لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای لوکزامبورگ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

ویزای لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ از جمله کشور های کوچک اروپایی می باشد. کشور لوکزامبورگ یکی از کشور های با ثبات و ثروتمند قاره اروپا می باشد. این کشور کوچک یکی از جذاب ترین کشور های برای گردشگری می باشد. اخذ ویزای لوکزامبورگ یکی از موارد پر طرفدار و رایج برای بسیاری از افراد می باشد. کشور لوکزامبورگ یکی از کشور های عضو پیمان شینگن می باشد. ویزای لوکزامبورگ دارای تنوع زیادی برای افراد مختلف می باشد. برای اخذ ویزای لوکزامبورگ باید به یکی از کشور های اطراف سفر کنید. در اینجا به نکاتی راجع به اخذ انواع ویزا لوکزامبورگ می پردازیم.

ویزای لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ با داشتن تنها ۲ هزار کیلومتر مربع مساحت، صدوپنجاه ونهمین کشور از لحاظ وسعت در دنیا می باشد. این کشور تنها پانصد هزار نفر جمعیت دارد و از جمله کشور های با ثبات می باشد. این کشور دارای شرایط اقتصادی و سیاسی بسیار مناسبی می باشد. کشور لوکزامبورگ با کشور های آلمان، فرانسه بلژیک همسایه می باشد و دارای روابط نزدیکی با این سه کشور می باشد.  این کشور عضو پیمان شینگن بوده و شما با اخذ ویزای لوکزامبورگ می توانید به سایر کشور های عضو این پیمان سفر کنید. شهر لوکزامبورگ به عنوان پایتخت کشور لوکزامبورگ مهمترین شهر این کشور می باشد که ایستگاه مسافران تور اروپا می باشد. بیشترین درآمد سالیانه را در بین کشور های اروپایی لوکزامبورگ دارد. زبان رسمی مردم این کشور فرانسوی، لوکزامبورگی و آلمانی می باشد. صنعت این کشور نیز بسیار فعال می باشد. از صنایع معروف این کشور می توان به صنعت مواد شیمیایی، فولاد و لاستیک اشاره کرد. قسمت بزرگی از اقتصاد کشور لوکزامبورگ به شرایط بانکداری این کشور وابسته است. واحد پولی این کشور یورو می باشد. اخذ ویزای لوکزامبورگ به دلایل مختلف کاری، تحصیلی و یا گردشگری می باشد.  وجود جاذبه های گردشگری مختلف و بازدید از مناظر طبیعی متنوع کشور لوکزامبورگ یکی از بهترین جذابیت ها برای مسافران و گردشگران تور اروپا می باشد.

کشور لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ

نحوه اخذ ویزای لوکزامبورگ

شما برای اخذ ویزای لوکزامبورگ نیاز به ارائه مدارک مرتبط دارید. یکی از مواردی که برای اخذ ویزا بسیار مهم می باشد، اخذ وقت سفارت لوگزامبورگ می باشد. با توجه به نبود سفارت این کشور در ایران شما می توانید از سفارت های کشور لوکزامبورگ در کشور ترکیه استفاده کنید. ارائه فرم مربوط به اخذ ویزا برای تمامی متقاضیان ویزای لوکزامبورگ الزامی می باشد. همچنین مدارک شامل مدارک عمومی و تخصصی مختلفی می باشد که متناسب با هر یک از انواع ویزاها باید ارائه شود.

نحوه اخذ ویزای لوکزامبورگ

نحوه اخذ ویزای لوکزامبورگ

انواع ویزای لوکزامبورگ برای افراد مختلف

ویزای لوکزامبورگ برای تمامی افراد متقاضی کار و تحصیل ارائه می شود و این ویزاها معمولا جزو ویزاهای بلند مدت می باشد. با توجه به شرایط هر ویزا شما مدت زمان خاصی را برای اخذ ویزا نیاز دارید. برخی از این ویزاها نیاز به ارائه دعوت نامه های مرتبط دارد. ویزای توریستی از جمله ویزا های کوتاه مدت می باشد که با توجه به در خواست افراد به بسیاری از متقاضیان ارائه می شود. مدت اعتبار ویزاها بین یک ماه تا چند سال متغیر می باشد.

انواع ویزای لوکزامبورگ برای افراد مختلف

انواع ویزای لوکزامبورگ برای افراد مختلف

ویزای لوکزامبورگ به صورت توریستی

محبوب ترین و جذاب ترین ویزای لوکزامبورگ، ویزای توریستی این کشور می باشد. ارائه مدارک کم و ارائه ویزا در کمترین زمان از جمله خصوصیات این ویزا می باشد. ویزای توریستی بسیار ساده تر و کم هزینه تر نسبت به سایر ویزا ها می باشد. گردشگران زیادی هر ساله با استفاده از این ویزا  به کشور لوکزامبورگ سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن بازدید می کنند.

ویزای لوکزامبورگ به صورت توریستی

ویزای لوکزامبورگ به صورت توریستی

اخذ ویزای لوکزامبورگ با استفاده از دعوت نامه

یکی از موارد رایج و بسیار پر کاربرد در اخذ ویزا، استفاده از انواع دعوتنامه می باشد. شما می توانید با ارائه یکی از انواع دعوتنامه ها نسبت به اخذ ویزای مورد نظر خود اقدام کنید. دعوتنامه در واقع سندی است که از طرف شرکت یا شخص خاصی برای فرد متقاضی ارسال می شود و طبق آن فرد مجوز کار یا تحصیل را در کشور مقصد کسب می کند. دعوت نامه در واقع ضمانت نامه ای است که فرد میزبان به حکومت ارائه می دهد تا مسئولیت فرد مورد نظر را به طور کامل بر عهده بگیرد. دعوتنامه دارای انواع مختلفی می باشند از جمله آن می توان به دعوت نامه تحصیلی، دعوت نامه کاری، دعوت نامه تجاری و دعوت نامه خانوادگی اشاره کرد. ارائه دعوتنامه در تسریع روند اخذ ویزای لوکزامبورگ کمک زیادی خواهد کرد.

اخذ ویزای لوکزامبورگ با استفاده از دعوت نامه

اخذ ویزای لوکزامبورگ با استفاده از دعوت نامه

ویزای لوکزامبورگ با استفاده از دعوتنامه کاری

دعوتنامه کاری یکی از بهترین انواع دعوت نامه ها می باشد. شما می توانید با اخذ این دعوتنامه نسبت به اخذ ویزای کاری خود هر چه سریعتر اقدام کنید. ویزای لوکزامبورگ به صورت کاری معمولا از طرف شرکت های صنعتی مرتبط برای انجام کار های پژوهشی مرتبط ارسال می شود. شما برای اخذ این دعوتنامه باید کارفرما را تحت تاثیر قرار دهید. در این موارد کارفرما ها به صورت دقیق سابقه کاری و تحصیلی فرد متقاضی مورد بررسی قرار می دهند. از جمله موارد مهم در اخذ ویزای لوکزامبورگ به صورت کاری دانستن زبان رایج این کشور می باشد. با اخذ این دعوتنامه تمام مسئولیت فرد متقاضی بر عهده شرکت کارفرما می باشد. در صورت بروز مشکل در ابتدا فرد یا شرکت ارائه دهنده دعوت نامه باید پاسخگو باشد. دعوت نامه کاری معمولا به صورت اینترنتی برای فرد متقاضی ارسال می شود. گاهی نیز به صورت پستی برای فرد درخواست کننده ارسال می شود. ویزای کاری لوکزامبورگ موردی بسیار کمیاب و خاص است که معمولا سخت پیدا می شود. دلیل سخت پیدا شدن این ویزا این است که در کشور مقصد معمولا سیاست های کشور مبنی بر استخدام افراد بومی و مقیم در کشور مورد نظر است و کارفرمایان با توجه به این موضوع به سختی می توانند فردی را جهت کار به داخل کشور آورده و دولت را مجاب به دادن ویزا کنند. شاید سخت ترین مرحله گرفتن ویزا در این حالت را مجاب کردن کارفرما برای ارسال چنین دعوت نامه ای به فرد مورد نظر است.

ویزای لوکزامبورگ با استفاده از دعوت نامه خانوادگی

یکی از دعوتنامه های بی دردسر برای اخذ ویزای لوکزامبورگ، دعوتنامه خانوادگی می باشد. در این حالت ابتدا باید فرد متقاضی دارای فامیل یا اقوامی درجه یک در کشور مقصد داشته باشد. پس از تایید این موضوع دعوت نامه برای متقاضی ارسال می شود. ارائه این دعوت نامه منجر به اخذ ویزای خویشاوندی می شود. این مدل از ویزا ها در صورت اقامت بلند مدت به صورت ویزای بلند مدت تبدیل می شود. توجه کنید تا نسبت خانوادگی شما باید در حد مناسبی برای دریافت ویزا باشد. اقوام دور و یا دوستان نزدیک گزینه های مناسبی برای اخذ این ویزا نمی باشد. همچنین درآمد فرد مورد نظر باید در حدی باشد که بتواند شما را نیز تحت پوشش خود قرار دهد. برای اخذ ویزا باید مدارک مربوط به توانایی مالی ارائه شود.

ویزای لوکزامبورگ با استفاده از دعوت نامه خانوادگی

بهترین زمان برای اخذ ویزای لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ یکی از کشور های سردسیر و پر بارش قاره اروپا است. کشور لوکزامبورگ دارای زمستان های بسیار سرد است و دارای تابستان هایی نسبتا خوش آب و هوا می باشد. تابستان های این کشور بهترین زمان برای گردش و تفریح در این کشور است. ماه می تا اوایل ماه سپتامبر را بهترین زمان برای گردش و تفریح در کشور لوکزامبورگ می دانند. البته در این بازه زمانی معمولا تعداد گردشگران در این کشور زیاد شده و هزینه های اقامت و تفریح نیز متناسب با آن بالا می رود. در این کشور همواره آماده بارش های شدید باران باشید. با توجه به افزایش در خواست ویزای لوکزامبورگ به صورت گردشگری در تابستان، این فصل معمولا بهترین زمان برای گردش در این کشور می باشد.

بهترین زمان برای اخذ ویزای لوکزامبورگ

بهترین زمان برای اخذ ویزای لوکزامبورگ

مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای لوکزامبورگ

شما برای اخذ ویزا لوکزامبورگ نیاز به سفر به کشور ترکیه می باشید. پس از ارائه وقت سفارت لوکزامبورگ شما باید پس از طی مدت زمان کوتاهی نسبت به ارائه مدارک مورد نیاز اقدام کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ویزا و ارائه مدارک مربوطه به سفارت این کشور باید منتظر تاییدیه اخذ ویزای لوکزامبورگ خود باشید. این مدت ممکن از دو هفته تا دو ماه طول بکشد. البته با توجه به تنوع ویزا ها این مدت زمان می تواند تغییر کند.

مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای لوکزامبورگ

مدت زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای لوکزامبورگ

مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای لوکزامبورگ شما باید مدارک کلی و عمومی مورد نیاز را به مامور سفارت ارائه دهید. توجه کنید که مرحله ارائه مدارک پس از اخذ وقت سفارت می باشد. برای مراجعه حضوری و ارائه مدراک حتما باید وقت سفارت لوکزامبورگ داشته باشید. علاوه بر مدارک ذکر شده باید مدارک تخصصی مورد نیاز برای هر ویزا را ارائه دهید. مدارک کلی اخذ ویزا عبارتند از :

چند قطعه عکس با ابعاد مناسب

رزرو بلیط هواپیما

 بیمه مسافرتی

تکمیل فرم اخذ ویزای لوکزامبورگ

رزرو هتل برای کل مدت زمان اقامت

هدف سفر شما به لوکزامبورگ

ارائه مدارک مربوط به توانایی مالی فرد متقاضی

گذرنامه فرد متقاضی و همراهان با حداقل ۶ ماه اعتبار

اصل شناسنامه و کپی آن به صورت ترجمه شده

اصل سند ازدواج و کپی آن به صورت ترجمه شده

اصل و کپی شناسنامه فرزندان به صورت ترجمه شده

ارائه مدرک دال بر ارتباط فرد متقاضی با ایران (سند ماکیت خانه و یا مغازه )

مدارک ذکر شده باید دارای مهر ترجمه رسمی باشند. این مدارک باید به زبان انگلیسی یا لوکزامبورگی ترجمه شده باشند. ارائه دعوت نامه مرتبط با ویزای لوکزامبورگ در هنگام مراجعه حضوری الزامی است.

مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای لوکزامبورگ

مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای لوکزامبورگ

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای لوکزامبورگ برای مشاغل مختلف

برای اخذ ویزای کاری کشور لوکزامبورگ شما باید مدارک مرتبط را متناسب با شغل خود ارائه دهید. این موارد گاهی برای سایر ویزا ها نیز کاربرد دارد. در واقع علاوه بر مدارک عمومی که در بالا ذکر شد مدارک تخصصی دیگری نیز نیاز می باشد. مدارک مورد نیاز برای هر شغل در زیر ذکر شده است.

مدارک مورد نیاز برای تاجران:

اسناد شرکت

رسيد پرداخت آخرين ماليات

گردش حساب ۶ماهه

مدارک مورد نیاز برای افراد دارای کار آزاد:

پروانه کسب (مغازه و …)

رسيد پرداخت آخرين ماليات

گردش حساب ۶ماهه

مدارک مورد نیاز برای کارمندان:

گواهی اشتغال به کار

فیش حقوقی

مدرک دال بر دارا بودن بیمه درمانی

گردش حساب ۶ ماهه بانک

 مدارک مورد نیاز برای افراد بازنشسته:

حکم بازنشستگی

گردش حساب ۶ماهه

هزینه های اخذ انواع ویزا لوکزامبورگ

همانطور که گفته شد هزینه اخذ ویزای لوکزامبورگ متناسب با سایر کشور های عضو پیمان شینگن می باشد. شما می توانید با پرداخت هزینه مربوط به سایر کشور های عضو پیمان شینگن سفر کنید. هزینه اخذ ویزای لوکزامبورگ برای بزرگسالان شصت یورو می باشد. این میزان هزینه برای کودکان دارای سن بین ۶ تا ۱۲ سال سی و پنج یورو می باشد. برای کودکان زیر ۵ سال نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد. البته شما برای مطلع شدن از آخرین تغییرات در هزینه باید به سایت سفارت لوکزامبورگ مراجعه کنید.

هزینه های اخذ انواع ویزا لوکزامبورگ

هزینه های اخذ انواع ویزا لوکزامبورگ

اخذ ویزای لوکزامبورگ در سفارت این کشور در ترکیه

متاسفانه کشور لوکزامبورگ دارای سفارت فعال در ایران نمی باشد. پس تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ می توانید به سفارت این کشور در ترکیه مراجعه کنید. پس از تعیین وقت حضوری مراجعه به سفارت شما می توانید با در دست داشتن مدارک به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنید. آدرس و سایت سفارت کشور لوکزامبورگ در کشور ترکیه را می توانید با مراجعه به سایت این سفارت بدست آورید.

نکات مهم در اخذ ویزا لوکزامبورگ

با توجه به شرایط خاص ارائه ویزای لوکزامبورگ سعی کنید چندین روز قبل از سفر خود نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. پس از ارائه وقت سفارت لوکزامبورگ حتما سر وقت در سفارت حضور داشته باشید. در صورت عدم مراجعه وقت شما باطل می شود. در هنگام مراجعه به سفارت کشور لوکزامبورگ در وقت سفارت لوکزامبورگ حتما لباس رسمی مناسب را بپوشید. ارائه تصاویر در ابعاد مناسب گذرنامه الزامی می باشد. مدارک مربوط به رزواسیون بلیط هواپیما و هتل در هنگام مراجعه ارائه دهید. همانطور که گفته تعداد زیادی از کشور های عضو پیمان شینگن می باشند که با گرفتن این ویزا از طریق هر کشوری می توانید به سایر کشور های عضو پیمان سفر کنید. گذرنامه فرد متقاضی باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

نکات مهم در اخذ ویزا لوکزامبورگ

نکات مهم در اخذ ویزا لوکزامبورگ

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت لوکزامبورگ، ویزای لوکزامبورگ، تور لوکزامبورگ و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید