لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای دانمارک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

امروزه افراد زیادی دوست دارند به کشورهای اروپایی سفر کنند و جاذبه های گردشگری و توریستی این کشورها بازدید کنند. یکی از کشورهایی که گردشگران زیادی دارد دانمارک می باشد. افرادی که می خواهند به این کشور پهناور اروپایی سفر کنند باید ویزای دانمارک را داشته باشند. گرفتن ویزای دانمارک مراحلی خاص خود را دارد چرا که این کشور یکی از کشورهای اروپایی است. شما نیز اگر می خواهید به دانمارک بروید بهتر است با مراحل اخذ ویزای دانمارک آشنا شوید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

کشور دانمارک

این کشور در شمال اروپا قرار دارد. پایتخت کشور دانمارک کپنهاگ است. جمعیت کشور دانمارک بر اساس آمار چیزی حدود ۵،۵۰۰،۰۰۰ نفر می باشد. مردم کشور دانمارک به زبان دانمارکی صحبت می کنند. واحد پول این کشور کرون می باشد و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. بیشتر مردم کشور دانمارک مسیحی لوتری هستند. این کشور فقط هم مرز با کشور آلمان می باشد.

طبق آمارهای انجام شده در کل دنیا مردم دانمارک جزء آن دسته از افرادی هستند که راضی ترین مردم جهان می باشند. در این کشور سطح شادی و رضایت مردم به میزان زیادی بالا است. البته آمار جرم و جنایت در کشور دانمارک بسیار پایین است و افراد از بهترین خدمات پزشکی و بهداشتی برخودار هستند. کشور دانمارک دارای چشم اندازهایی زیبا و فوق العاده می باشد که با تپه ها، دریاچه ها و خطوط ساحلی خود بهترین تجربه برای گردشگران است. این کشور در هر نقطه خود مناطقی زیبا و جذاب دارد که هر فرد می تواند از آن ها دیدن کند و لذت ببرد. مردم این کشور از خانواده وایکینگ ها می باشند و انبوهی از جمعیت این کشور مهاجران آسیایی و خاورمیانه می باشند. مردم این کشور خوشبخت ترین مردم دنیا هستند. مردم کشور دانمارک علاقه شدیدی به ورزش کردن دارند و توانسته اند رتبه هایی را در این زمینه کسب کنند. البته بهتر است بدانید که این کشور دارای ۴ فرودگاه بین المللی به نام ها آلبورگ، آرهوس، بیلاند و کپنهاگ می باشد.

آب و هوای دانمارک

این کشور دارای آب و هوای بسیار معتدل و خوب می باشد. این کشور به دلیل اینکه توسط آب ها احاطه شده است و تحت تاثیر بادهای غربی و دریایی است داری موقعیت خوب آب و هوایی می باشد. در کشور دانمارک میزان بارش باران زیاد است. در فصل زمستان دمای هوا به زیر صفر می رسد و هوا بسیار سرد است. در زمستان میزان وزش بادها نسبت به سایر زمان ها بیشتر می باشد. در فصل تابستان نیز در ماه تیر و مرداد گرم ترین روزهای سال است و میزان بارش باران در تابستان زیاد است و همین امر منجر به معتدلی هوای می شود. جهت اخذ ویزای دانمارک باید وقت سفارت دانمارک را توسط آژانس های مسافرتی رزرو نمایید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

بهترین زمان سفر  و دریافت ویزای دانمارک

شما نیز اگر به دنیال ویزای دانمارک هستید و می خواهید به هر دلیلی آن را دریافت کنید بهترین فصل و مناسب ترین زمان را برای سفر خود انتخاب کنید. بهترین زمان سفر به این شهر در در اواخر فصل زمستان یعنی در اسفند ماه است. در بهار و تابستان نیز می توانید از سفر خود لذت ببرید و با بهترین شرایط آب و هوایی تجربه ای ناب از سفر خود داشته باشید. شما نیز اگر می خواهید ویزای دانمارک را دریافت کنید، فصل بهار و تابستان را برای سفر خود انتخاب کنید تا از بهترین شرایط آب و هوایی این کشور بهرمند شوید. این کشور در هر فصلی جذابیت های خاص خود را دارد و می تواند خاطراتی دل انگیز برای توریستان و گردشگران ایجاد کند. در زمان سفر به این کشور دوست داشتنی فراموش نکنید که دوربین خود را به همراه ببرید. تور دانمارک از بهترین های تور اروپا محسوب میگردد.

ویزای دانمارک

همان طور که می دانید کشور دانمارک یکی از اعضای پیمان شینگن می باشد. به همین دلیل افرادی که می خواهند ویزای دانمارک را دریافت کنند در ابتدا باید ویزای شینگن را از سفارت این کشور در تهران دریافت کنند. بهتر است بدانید که ویزای شینگن از جمله ویزاهای کوتاه مدتی است که افرادی که می خواهند آن را دریافت کنند می توانند چیزی حدود ۹۰ روز را در کشورهای اروپایی بمانند. پس شما نیز اگر می خواهید ویزای دانمارک را دریافت کنید باید به سفارت این کشور مراجعه کنید تا از مراحل دریافت آن آگاه شوید. برای دریافت ویزای دانمارک بهتر است بدانید چند نوع ویزا وجود دارد. تمامی این ویزاها از دانمارک گرفته می شود.

ویزای A که ویزای ترانزیت به آن گفته می شود و فرد می تواند فقط از فرودگاه های این کشور عبور کند. ویزای B ویزایی برای خروج از فرودگاه دانمارک است. ویزای C ویزای توریستی است و توسط بسیاری از ایرانی ها برای رفتن به دانمارک استفاده می شود. ویزای D این ویزای برای تجارت و مخصوی بازرگانان است.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانمارک

همان طور که می دانید برای دریافت ویزای هر کشوری نیاز به یک سری مدارک دارید. کشور دانمارک نیز برای ارائه ویزای خود به افراد متقاضی یک سری مدارک را معرفی کرده است که فرد در زمان مراجعه به سفارت آن ها را باید به همراه داشته باشد. تمامی این مدارک در زمان حضور به سفارت باید به همراه فرد باشند. مدارک ویزای دانمارک شامل:

 • ارائه اصل گذرنامه فرد متقاضی به همراه کپی (این گذرنامه باید اعتبار کافی داشته باشد و دارای صفحات خالی باشد)

 • ارائه اصل شناسنامه به همراه ترجمه و کپی از تمامی صفحات آن

 • ارائه اصل کارت ملی به همراه ترجمه و کپی از آن ها

 • اصل سند ازدواج به همراه کپی از مدارک

 • ارائه اصل نسبت خانوادگی با فرد معرف در دانمارک

 • فرم درخواست ویزا که با اطلاعات فرد متقاضی تکمیل شده باشد و کپی از آن

 • ارائه ۲ قطعه عکس رنگی با پشت زمینه روشن برای همان سال فرد

 • دعوت نامه فرد معرف از دانمارک با تمامی اطلاعات لازم

 • گردش مالی ۳ ماه اخیر فرد متقاضی

 • اصل و کپی از بیمه مسافرتی به تعداد روزهای اقامت

 • گواهی اشتغال به تحصیل در صورت محصل بودن

 • گواهی اشتغال به کار در صورت کارمند بودن

 • گواهی بازنشستگی فرد در صورت بازنشستگی

 • پرینت فیش حقوقی فرد متقاضی

 • ارائه بلیط رزرو شده هواپیما

 • ارائه نامه ای مبنی بر رزرو هتل برای مدت زمان حضور در دانمارک

ارائه تمامی این مدارک برای افراد لازم و ضروری است و در زمان ورود به سفارت و دریافت ویزای دانمارک باید آن ها ارائه شوند. این مدارک باید کاملا صحیح و درست باشند تا بتوانید ویزای دانمارک را دریافت کنید.

مدت زمان صدور ویزای دانمارک

بعد از اینکه درخواست ویزای دانمارک را از سفارت این کشور انجام دادید، مدت کوتاهی طول می کشد تا به این درخواست شما رسیدگی شود. این مدت رسیدگی چیزی حدود ۱۰ تا ۱۲ روز است. در صورتی که در کشور خود درخواست ویزای دانمارک را بدهید این مدت کوتاه است اما اگر این درخواست را از کشورهای دیگر انجام دهید بیش از یک ماه طول می کشد تا به درخواست ویزای شما رسیدگی شود. شما نیز اگر می خواهید ویزای دانمارک را دریافت کنید باید از قبل زمان سفر خود درخواست خود را بدهید. در صورتی که درخواست ویزای شما رد شود، دوباره می توانید وارد سایت سفارت شوید و درخواست دهید. این مرحله مانند مرحله قبل انجام می شود. تور دانمارک از بهترین های تور اروپا بشمار میاید.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانمارک

همان طور که می دانید تمام امور مربوطه به انجام ویزا، مصاحبه و انگشت نگاری در کارگزاری سفارت این کشور انجام داده می شود. اما برای انجام این کارهای باید از قبل وقت بگیرید. وقت سفارت دانمارک را باید از طریق کارگزاری سفارت گرفت. برای این منظور باید با کارگزاری تماس بگیرد و از فرد مسئول درخواست نوبت برای ویزای دانمارک کنید. در زمان داده شده فرد می بایست به سفارت مراجعه کند و مدارک و کارهای ضروری را انجام دهد. تمامی مدارک ارائه شده به سفارت باید صحیح باشد و با اطلاعات نوشته در فرم صدق کند. در غیر این صورت درخواست ویزای دانمارک رد خواهد شد.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

هزینه درخواست ویزای دانمارک

فرد متقاضی برای اینکه بتواند ویزای دانمارک را دریافت کند باید مبلغی را به حساب سفارت دانمارک واریز کند. این مقدار هزینه برای صدور ویزای دانمارک ثابت است. در صورتی که فرد متقاضی بزرگ سال باشد، باید مبلغ ۷۰ دلار را به سایت واریز کند. در صورتی که فرد کودک است و بین سن ۶ تا ۱۱ سال می باشد باید هزینه ۴۰ دلار را پرداخت کرد و برای کودکان زیر ۶ سال نیز هزینه ندارد و این کودکان نباید هیچ هزینه ای پرداخت کنند. افرادی که می خواهند ویزای دانمارک را دریافت کنند باید تمامی این مراحل را به ترتیب و مرتب انجام دهند.

آدرس سفارت دانمارک در تهران

همان طور که گفته شد برای اینکه بتوانید ویزای دانمارک را دریافت کنید باید وقت سفارت را دریافت کنید. بعد از اینکه وقت سفارت دانمارک را گرفتید باید به سفارت دانمارک مراجعه کنید. متقاضیان برای انجام مصاحبه و ارائه مدارک باید در روز تعیین شده به سفارت بروند. بهتر است بدانید دانمارک در تهران سفارت دارد. آدرس این سفارت بالاتر از پل صدر، خیابان هدایت، خیابان دشتی، پلاک ۱۰ می باشد. تمامی افرادی که می خواهند ویزای دانمارک دریافت کنند چه کودک و چه افراد بزرگ سال باید در روز تعیین شده در همان ساعت به سفارت مراجعه کنند. در صورت عدم مراجعه وقت قبلی منقضی می شود و فرد دوباره باید همان مراحل را از اول انجام دهد و دوباره وقت سفارت را بگیرد.

انواع ویزاهای دانمارک

کشور دانمارک ویزاهای مختلفی را برای متقاضیان ارائه می دهد. این ویزاها شامل ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای سرمایه گزاری، ویزای تحصیلی، ویزای خرید خانه می باشد. تمامی این ویزاها دارای شرایط و مدارک خاصی می باشد و افرادی که هر نوع ویزا را دریافت کنند باید بر اساس این شرایط روند کاری را انجام دهند. تمامی این ویزاها از طریق سفارت دانمارک داده می شود و فرد باید مانند دریافت نوبت کند. در صورتی که شما می خواهید ویزای دانمارک را دریافت کنید می توانید به سایت سفارت دانمارک مراجعه کنید.

چند نکته در زمان ورود به سفارت دانمارک

زمانی که فرد متقاضی به سفارت دانمارک مراجعه می کند، این افراد مورد بازرسی بدنی قرار می گیرند تا هیچ گونه وسیله خطرناکی را با خود به داخل سفارت نبرند. بهتر است فرد قبل از ورود به سفارت این گونه وسایل را به سفارت حمل نکند. این افراد نباید هیچ گونه سلاح گرم و سردی را به همراه داشته باشند و وسایلی مانند شوکر، اسپری را با خود به داخل سفارت نبرند. سفارت دانمارک به افراد اجازه نمی دهد که هیچ گونه مواد غذایی را به داخل حمل کنند و آن ها توقیف می شوند. این افراد اجازه حمل هیچ گونه چمدان بزرگ و ساک ها را ندارند. تمامی وسایل مانند باتری و ذخیره کننده الکترونیکی نیز درب سفارت گرفته می شوند و اجازه حمل به داخل را ندارند.

ویزای دانمارک

ویزای دانمارک

موسسه حقوقی و مشاورین ما

همیشه افراد برای انجام امور اداری خود دچار مشکلاتی هستند و در طی انجام کار سردرگم می شوند. به همین منظور موسسه حقوقی ما بر حسب چندین سال سابقه بهترین خدمات امور دریافت ویزا و مهاجرتی را انجام می دهد.

حضور کارشناسان در موسسه

در آژانس مسافرتی ما کارشناسانی با تجربه وجود دارد که در این امر چندین سال سابقه دارند و تمامی روند دریافت ویزا را در مدت کوتاهی انجام می دهند. این کارشناسان در امر دریافت ویزا سابقه دارند و نیازی به چندین بار مراجعه نیست. شما نیز اگر می خواهید ویزای دانمارک را دریافت کنید می توانید با مشاورین حقوقی ما تماس بگیرد و در فرصت کوتاهی ویزای خود را دریافت کنید. هدف اصلی ما از انجام این کار دریافت سریع ویزای دانمارک شما است و شما می توانید با اعتماد با ما از بهترین خدمات بهره مند شوید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص  وقت سفارت دانمارک ، ویزای دانمارک ، تور دانمارک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید