لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای نمایشگاهی سوئد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد یکی از راههای سفر بی دغدغه و راحت به این کشور است. سوئد کشوری زیبا و دیدنی است که در منطقه شمال اروپا و اسکاندیناوی واقع شده است. سوئد کشوری است که جزء اتحادیه اروپا میباشد و شما برای ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزای شینگن دارید. اگر میخواهید درباره ویژگی های این نوع ویزای سوئد و چگونگی دریافت آن اطلاعاتی کسب کنید با ما همراه باشید.

 

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

 

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی چیست؟

شرکتهای گوناگونی در سراسر جهان وجود دارند که توسعه و رونق اقتصادی از اولویتهای آنها است. هرساله در کشورهای اروپایی توسعه یافته نمایشگاههای زیادی بر پا میشود. شرکتهای مختلف در سراسر جهان برای بازاریابی، شهرت و ارائه محصولات در نمایشگاههای مختلف حضور پیدا میکنند. در کشور سوئد نیز هرساله نمایشگاههای بسیار زیادی بر پا میشود که میتوانید با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد به این کشور سفر کنید و از این نمایشگاهها دیدن کنید. پس داشتن ویزای نمایشگاهی از ملزومات شرکت در این نمایشگاه ها است.

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

سفر با ویزای نمایشگاهی سوئد
عواملی هم چون جاذبه های طبیعی و گردشگری، اقتصاد پیشرفته، امکانات رفاهی فراوان، اقامت کم هزینه، آمد و شد آسان به کشورهای اروپایی باعث میشوند که سوئد مقصدی جذاب برای سفر باشد. اگر شما از ویزای نمایشگاهی سوئد استفاده کنید میتوانید به این کشور مرفه و چشمنواز سفر کنید. از طرفی با شرکت در نمایشگاههای بینالمللی میتوانید به تبادل اطلاعات بپردازید، با فناوریهای روز دنیا آشنا شوید و فرصتهای جدید برای سرمایه گزاری به دست آورید. هر شخص با مد نظر قرار دادن رشته تحصیلی و یا تخصص و حرفه خود میتواند نمایشگاه موردنظر خود را انتخاب کند و در غالب سفر توریستی از سوئد بازدید کند. هرساله مهندسین، بازرگانان، کارآفرینان و دانشجویان مختلف ایرانی با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد به کشور سوئد سفر میکنند و با بازدید از نمایشگاههای متنوع سوئد از بازارهای جهانی آگاه میشوند.

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

فرصت های بازدید از نمایشگاه ها
سوئد کشوری مرفه است که به دلیل داشتن روابط بین الملل عالی با سایر کشورها، رشد تکنولوژی و تولید ناخالص داخلی کشوری ایده آل برای زندگی و تجارت است. با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد از این کشور زیبا دیدن کنید و به فرصتهای تجاری و اقتصادی بینظیری دست پیدا خواهید کرد. شرکتهای بزرگ اقتصادی در این کشور امکان رشد برونمرزی را خواهند داشت و از فرصت هایی هم چون مالیات اندک، تجارت آسان با کشورهای اروپایی، حمایت دولت و افتتاح حساب در بانکهای بزرگ جهانی بهره مند هستند. همه ساله بسیاری از گردشگران از طریق تور اروپا به این کشور سفر میکنند.

شما با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد و شرکت در این نمایشگاههای متنوع از مزایای زیر بهره مند میشوید:
• ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان مختلف
• آشنایی با محصولات مختلف، مستندسازی و مقایسه آنها با یکدیگر
• آشنایی با تکنولوژیهای جدید
• به وجود آمدن فرصتهای جدید سرمایه گزاری
• پیدا کردن ایدههای جدید برای کسبوکار
نمایشگاههای متنوع بینالمللی سوئد
ازجمله نمایشگاههای مختلف بینالمللی که با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد میتوانید از آنها بازدید کنید عبارتاند از:
نمایشگاه تجهیزات
نمایشگاههایی که در این حوزه بر پا میشوند عبارتاند از: نمایشگاه تابستان رؤیایی درزمینه قطعات الکترونیک، دیریم هک زمستانی درزمینه الکترونیک، ماکسین اکسپو در زمینه قطعات ماشین، اکسپویاروپا و سئو اسپرت درزمینه تجهیزات ورزشی.
نمایشگاه صنعت
نمایشگاههای صنعتی برپاشده در کشور سوئد عبارتاند از: نمایشگاه ای آی تی درزمینه صنعت کشتیرانی، فست فود و کافی شاپ درزمینه صنایع غذایی، اسکن پک درزمینه چاپ، بت ماسن درزمینه صنعت کشتیرانی، رستوران اکسپو درزمینه هتلداری و فوتوماسن برای عکاسی.
با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد میتوانید از نمایشگاههای دیگری در حوضه مبلمان و دکوراسیون، تجارت و بازاریابی، عمران و سازه، گردشگری و آموزش و پرورش دیدن کنید.

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد

برای سفر به کشور سوئد و دریافت ویزای شینگن باید وقت سفارت سوئد از طریق آژانس های مسافرتی رزرو گردد. به همین منظور دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد باید شخصاً و به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید. برای دریافت وقت از سفارت سوئد میتوانید از آژانسهای مسافرتی متبر نیز درخواست کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. فرد متقاضی باید در زمان مقرر به سفارت سوئد مراجعه کند و امور مربوط به انگشت نگاری، مصاحبه و پرداخت ویزای سوئد را انجام دهد.
دقت کنید که برای دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد و سفر با ویزای نمایشگاهی سوئد حداقل ۳ ماه پیش از موعد برگزاری آن دست به کار شوید زیرا دریافت ویزا و انجام امور اداری مربوط به آن زمانبر است. برای بازدید از نمایشگاه با استفاده از تور نمایشگاهی سوئد نسبت به دریافت ویزا اقدام کنید و مدارک لازم را تحویل دهید. پس از بررسی مدارک موردنظر و انجام سایر امور اداری سفارت سوئد در طول ۳ هفته کاری درخواست شمارا بررسی خواهد کرد. در صورت رد درخواست ویزای نمایشگاهی سوئد فرد متقاضی تا یک ماه مهلت اعتراض دارد. عواملی مانند سوء پیشینه، عدم تمکن مالی، عدم هدف معین از سفر و پاسخهای ابهام آمیز در رد درخواست شما اثرگذار خواهد بود.

مدارک لازم دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد
به منظور دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد باید مدارک زیر را به سفارت ارائه دهید. اگر تمایل به سفر با تور نمایشگاهی سوئد دارید باید این مدارک را به برگزارکنندگان تور ارائه دهید. مدارکی که برای دریافت ویزای سوئد باید ارائه شود شامل موارد زیر میباشد:
• دریافت فرم درخواست ویزای نمایشگاهی سوئد، چاپ و تکمیل با امضاء مشخص
• گذرنامه بااعتبار حداقل ۶ ماه و ۲ برگه سفید
• دو قطعه عکس ۶ در ۴ جدید
• اصل و کپی شناسنامه و ترجمه آن به زبان انگلیسی
• گواهی تمکن مالی از بانک
• پرینت ۶ ماهه آخر حساب بانکی
• رسید پرداخت پول به سفارت
• مدارک شغلی نظیر کارت بازرگانی، پروانه کسب و مجوزهای دیگر
• معرفی نامه از سوی شرکت ایرانی
• دعوتنامه نمایشگاهی یا تجاری سوئد

بهترین زمان درخواست ویزای نمایشگاهی سوئد
در کشور سوئد در فصل تابستان آب و هوای گرم و متعادل وجود دارد یعنی نه بسیار گرم است و نه بسیار سرد؛ اما در فصل زمستان آب و هوای بارانی و سرد در این کشور حاکم است. بسیاری از تورهای نمایشگاهی در فصل تابستان برگزار میشود و علاوه بر بازدید از نمایشگاه میتوان از جاذبه های گردشگری و تفریحی نیز دیدن کنید. پس بهترین زمان برای دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد فصل تابستان است.
شهرهای استکهلم، گوتنبرگ و هلسینگبورگ مهمترین شهرهای سوئد هستند که در آنها نمایشگاه بر پا میشود. ویزای نمایشگاهی سوئد را دریافت کنید و علاوه بر بازدید از نمایشگاه از این شهرهای زیبا دیدن کنید و سفری لذتبخش برای خود رقم بزنید. دریاچه ها و سواحل زیبا و ساختمانهایی با معماری خاص کشور سوئد بینظیر و زیبا برای خلق لحظاتی به یادماندنی در انتظار شما است.

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

دعوتنامه نمایشگاهی سوئد یکی از مدارک لازم دریافت ویزای نمایشگاهی
یکی از مهمترین عوامل درخواست ویزای نمایشگاهی سوئد دعوتنامه است. باوجود دعوتنامه نمایشگاهی روند دریافت ویزای شما تسریع پیدا میکند. دعوتنامه تجاری یا نمایشگاهی برای دریافت غرفه، بازدید نمایشگاهی و یا بازدید از غرفه های تجاری صورت میگیرد. ازجمله نکات مهمی که در دریافت دعوتنامه برای درخواست ویزای نمایشگاهی سوئد باید در نظر بگیرید عبارتند از:
• دعوتنامه با سربرگ شرکت باشد
• هدف از سفر ذکر گردد
• گواهی و سندی مبنی بر فعالیت شرکت ایرانی یا خارجی باشد
• مدرکی بر مبنای همکاری مابین شرکت ایرانی و سوئدی موجود باشد.

تورهای نمایشگاهی سوئد
یکی از راههای دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد سفر با استفاده از تورهای نمایشگاهی است. مزیت مهم تورهای نمایشگاهی این است که لازم نیست شما دغدغه بسیاری از مسائل را داشته باشید و آژانسهای مسافرتی این امور را بر عهده میگیرند و مقدمات سفر شمارا فراهم میکنند و خود سلسلهمراتب اداری آن را نیز انجام میدهند. نمایشگاههای سوئد در دوره های مختلف سالانه، ۲ سالانه و ۴ سالانه برگزار میشوند که شما متناسب با حرفه خود آن را انتخاب میکنید و با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد از آنها دیدن خواهید کرد.

دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد مناسب
کارآفرینان، مهندسان، پزشکان و بازرگانان که درزمینه خاصی فعالیت میکنند با شرکت در نمایشگاههای مختلف به کسب اطلاعات میپردازند، این نمایشگاه هم یکی از همان نمایشگاهها میتواند باشد. ویزای نمایشگاهی سوئد را دریافت کنید و دانش حرفه ای خود را ارتقا ببخشید. با جستجو در منابع اینترنتی نمایشگاه مناسب خود را که ازنظر علمی و حرفه ای مناسب نظر شما باشد انتخاب کنید. تعداد شرکتهای حاضر در نمایشگاه، تعداد غرفه ها، گستردگی آن و دوره های برگزاری نمایشگاه جزء ویژگی های شاخص یک نمایشگاه مناسب و کارآمد هستند.
بهتر است با آمادگی قبلی در نمایشگاه های مختلف حضور یابید تا بازدهی آن هم برای شما و هم برای غرفه داران بالاتر برود. پیشنهاد میکنیم که قبل از بازدید به سایت نمایشگاه مراجعه کنید و خدمات قابل ارائه را بررسی کنید. در این صورت هدف خود را از بازدید مشخص کنید تا مستقیم و راحت به خواسته خود در نمایشگاه برسید. بازدید از نمایشگاه های متنوع بین المللی سوئد به شما در تخصصتان کمک شایانی می کند.

ویزای نمایشگاهی سوئد

ویزای نمایشگاهی سوئد

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت سوئد ، ویزای سوئد ، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

01 نوامبر 2018 0 667
02 آگوست 2018 0 1906

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید