لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای مجارستان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

ویزای مجارستان

ویزای مجارستان

اروپا همواره یکی از مقاصد اصلی مسافران برای گردشگری یا تحصیل و تجارت بوده است. با دریافت ویزای مجارستان سفری منحصر به فرد و کامل را به یکی از کشور های اروپایی تجربه کنیم.

مجارستان کجاست

کشور مجارستان یکی از کشور های زیبای اروپایی می باشد. پایتخت این کشور شهر بوداپست بوده و از نظر جغرافیایی با کشور هایی همچون صربستان، اسلواکی، اتریش، اسلوونی اشتراک مرزی دارد. مجارستان دارای تاریخی غنی و اصیل بوده و گنجینه های عظیمی اعم از موزه های هنری، طبیعت زیبا و حیرت انگیز و اماکن باستانی دارد. این کشور زیبا را با رودخانه های بسیار و طبیعت خاصش می شناسند، وجود جاذبه های گردشگری طبیعی اعم از دریاچه ها، مراتع سرسبز، غار آهکی، بناهای باستانی، موسیقی و… از جمله دلایل جذب بالای گردشگران به این سرزمین زیبا و رویایی می باشد. از مهم ترین شهر های کشور مجارستان می توان به بوداپست، دبرسن، میشکولتس، سگد، پچ و گیور را نام برد. با دریافت ویزای مجارستان می توانید به این کشور زیبا و منحصر اروپایی سفر کرده و از فرصت های استثنایی به جهت تحصیل یا تجارت بهره مند گردید. بسیاری از گردشگران با استفاده از تور اروپا به این کشور سفر تفریحی دارند.

مجارستان کجاست

مجارستان کجاست

چرا به مجارستان سفر کنیم

دلایل بسیاری به جهت اخذ ویزای کشور مجارستان و سفر به این کشور زیبا وجود دارد، دلایلی که هر کدام از آنها در شمار خاص ترین و ویژه ترین سفر های پر سود محسوب شده و می تواند متقاضیان زیادی را داشته باشد. از جمله دلایل مهم برای سفر و اخذ ویزای مجارستان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-گردشگری: همانطور که گفته شد مجارستان دارای زیبایی های منحصر به فردی برای گردشگری و جاذبه های توریستی می باشد، اخذ ویزای توریستی مجارستان در شمار رایج ترین درخواست های ویزای مجارستان می باشد.

-تحصیل: این کشور با ارائه معتبر ترین آموزش های استاندارد روز دنیا و وجود دانشگاه های شناخته شده و همچنین هزینه تحصیل اندک دارای متقاضیان بسیاری برای تحصیل در مجارستان می باشد. از جمله مهم ترین دانشگاه های مجارستان می توان به مواردی همچون دانشگاه فنی و مهندسی در میشکولس، دانشگاه پزشکی سملوایز در بوداپست، دانشگاه اتوش لورند در بوداپست، دانشگاه پزشکی پچ، دانشگاه هنر بوداپست، دانشگاه پزشکی آلبرت سنت جورجی، کالج چمپلین و… می باشد

-تجارت: وجود معادن غنی و همچنین فرصت های اقتصادی و تجاری بالا برای توسعه و گسترش تجارت از جمله دلایل مهم تاجران و بازرگانان برای سرمایه گذاری در مجارستان بوده و افراد بسیاری نسبت به دریافت ویزای تجاری در سفارت مجارستان در تهران درخواست می دهند

-زندگی: مالیات اندک، رفت و آمد آسان به کشور های اروپایی، امکانات رفاهی پیشرفته و فراوان، تحصیلات مناسب و آب و هوای عالی از جمله دلایل مهم به جهت زندگی و دریافت ویزای مجارستان می باشد.

چرا به مجارستان سفر کنیم

چرا به مجارستان سفر کنیم

جاذبه های گردشگری در مجارستان

از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری در مجارستان می توان به مواردی همچون قلعه بودا، دریاچه بالاتون، شهر اگر در شمال مجارستان، کلیسا جامع اپیسکوپال، دره زنان، شهر سوپرون، کلیسا جامع شهر پچ، مسجد پاشا، پارک ملی آگتلک، دریاچه هویز، موزه دری، شهر توریستی دبرسن، پارک ملی هورتوباگ، پل نه طاق، شهر توریستی گیور، حمام‌های هایدوسبسلو، دریاچه تیسزا، دریاچه فرتو، روستای هولوکو و فستیوال های جذاب و زیبای آن را نام برد. با دریافت ویزای مجارستان می توانید به کشور آب ها سفر کرده و لحظات متفاوت و هیجان انگیزی را سپری کنید، سفر به مجارستان در رده کم هزینه ترین کشور های اروپایی قرار دارد و شما می توانید سفری ارزان و کم هزینه را با دریافت ویزای مجارستان تجربه کنید.

جاذبه های گردشگری در مجارستان

جاذبه های گردشگری در مجارستان

چگونه درخواست ویزای مجارستان بدهیم

برای سفر به کشور مجارستان و برخورداری از امکانات گردشگری و رفاهی مربوط می بایست نسبت به درخواست ویزای کشور مجارستان اقدام نمایید. همانند هر کشور دیگری برای ورود نیاز به ویزا دارید، جهت درخواست وقت سفارت مجارستان می توانید به صورت مراجعه حضوری و یا آنلاین به صورت ایمیل اقدام نمایید. فرم درخواست ویزای مجارستان باید به صورت کامل و خوانا پر شود چرا که هر گونه نقص در فرم یا مدارک لازم درخواست ویزای مجارستان را مردود می کند. سفارت مجارستان در تاریخ و زمان مشخص شده به شما وقت می دهد و شما باید با مدارک لازم و خواسته شده به سفارت بروید، انجام مراحل انگشت نگاری، مصاحبه و پرداخت هزینه ویزای کشور مجارستان از جمله اموری است که در وقت شما صورت می پذیرد، پاسخ رد یا تایید درخواست ویزای مجارستان از طریق ایمیل به شما ارسال می گردد. ادرس سفارت مجارستان در ایران: تهران-خیابان شهید کلاه دور-خیابان دروس- میدان هدایت-خیابان شادلو-پلاک ۱۶ می باشد.

چگونه درخواست ویزای مجارستان بدهیم

چگونه درخواست ویزای مجارستان بدهیم

انواع ویزای مجارستان

ویزای مجارستان با توجه به نوع سفر و مدت اقامت تعیین می گردد و شخص متقاضی با توضیح هدف سفر و پرداخت هزینه لازم و متفاوت هر کدام از آنها می تواند نسبت به دریافت ویزای کشور مجارستان مورد نظر خود اقدام نماید. انواع ویزای مربوط به مجارستان موارد زیر می باشد:

*ویزای توریستی: در زمره رایج ترین درخواست ها برای دریافت ویزای مجارستان قرار دارد، مدت اقامت ۹۰ روز می باشد

*ویزای تحصیلی: از جمله آسان ترین روش های مهاجرت به مجارستان بوده و فرد می تواند نسبت به دریافت اقامت دائم خود اقدام نماید

*ویزای تجاری: فرد می تواند با روش هایی همچون سرمایه گذاری، ایجاد کسب و کار و استفاده از فرصت های اقتصادی نسبت به دریافت اقامت دائم مجارستان اقدام نماید، مدت اقامت این نوع از ویزای کشور مجارستان طولانی مدت و به مدت یک سال و قابل تمدید است

*ویزای دیداری: کوتاه مدت بوده و به منظور دیدار از بستگان صورت می پذیرد

*ویزای ورزشی و هنری

*ویزای پزشکی

*ویزای شرکت در کنفرانس ها

با ارائه مدارک خواسته شده در هرکدام از موارد بالا می توانید نسبت به دریافت ویزای مجارستان اقدام نموده و سفری پر از فرصت های استثنایی و خاص را در زندگی بدست بیاورید.

انواع ویزای مجارستان

انواع ویزای مجارستان

نکات مهم در درخواست وقت

از جمله مهم ترین نکاتی را که باید در هنگام درخواست وقت سفارت مجارستان و حضور در سفارت رعایت کنید موارد زیر می باشد:

-در تاریخ و زمان مشخص شده در سفارت حضور داشته باشید

-مصاحبه و نوع هدف از سفر خود به مجارستان را در نهایت صداقت انجام دهید

-مدارک و فرم درخواست ویزای شما باید کامل و بی نقص باشد

-از اتلاف وقت کارشناسان سفارت بپرهیزید

-رعایت روند قانونی و ارائه مدارک خواسته شده الزامی می باشد.

-مدارک ارائه شده باید ترجمه شده به زبان انگلیسی باشد

-مدت زمان بررسی مدارک ۲۱ روز کاری طول خواهد کشید

-پرداخت هزینه ویزای مجارستان با توجه به نوع ویزا به صورت نقدی و وجه یورو پرداخت می شود

-امکان دارد سفارت از شما مدارک بیشتری را درخواست کند

-حداقل دو ماه قبل از تاریخ سفر نسبت به درخواست ویزا اقدام کنید

نکات مهم در درخواست وقت

نکات مهم در درخواست وقت

مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان

با ارائه مدارک لازم و مهم می توانید نسبت به دریافت ویزای کشور مجارستان اقدام نمایید. از جمله مدارک لازم به اخذ ویزای مجارستان موارد زیر می باشد:

-پاسپورت با ۶ ماه اعتبار و دو برگ سفید

-فرم درخواست ویزا

-شناسنامه و کارت ملی

-۲ قطعه عکس رنگی بدون رتوش و ۱ قطعه برای ویزای شینگن

-ارائه ویزاهای شینگن قبلی

-گواهی تمکن مالی و پرینت ۶ ماه آخر گردش حساب از سپرده بانکی

-بیمه مسافرتی

-گواهی اشتغال به تحصیل، ریز نمرات، افتخارات و مدارک معتبر علمی (دانشجویان)

-گواهی اشتغال به کار، کارت بازرگانی، ثبت شرکت و مجوز مطب و … (صاحبان مشاغل و تاجران)

-رزرو بلیط هتل و هواپیما

-گواهی بازنشستگی

-سند مالکیت در صورت وجود

-معرفی نامه در صورت کارمند بودن

-دعوت نامه در صورت وجود

مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان

مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان

نکات مهم در ارائه مدارک لازم

برای ارائه کامل و بی نقص مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان رعایت موارد مهم و نکات کاربردی زیر می باشد:

-همه مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند

-نقص در مدارک موجب رد درخواست وقت سفارت مجارستان خواهد شد

-ممکن است سفارت از شما مدارک بیشتری را درخواست نماید

-ارائه مدارک به معنای دریافت حتمی ویزای مجارستان نمی باشد

-پاسخ رد یا تایید سفارت از طریق ایمیل شخصی به شما اطلاع داده خواهد شد

-فرم درخواست ویزا را کامل و خوانا پر کنید

نکات مهم در ارائه مدارک لازم

نکات مهم در ارائه مدارک لازم

ویزای شینگن مجارستان

کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا یا شینگن می باشد لذا برای دریافت ویزای کشور مجارستان باید نسبت به ویزای شینگن آن اقدام نمایید، با بدست آوردن ویزای شینگن امکان تردد آسان به کشورهای حوزه شینگن به آسانی وجود خواهد داشت. با درخواست ویزای شینگن با توجه به نوع و مدت اقامت در سفر به مجارستان می توانید از مزایای مربوط به آن بهره مند گردید. تور اروپا می تواند فرصت مناسبی برای سفر به این کشور باشد.

ویزای شینگن مجارستان

ویزای شینگن مجارستان

انواع ویزای شینگن مجارستان

ویزای شینگن مجارستان انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها دارای هزینه متفاوت و همچنین مدت اقامت مشخص می باشند. به طور کلی ویزای مجارستان چهار نوع از ویزای شینگن را در بر می گیرد. انواع ویزای شینگن مجارستان به صورت زیر می باشد:

-ویزای نوع A: به منظور ترانزیت مسافر در فرودگاه مجارستان صورت می پذیرد، کوتاه مدت بوده و فرد حق خروج از فرودگاه را ندارد

-ویزای نوع B: مسافر حق خروج از فرودگاه را به منظور سفر زمینی به کشور های دیگر دارد، این نوع ویزا کوتاه مدت می باشد

-ویزای نوع C: رایج ترین نوع ویزای مجارستان که به منظور سفر های گردشگری صورت می پذیرد و مدت نهایی آن ۹۰ روز می باشد. این مدت قابل تمدید است

-ویزای نوع D: ویزای تجاری برای صاحبان مشاغل، تاجران و بازرگانان، این نوع ویزای مجارستان طولانی مدت بوده و فرد می تواند با استفاده از آن ۳ الی ۴ بار سفر کند، قابل تمدید و یک ساله می باشد

با انتخاب بهترین ویزای شینگن مجارستان سفری کامل و منحصر به فرد را در کشور های اروپایی تجربه کرده و از فرصت های بی نظیر اقتصادی، تحصیلی و اقامتی بهره مند گردید.

انواع ویزای شینگن مجارستان

انواع ویزای شینگن مجارستان

چرا درخواست ویزای مجارستان ما رد می شود

گاهی با وجود مدارک ارائه شده و انجام تمامی روند موجود برای دریافت ویزای مجارستان درخواست ما رد شده و پذیرفته نمی شود، اما چرا؟ چه دلیلی برای رد درخواست ویزای مجارستان وجود دارد. از جمله مهم ترین دلایل رد درخواست ویزای مجارستان موارد مهم زیر می باشد:

-سابقه خرابکارانه و فعالیت های نادرست

-سوء پیشینه

-نقص مدارک

-عدم صداقت در هنگام مصاحبه

-عدم ارائه هدف مشخص برای سفر

-گذرنامه مخدوش و ناقص

-هزینه ناکافی

چرا درخواست ویزای مجارستان ما رد می شود

چرا درخواست ویزای مجارستان ما رد می شود

ایرلاین های پروازی به مجارستان

پس از دریافت ویزای مجارستان آگاهی از ایرلاین های پروازی به شهر های مهم مجارستان و داشتن سفری راحت بسیار مهم و ویژه می باشد. در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از ایران به فرودگاه های مجارستان وجود ندارد و مسافران جهت سفر به این کشور زیبا می بایست از پرواز هایی با یک یا دو توقف در کشور واسطه اقدام نمایند. از جمله مهم ترین ایرلاین های پروازی به کشور مجارستان موارد زیر می باشد:

-ترکیش ایرلاین با یک توقف در استانبول

-پگاسوس با یک توقف در استانبول

-ایرلاین لوفتهانزا با یک توقف در فرانکفورت آلمان

-ایرلاین آلیتالیا با یک توقف در رم ایتالیا

-ایرلاین امارات با یک توقف در دبی

-ایرلاین قطری با یک توقف در دوحه

-ایرلاین ایرفلوت با یک توقف در مسکو

-ایرلاین اتریشی با یک توقف در وین

ایرلاین های پروازی به مجارستان

ایرلاین های پروازی به مجارستان

یک سفر کامل با دریافت ویزای مجارستان

با دریافت ویزای مجارستان می توانید سفری کامل و هیجان انگیز را به یکی از کم هزینه ترین کشور های اروپایی تجربه کنید، همچنین تور اروپا فرصت بسیار خوبی برای دیدن این کشور زیباست. ویزای مجارستان یک فرصت عالی و خاص برای استفاده از امکانات موجود در جهت توسعه و گسترش کسب و کار، تحصیلات معتبر و کاربردی، اقامتی امن و استثنایی و یک سفر گردشگری تکرار نشدنی و لذت بخش خواهد بود. با دریافت ویزای مجارستان به راحتی در کشور های بزرگ و توسعه یافته اروپایی تردد کرده و با کمترین هزینه پیشرفت چشم گیری در زندگی خود داشته باشید. رعایت نکات ذکر شده و مهم در مورد دریافت ویزا برای سفر به مجارستان می تواند دریافت آن را آسان تر ساخته و موانع موجود را برطرف سازد.

یک سفر کامل با دریافت ویزای مجارستان

یک سفر کامل با دریافت ویزای مجارستان

لحظات خاص و شیرین در سفر به مجارستان

با اخذ ویزای مجارستان یک سفر خاص و منحصر به فرد را به کشور فرهنگ و هنر و موسیقی تجربه کنید، از کارناوال های تمام نشدنی آن لذت ببرید، در میان طبیعت بکر و بی نظیر مجارستان عکس های یادگاری بگیرید در میان گالری های هنر و موزه های فرهنگ گام بردارید و از تمامی امکانات موجود نهایت استفاده را ببرید. سفر به مجارستان در کنار خانواده یا دوستان در زمره بهترین سفر ها بوده و با ثبت لحظات هیجان انگیز و شیرین همراه می باشد. ویزای مجارستان یک کلید برای سفر در اروپا و گردشگری در میان جاذبه های فراوان آن بوده و دریافت آن رویاهایتان را به واقعیت تبدیل خواهد کرد چرا که سفر به مجارستان یک سفر کاملا هیجان انگیز و خاص بوده و سفر به این کشور زیبا را هرگز فراموش نخواهید کرد.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت مجارستان، ویزای مجارستان، تور مجارستان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید