لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای نمایشگاهی بلژیک

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

ویزای نمایشگاهی بلژیک

ویزای نمایشگاهی بلژیک

آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که مایل به دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک برای شرکت در نمایشگاه‌ها هستید؟ شرکت در نمایشگاه‌های خارجی امروزه به یکی از مسائل رایج در میان تمامی کشورها تبدیل شده است و متخصصین کشورهای مختلف برای دریافت جدیدترین اطلاعات در عرصه‌های گوناگون و تهیه لوازم موردنیازشان به کشورهای دیگر سفر می‌کنند، تا در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت کنند؛ شرکت در این نمایشگاه‌ها علاوه بر آنکه از مزایای بسیاری برخوردارند سختی‌های بسیاری نیز دارند، برای مثال دریافت ویزا برای این نمایشگاه‌ها ممکن است مشکل‌ساز شود به همین دلیل ما در این مقاله سعی داریم به تمام نکاتی که شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک نیاز دارید بپردازیم تا شمارا برای داشتن سفری راحت به بلژیک راهنمایی کنیم.

ویزای نمایشگاهی بلژیک

ویزای نمایشگاهی بلژیک

بلژیک

برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک خوب است اطلاعات مختصری در مورد این کشور داشته باشید. بلژیک یکی از کشورهای کوچک است که در قاره اروپا واقع شده است. این کشور زیبای اروپایی دارای قدمتی طولانی است. کشور بلژیک از شمال با کشور هلند، از شرق با کشور آلمان، از جنوب شرقی با لوکزامبورگ و از سمت جنوب با کشور فرانسه همسایه است پایتخت این کشور کوچک اروپایی بروکسل است. از شهرهای مهم بلژیک می‌توان آنتورپ، گنت و لیژ را نام برد. کشور بلژیک جزء کشورهای عضو اتحادیه اروپا است و واحد پول کشور بلژیک یورو می‌باشد. کشور بلژیک دارای آب و هوایی معتدل است؛ و جمعیتی حدود ۱۱،۰۰۰،۰۰۰ نفر دارد. دین اکثر مردم بلژیک مسیحی است و دومین دین پرطرفدار در این کشور اسلام می‌باشد چراکه در زمان‌های گذشته اعراب در این کشور ساکن بوده‌اند. ساعت بلژیک ۲٫۵ ساعت از ساعت ایران عقب‌تر است.

بلژیک

بلژیک

انواع ویزای بلژیک

اگر شما قصد دارید به بلژیک یک سفر معمولی داشته باشید و به دنبال دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک  نیستید می‌توانید از راه‌های مختلفی برای دریافت ویزا اقدام کنید، ما در ادامه به معرفی انواع ویزاهایی که می‌توانید برای سفر به بلژیک دریافت کنید صحبت می‌کنیم تا شما را در راحت‌تر کردن این سفریاری کنیم. لطفاً دقت داشته باشید که ویزای نمایشگاهی بلژیک متفاوت از سایر ویزاهای بلژیک است و در ادامه به‌طور کامل در مورد این نوع از ویزا نیز توضیحاتی را به شما خواهیم داد. پس همراه ما باشید.

ویزای تفریحی

یکی از انواع ویزاهایی که برای سفر به بلژیک می‌توانید استفاده کنید ویزای مسافرتی می‌باشد با دریافت ویزای مسافرتی بلژیک شما می‌توانید در نمایشگاه‌های عادی بلژیک نیز شرکت کنید. برای دریافت ویزای گردشگری شما باید مدارک خود را به سفارت بلژیک در وقت سفارت بلژیک تحویل دهید و برای زمان مصاحبه‌ای که به شما اعلام می‌شود آماده‌ باشید. در دریافت ویزای گردشگری شما باید ثابت کنید که از تمکن مالی برای سفر به این کشور برخوردار هستید. موارد جزئی‌ تر را در رابطه با ویزای شنگن گردشگری در سایر قسمت‌ های سایت می‌توانید مشاهده کنید.

ویزای تفریحی

ویزای تفریحی

سایر ویزاهای شنگن

ویزای شنگن برای موارد متعددی صادر می‌شود و شما می‌توانید برای سفر به بلژیک هرکدام از این ویزای بلژیک را دریافت کنید. چراکه کشور بلژیک ازجمله کشورهایی است که معاهده شنگن را امضا کرده است و به قوانین مسافرت آزاد احترام می‌گذارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای سفر به بلژیک و شرکت در نمایشگاه‌های بلژیک نسبت به دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک اقدام کنید تا در مراحل مصاحبه برای ورود به این کشور با مشکلی روبه‌رو نشوید و ویزای نمایشگاهی بلژیک به‌آسانی برای شما صادر شود.

سایر ویزاهای شنگن

سایر ویزاهای شنگن

ویزای شنگن نمایشگاهی

برای بازدید از نمایشگاه کشور بلژیک و شرکت در نمایشگاه بلژیک شما باید ویزای نمایشگاهی بلژیک را دریافت کنید. چون کشور بلژیک جزء کشورهای عضو پیمان شنگن می‌باشد. برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک علاوه بر نیاز به مدارک معمول شما به مدارک دیگری نیاز دارید تا جواز ورود به کشور بلژیک را دریافت کنید. این مدارک عبارت‌اند از:

  •  مدارک شغلی مرتبط با موضوع نمایشگاه
  • در دست داشتن معرفی‌نامه از اتحادیه‌ها، انجمن‌ها، اتاق‌های بازرگانی و یا سایر سازمان‌های مربوطه، خطاب به سفارت کشور بلژیک
  • داشتن کارت نمایشگاه به همراه تأییدیه پرداخت صادرشده توسط شرکت و یا سازمانی که به نمایندگی از آن قصد شرکت در نمایشگاه رادارید.
  • – در برنامه‌ریزی مسافرت خود به این مسئله دقت داشته باشید که بهترین زمان برای مصاحبه بین ۱ تا ۳ ماه قبل از تاریخ شروع نمایشگاه است.
  • تأییدیه رزرو بلیت هواپیما
  •   در دست داشتن  تأییدیه رزرو هتل از کشور بلژیک که روی سربرگ هتل امضا وجود داشته باشد. اگر رزرو هتل از طریق ایمیل انجام‌شده باشد آنهایی که از طریق بازرگانی ایران و بلژیک با مهر اتاق اخذشده باشد قابل‌قبول و پذیرش است.
ویزای شنگن نمایشگاهی

ویزای شنگن نمایشگاهی

مدارک لازم برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک 

 جهت دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک شما نیاز به‌ وقت سفارت بلژیک دارید.

– به دلیل تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان و محدودیت‌های موجود در بخش ویزا سفارت کشور بلژیک بخصوص در فصل تابستان و ایام نوروز امکان دارد که تعیین وقت برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک چند هفته زمان ببرد.
– بررسی تقاضای ویزای نمایشگاهی بلژیک  حداقل به حدود ۲ هفته زمان نیاز دارد.

– گرفتن زمان برای ارائه درخواست ویزای نمایشگاهی بلژیک فقط از طریق سیستم اینترنتی ممکن است.
وقت گرفته‌شده به‌هیچ‌عنوان باطل و یا تمدید نمی‌شود و به این نکته توجه داشته باشید که مطابق قوانین سفارت بلژیک در صورت عدم حضور در زمان در نظر گرفته‌شده برای شما این تاریخ لغو می‌شود و به‌هیچ‌عنوان امکان گرفتن وقت مجدد را نخواهید داشت؛ بنابراین فقط در صورتی در سیستم ثبت‌نام کنید که اطمینان دارید امکان حضور و مراجعه در زمان تعیین‌شده برای شما فراهم است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک

مدارک لازم برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک

نمایشگاه‌های بلژیک و ویزای نمایشگاهی بلژیک 

همه‌ساله در کشور بلژیک نمایشگاه‌های متعددی برگزار می‌شود که در هرکدام از این نمایشگاه‌ها محصولات و دستاوردهای مختلفی به نمایش گذاشته می‌شود. ازجمله این نمایشگاه‌ها که شما می‌توانید برای شرکت در آنها نسبت به اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک اقدام کنید، می‌توان به: نمایشگاه‌های محصولات کشاورزی، نمایشگاه لوازم و تجهیزات پزشکی، نمایشگاه محصولات غذایی، نمایشگاه‌هایی در خصوص بسته‌بندی و چاپ نمایشگاه ماشین و لوازم مربوط به آن و بسیاری دیگر از موارد و لوازم کاربردی زندگی کنونی اشاره کرد، که افراد بسیاری برای بازدید از این نمایشگاه‌ها به کشور بلژیک سفر می‌کنند.

ممکن است شما به‌عنوان نماینده یک شرکت قصد حضور در این نمایشگاه‌ها را داشته باشید و مایل به تهیه غرفه در این نمایشگاه‌ها باشید تا بتوانید محصولات ساخت کشور عزیزمان را به جهانیان معرفی کنید و موجبات رونق اقتصادی بیشتر را برای کشورمان فراهم کنید. به‌هرحال در دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک منفعت‌های بسیاری وجود دارد و شما با کمک یک گروه مناسب که درزمینه اخذ ویزا فعالیت دارند می‌توانید به‌راحتی ویزای نمایشگاهی بلژیک را دریافت کنید.

نمایشگاه‌های بلژیک و ویزای نمایشگاهی بلژیک

نمایشگاه‌های بلژیک و ویزای نمایشگاهی بلژیک

هزینه اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک

شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک باید این هزینه را به‌صورت یورو که واحد پول کشور بلژیک می‌باشد پرداخت کنید. توصیه می‌کنیم که برای پرداخت هزینه ویزای نمایشگاهی بلژیک حتماً پول نقد به همراه داشته باشید چون امکان پرداخت وجه از طریق کارت‌بانکی برای شما در سفارت میسر نخواهد بود. توجه داشته باشید که این هزینه در صورت موردقبول نبودن درخواست شما عودت داده نمی‌شود و شما نمی‌توانید نسبت به بازپس‌گیری وجه پرداختی خود برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک اقدامی انجام دهید، چراکه این وجه برای طی کردن مراحل دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک  پرداخت‌شده است.

راهنمای کاربردی برای شرکت در نمایشگاه‌های کشور بلژیک

شرکت در نمایشگاه‌های خارجی به‌خصوص کشور بلژیک راه‌کاری مناسب برای بازاریابی شرکت‌های تولیدی و صادراتی است؛ و با دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک و شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی پرهزینه و گران می‌باشد. بنابراین شما باید از قبل برای شرکت در این نمایشگاه‌ها برنامه‌ریزی کنید؛ اگر تمایل به دریافت غرفه در این نمایشگاه‌ها رادارید باید هزینه زیادی برای اجاره غرفه و هزینه حمل‌ونقل و هزینه اقامت افراد شرکت‌کننده در این نمایشگاه‌ها را بپردازید. خوب است که قبل از شرکت در این نمایشگاه‌ها اطلاعاتی را در زمینه راهنمای شرکت در نمایشگاه‌های خارجی داشته باشید.

لطفاً قبل از خروج از کشور نسبت به تهیه بلیت برای نمایشگاه اقدام کنید تا در کشور بلژیک با مشکلی مواجه نشوید. اگر از سوی نمایشگاه برای شما دعوت‌نامه فرستاده شود تمامی مراحل فوق برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک برای شما آسان‌تر خواهد بود و می‌توانید به‌آسانی ویزای نمایشگاهی بلژیک را دریافت کنید.

راهنمای کاربردی برای شرکت در نمایشگاه‌های کشور بلژیک

راهنمای کاربردی برای شرکت در نمایشگاه‌های کشور بلژیک

توصیه‌هایی برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک

  • قبل از مراجعه به سفارت اطلاعاتی را در مورد مدارکی که نیاز است برای اخذ ویزای نمایشگاهی بلژیک به همراه خود داشته باشید باید کسب کنید، تا در هنگام مراجعه به سفارت بلژیک در وقت سفارت بلژیک برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک مدارک شما ناقص نباشد و به مشکل برخورد نکنید.
  • اگر مایل به دریافت گذرنامه جدید و کارت شناسایی بلژیک هستید شما نیاز به تعیین وقت قبلی دارید.
  • ایمیل‌هایی که ارسال می‌کنید حتماً باید به زبان بلژیکی یا زبان انگلیسی باشد.
  • هزینه خدماتی که سفارت بلژیک برای ارائه ویزای نمایشگاهی بلژیک به شما ارائه می‌دهد به‌صورت ریال از شما دریافت می‌شود.

در انتها ما امیدواریم که شما با دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک سفری به‌یادماندنی به بلژیک داشته باشید و علاوه بر شرکت در نمایشگاه از کشور بلژیک نیز دیدن کنید و لذت ببرید.

توصیه‌هایی برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک

توصیه‌هایی برای دریافت ویزای نمایشگاهی بلژیک

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت بلژیک ، ویزای بلژیک ، تور بلژیک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید