست ویزای هلند هزینه درخواستی را نیز می توانید در آن صفحه مشاهده کنید.

هزینه اخذ ویزای توریستی هلند

هزینه اخذ ویزای توریستی هلند

وقت سفارت هلند

همان طور که اشاره کردیم برای اخذ ویزای توریستی هلند در وهله ی اول باید وقت سفارت گرفت. برای این امر افراد باید به سایت سفارت خانه ی هلند مراجعه کنند و فرم مربوطه را با دقت و حواس جمع پر نمایند. حواستان باشد که تمامی سؤالات را دقیق جواب دهید و بعد از پر کردن فرم مربوطه بایستی هزینه را نیز واریز کنید. بعد از انجام تمامی این مراحل برای شما کدی ارسال خواهد شد که شما باید آن کد را روزی که به سفارت خانه مراجعه خواهید کرد، به همراه خود داشته باشید. آدرس سفارت خانه هلند در تهران و شماره تماس سفارت خانه هلند به صورت زیر است:

تهران، خیابان دیبا شمالی غربی شماره ۶۰ سفارت خانه پادشاهی هلند، کوچه ارغوان

شما در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن سفارت خانه تماس حاصل نمایید و سؤالات خود را از مسئولین سفارت خانه هلند بپرسید.

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند

نکات مهم و دانستی در مورد اخذ ویزای توریستی هلند

از نکات مهم و دانستی در مورد اخذ ویزای توریستی هلند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برخی از سایت های اینترنتی به شما وعده ی گرفتن وقت سفارت هلند را می دهند. این سایت ها به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند بلکه افراد سودطلبی هستند که هدفشان کلاهبرداری و گرفتن پول مردم است. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم برای گرفتن وقت سفارت از طریق راه قانونی آن و آژانس های گردشگری معتبر نظیر آژانس سفری دیگر عمل نمایید  هم چنین بعد از اخذ ویزای توریستی هلند باید به سفرتان بپردازید. زیرا ویزای شما دارای مدت اعتبار معینی است که در صورت اتمام اعتبار ویزای توریستی هلند شما دیگر نمی توانید در کشور هلند اقامت داشته باشید و بایستی کشور را ترک نمایید. شما بعد از تمدید ویزای خود می توانید دوباره به هلند سفر کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت هلند ، ویزای هلند ، تور هلند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

۲۲ آبان ۱۳۹۷ 0 422
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ 0 508
۳۰ دی ۱۳۹۷ 0 364

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید