لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای سوئد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای سوئد

ویزای سوئد

ویزای سوئد یکی از ویزاهای بسیار معتبر قاره اروپا می باشد، سالانه مسافران و مهاجران بسیار زیادی اقدام به گرفتن ویزای سوئد می کنند که تعدادی از آن ها موفق به این امر می شوند و بعضی دیگر نیز موفق نمی شوند. ویزای سوئد از ویزاهای شینگن قاره اروپا می باشد ویژگی بسیار مهم و کاربردی این نوع ویزاها این است که با دریافت این ویزا به راحتی می توانید در سرتاسر قاره اروپا سفر کنید و به راحتی در هر کشوری که می خواهید برای مدتی اقامت برگزینید.

تاریخ کشور سوئد

وایکینگ ها برای اولین بار قدم به کشور سوئد گذاشتند، این قوم وحشی به یک باره تمامی اروپا را فرا گرفتند و موفق شدند این کشور را نیز به نام خود کنند. در قرن های قبل از دهم بود که مردم سوئد موفق شدند خود را از چنگال وایکینگ ها رها سازند و یک کشور مستقل را ایجاد کنند. قرن دهم قرن سادگی و ثبات کشور سوئد بود، در قرون وسطی بود که دین مسیحیت وارد این کشور شد و مردم سوئد به این دین فراخوانده شدند و آن را به عنوان دین رسمی پذیرفتند. در قرن ۱۲ پادشاهی به نام اسورکر به قدرت رسید که کشور سوئد بیشتر تاریخ موفق و جالب خود را مدیون این پادشاه می باشد.

تاریخ کشور سوئد

تاریخ کشور سوئد

جغرافیای کشور سوئد

کشور سوئد در قسمت های شمالی قاره اروپا قرار گرفته است و به صورت کلی به چهار قسمت عمده تقسیم می شود این چهار منطقه را یک کوهستان جنگلی در شمال این کشور در منطقه ای به نام نورلاند، یک دریاچه بسیار بزرگ و معروف که در نواحی مرکزی این کشور قرار دارد به نام دریاچه دیستریکت، زمین های بسیار مرتفع و حاصل خیز به نام زمین های یوتپوکینگ که وسعت بسیار زیادی دارند و قسمت آخر را جلگه های حاصل خیزی به نام جلگه های اسکانیا که در منطقه جنوبی این کشور قرار دارند و مناسب برای کشاورزی هستند، تشکیل می دهند.

جغرافیای کشور سوئد

آب و هوای کشور سوئد

برای گرفتن ویزای سوئد به هر دلیلی آشنایی با آب و هوای این کشور بسیار مفید می باشد. سوئد کشوری است که طول آن بسیار زیاد بوده و فاصله بین شمال تا جنوب این کشور زیاد است. بنابراین در قسمت های شمالی از این کشور آب و هوای متفاوتی را از جنوب این کشور مشاهده می کنید. قسمت های شمالی این کشور دارای آب و هوای سردی می باشد و زمستان ها دمای هوا بسیار پایین می آید ولی بخش جنوبی این کشور آب و هوایی چهار فصل دارد و بیشتر توریست هایی که به کشور سوئد سفر می کنند از بخش های جنوبی آن دیدن می کنند. شما نیز در این فصل می توانید با دریافت ویزای سوئد به این کشور سفر کنید و از آن لذت ببرید.

آب و هوای کشور سوئد

آب و هوای کشور سوئد

تور سوئد

سوئد یکی از کشورهای توریستی می باشد که تعداد مسافران آن هر ساله در اروپا زبان زد می باشد و مسافران زیادی علی الخصوص در فصل تابستان وارد این کشور می شوند. آمار توریست هایی که وارد کشور سوئد می شوند در فصل تابستان جزء بالاترین تعداد توریست در فصل تابستان در قاره اروپا می باشد. کشور سوئد دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد، جاذبه های گرشگری تاریخی این کشور بسیار زیاد می باشد چرا که تاریخ این کشور بسیار قدیمی می باشد و حتی مکان هایی از زمان وایکینگ ها نیز وجود دارد. جاذبه های گردشگری طبیعی این کشور نیز بسیار زیاد می باشد و جنگل های کوهستانی کشور سوئد بسیار مشهور می باشند و جلوه بسیار زیبایی را به این کشور داده اند. بازارها و مراکز خرید کشور سوئد علی الخصوص مراکز خرید شهر استکهلم جزء بزرگترین مراکز خرید قاره اروپا می باشند که می توانید در تور سوئد از این مراکز خرید دیدن کرده و هر آنچه را که نیاز دارید خریداری کنید و بدون خستگی یک روز خوب را در این بازارها بگذرانید.

تور سوئد

تور سوئد

جاذبه های گردشگری سوئد

کشور سوئد دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم. مجمع الجزایر استکهلم یکی از جاذبه های بسیار زیبا در کشور سوئد است؛ این مجمع الجزایر در اطراف شهر استکهلم واقع می باشد و به دور آن کشیده شده است. شهر اسکانه نیز یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کشور سوئد می باشد این شهر سرشار از زیبایی ها بوده و مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. شهر جامکوک نیز شهری بسیار زیبا در داخل کشور سوئد می باشد. این شهر را به نام شهر گوزن های شمالی می شناسند و مسابقات آن ها نیز هر ساله برگزار می شود. شهر ویسبی شهری بسیار زیباست که از قرون وسطی پایدار مانده است و بسیاری از مکان های تاریخی سوئد در این شهر واقع هستند و در پایان نیز پارک ملی آبیسکو که محلی بسیار مناسب برای مشاهده شفق های قطبی می باشد.

جاذبه های گردشگری سوئد

جاذبه های گردشگری سوئد

اخذ ویزای سوئد

برای سفر به کشور سوئد یا مهاجرت و اقامت در این کشور شما در ابتدا باید ویزای سوئد را دریافت کنید، برای دریافت ویزای سوئد می توانید با ارائه دادن مدارک مناسبی که در ادامه مطلب به معرفی و توضیح این مدارک می پردازیم به سفارت سوئد اقدام به دریافت ویزای سوئد کنید. ویزای سوئد انواع گوناگونی را داراست که برای دریافت هر کدام سختی هایی را باید بکشید. در ادامه به معرفی انواع گوناگون ویزای سوئد خواهیم پرداخت و سریع ترین روش برای دریافت اقامت سوئد و ویزای سوئد را معرفی خواهیم کرد.

ویزای سوئد

ویزای سوئد

انواع ویزای سوئد

ویزای سوئد از انواع گوناگونی تشکیل می شود. ویزای سوئد به دو نوع کلی تقسیم می شود که هر یک به چند دسته کوچتر نیز تقسیم می شوند. ویزای سوئد دارای دو نوع بلند مدت و کوتاه مدت می باشد، ویزای کوتاه مدت که فقط می توانید برای مدت کوتاهی در این کشور اقامت کنید شامل ویزای بازدید از اقوام، ویزای پزشکی و درمانی، ویزای شرکت در کنفرانس ها و ویزای گردشگری می باشد. نوع دوم از انواع ویزای سوئد، ویزای بلند مدت می باشد که به دسته های زیر تقسیم می شود:

ویزای تحصیلی، ویزای ازدواج با شخص سوئدی، ویزای کاری، ویزای تأسیس شرکت و ویزای اقوام درجه یک.

انواع ویزای سوئد

انواع ویزای سوئد

نحوه گرفتن انواع ویزای سوئد

برای گرفتن ویزای سوئد به صورت کوتاه مدت شرایط خیلی سختی برقرار نیست و شما کار راحتی را در پیش دارید بنابراین به توضیح این نوع از ویزاها نمی پردازیم. برای دریافت ویزای تحصیلی شما باید دانشجوی مستعدی باشید و درخواست خود را ابتدا به یکی از دانشگاه های معتبر کشور سوئد بفرستید و بعد از آن در صورت تأیید درخواست، اقدام به دریافت ویزای سوئد کنید. برای دریافت ویزای ازدواج شما باید با یک شخص سوئدی که در این کشور اقامت دارد ازدواج کنید و سپس اقدام به دریافت ویزای سوئد کنید. در صورتی که قصد دارید ویزای کاری را دریافت کنید باید دارای تخصصی خاص باشید و سپس به سفارت این کشور در وقت سفارت سوئد مراجعه کنید و درخواست ویزای سوئد برای کار را بدهید، ویزای تأسیس شرکت یکی از سریع ترین روش های دریافت ویزای سوئد می باشد که اگر سرمایه مناسبی را دارید می توانید از این طریق ویزای سوئد را دریافت کنید. اگر تمامی اقوام درجه یک شما اقامت سوئد را گرفته اند و شما به تنهایی در ایران زندگی می کنید می توانید اقدام به دریافت ویزای سوئد کنید که این روش هم روش بسیار خوبی برای دریافت ویزا می باشد و سریع تر جواب می دهد.

نحوه گرفتن انواع ویزای سوئد

نحوه گرفتن انواع ویزای سوئد

مدارک لازم برای گرفتن ویزای سوئد

برای دریافت ویزای سوئد شما باید مدارکی را آماده کرده و تحویل سفارت سوئد در وقت سفارت سوئد رزرو شده خود دهید که در ادامه به معرفی و توضیح این مدارک می پردازیم. داشتن دو قطعه عکس ۶ در ۴ با پس زمینه سفید که قرص صورت شما به صورت کامل قابل دیدن باشد از ملزومات این مدارک می باشد،. کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه اصل آن ها که به مهر و امضای دادگستری و وزارت خارجه درآمده باشند که مهر تأییدی بر هویت شماست. پر کردن فرم درخواست ویزا که در داخل سفارت انجام می گیرد، داشتن نامه از سمت بانک شما که به مهر و امضای دادگستری و وزارت خارجه در آمده باشد که محتوای این نامه مبنی بر تمکن مالی شما برای دریافت ویزای سوئد می باشد و در پایان نیز مدارک ازدواج و مدارک شغلی شما لازم می باشد.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای سوئد

مدارک لازم برای گرفتن ویزای سوئد

مشکلات دریافت ویزای تحصیلی سوئد

دریافت ویزای تحصیلی کشور سوئد همراه با مشکلاتی می باشد، در مرحله اول و قبل از دریافت ویزا شما باید دانشجوی بسیار مستعدی باشید و بر روی مقالات علمی و تخصصی فراوانی کار کرده باشید تا بتوانید نظر این دانشگاه ها را جذب کنید، بعد از دریافت ویزا ممکن است شما در این کشور با مشکلات مالی فراوانی روبه رو شوید چرا که بورسیه این دانشگاه ها به این صورت است که فقط هزینه دانشگاه شما داده می شود و هزینه زندگی که هزینه زیادی نیز می باشد بر عهده خود شماست.

مشکلات دریافت ویزای تحصیلی سوئد

مشکلات دریافت ویزای تحصیلی سوئد

مشکلات دریافت ویزای کار سوئد

دریافت ویزای کار سوئد دارای مشکلات فراوانی می باشد که ممکن است در طی دریافت ویزا با آن روبه رو شوید، یکی از مشکلات عمده این نوع از ویزاها اینست که اثبات کنید که فقط برای کار به این کشور مهاجرت می کنید، از دیگر مشکلات این است که بسیاری از مردم دنیا درخواست ویزای کار سوئد را می دهند. بنابراین شما باید دارای تخصص فراوانی باشید تا بتوانید ویزای سوئد را برای کار دریافت کنید. به دلیل شلوغی بیش از حد صف برای ویزای کار در این کشور و بررسی تک تک این افراد بر حسب تخصصشان ممکن است زمان بسیار زیادی را منتظر دریافت ویزای سوئد و اعلام نتیجه نهایی بمانید.

مشکلات دریافت ویزای کار سوئد

مشکلات دریافت ویزای کار سوئد

نکاتی درباره ویزای ازدواج سوئد

یکی از نکات بسیار مهمی که برای دریافت ویزای ازدواج سوئد باید همواره به یاد داشته باشید، این است که اگر به صورت صوری اقدام به ازدواج با یک شخص سوئدی بکنید و بعد از دریافت ویزای این کشور قصد طلاق داشته باشید، دولت سوئد نسبت به این مسئله بسیار حساس می باشد و به صورت جزئی و دقیق به برسی مسئله طلاق مهاجرانی که از طریق ویزای ازدواج در این کشور اقامت گزیده اند می پردازد و در صورتی که اثبات شود ازدواج شما به صورت صوری بوده است مشکلات زیادی برای شما به وجود می آید، یکی از مشکلات این است که ویزای شما ابطال می شود و شما دیگر نمی توانید در این کشور اقامت داشته باشید و شما نیز در این کشور مجازات خواهید شد.

نکاتی درباره ویزای ازدواج سوئد

نکاتی درباره ویزای ازدواج سوئد

مزیت های ویزای تأسیس شرکت در سوئد

همان طور که گفته شد یکی از روش های بسیار سریع برای دریافت ویزای سوئد، ویزای تأسیس شرکت در این کشور می باشد. بسیاری از کشورهای اروپایی برای پیشرفت اقتصاد کشور خود با این نوع ویزاها به سرعت موافقت می کنند چرا که تاسیس یک شرکت در این کشورها به جز سود کلان چیز دیگری برای این کشور ندارد. سوئد نیز از این دسته از کشورها جدا نیست و اگر شما قصد تاسیس یک شرکت یا یک شعبه از شرکت های اروپایی را در این کشور داشته باشید، به سرعت ویزای شما صادر می شود و با آن مخالفتی نمی شود هم چنین با اقدام برای تأسیس شرکت، ویزای اعضای خانواده شما نیز برای راحتی شما سریع تر از زمان معمول صادر می شود و شما می توانید در کنار خانواده خود به این کشور مهاجرت کنید و یک زندگی جدید را شروع کنید.

مزیت های ویزای تأسیس شرکت در سوئد

مزیت های ویزای تأسیس شرکت در سوئد

ویزای سوئد فرصتی برای آشنایی با کل اروپا

کشور سوئد جزء کشورهایی است که از ویزای شینگن پیروی می کند و شما می توانید با دریافت ویزای شینگن سوئد به راحتی در سرتاسر قاره اروپا سفر کنید و بدون نیاز به ویزای در کشور دیگری به صورت موقت اقامت کنید. این امر مزیت های بسیار زیادی را داراست چرا که می توانید بدون آن که نیاز داشته باشید زمان زیادی را برای دریافت ویزای جدید صرف کنید در کنفرانس های علمی یا کنفرانس هایی که مربوط به شغل شما می باشد در سایر کشورهای اروپایی شرکت کنید یا برای سفر توریستی به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید و از این امکانی که برای شما فراهم شده است نهایت استفاده را برده و از آن لذت ببرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت سوئد، ویزای سوئد، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

02 آگوست 2018 0 3016
04 نوامبر 2018 0 1269

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید