لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای نمایشگاهی سوئیس

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

ویزای نمایشگاهی سوئیس

ویزای نمایشگاهی سوئیس

هر ساله شاهد برگزاری تورهای نمایشگاهی مختلفی در گوشه و کنار دنیا هستیم که یکی از مهم ترین رویدادهای جهانی هستند. افراد زیادی هستند که دوست دارند در این نمایشگاه ها شرکت کنند و به منظور شرکت در آنها باید ویزای نمایشگاهی را دریافت کنند. یکی از کشورهایی که هر ساله نمایشگاه هایی مختلفی در آن برگزار می شود، سوئیس است که داوطلبان حضور در این نمایشگاه باید قبل از ورود به این کشور ویزای نمایشگاهی سوئیس را بگیرند. بیشتر این تورهای نمایشگاهی مربوط به تجارت و صنعت هستند که فناوری خود را به دنیا عرضه می کنند و افراد زیادی از گوشه و کنار جهان در آن شرکت می کنند.

ویزای نمایشگاهی سوئیس

ویزای نمایشگاهی سوئیس

نمایشگاه

منظور از نمایشگاه ایجاد مکانی برای تبادل اطلاعات و فناوری بین افراد داوطلب و شرکت کننده است. یکی از اهداف برگزاری این تورهای نمایشگاهی ایجاد بازاری برای کسب و کارهای متفاوت است و بیشتر کارآفرینان سعی می کنند تا با گرفتن ویزای نمایشگاهی سوئیس در این نمایشگاه ها شرکت کنند و کسب و کار خود را به همه افراد معرفی کنند. افرادی که در این تورهای نمایشگاهی شرکت می کنند می توانند با رویدادهای جهانی آشنا شوند و نام و آوازره کسب و کار خود را به گوش همه افراد در سرتاسر دنیا برسانند.  افرادی که می خواهند در این گونه رویدادها شرکت کنند می توانند ویزای نمایشگاهی را بگیرند و با خیالی راحت در مراسم شرکت کنند. البته اخذ ویزای نمایشگاهی مراحلی دارد که در اینجا به شما معرفی می کنیم. جهت اخذ ویزای سوئیس نیازمند رزرو وقت سفارت سوئیس هستید که میتوانید از طریق مشاوره با آژانس های مسافرتی معتبر اینکار را به انجام برسانید.

ویزای نمایشگاهی سوئیس

ویزای نمایشگاهی سوئیس

تور نمایشگاهی سوئیس

کشور سوئیس از جمله کشورهایی است که هر ساله تورهای نمایشگاهی مختلفی در آن برگزار می شود و افراد علاقمند حضور در این گونه رویدادها در آن شرکت می کنند. این تورها با هدف گسترش کسب و کار برای افراد مختلف ایجاد می شود تا که بیشتر افرد بتوانند به عنوان فروشنده و یا خریدار و حتی سرمایه گذار در آن شرکت کنند. هر ساله افراد مختلفی از ایران بوسیله گرفتن ویزای نمایشگاهی سوئیس در این نمایشگاه ها شرکت می کنند تا با فناوری های مختلف جهان آشنا شوند و این کسب و کارها را توسعه دهند. این نمایشگاه ها بزرگ ترین گردهمایی شرکت های مختلف در جهان است تا با هم رو به رو شوند و از تبادل اطلاعات لذت ببرند.

دعوتنامه نمایشگاهی سوئیس

همانطور که می دانید برای شرکت در نمایشگاه ها باید ویزای این کشورها را دریافت کنید. کشور سوئیس نیز از این قائده مستنی نیست و برای رفتن به آن باید ویزای نمایشگاهی را بگیرید. یکی از راه های گرفتن ویزای نمایشگاهی از طریق گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی سوئیس است که بوسیله آن افراد صاحب کسب و کار می توانند به راحتی به این کشور بروند و از تورهای نمایشگاهی بازدید کنند. این دعوتنامه ها را می توان از طریق افراد خاص و ارگان های متفاوت گرفت تا که روند ویزای نمایشگاهی را انجام داد. در صورتی که می خواهید در این نمایشگاه های سوئیس شرکت کنید و ویزای نمایشگاهی را بگیرید بهتر است دعوتنامه داشته باشید. این دعوتنامه ها گرفتن ویزای نمایشگاهی را سرعت می بخشند. گردشگران بسیاری هرساله با استفاده از تور اروپا به این کشور زیبا سفر میکنند.

اخذ ویزای نمایشگاهی سوئیس

بهتر است بدانید که وقتی که دعوتنامه نمایشگاهی را دریافت کردید، می توانید به راحتی روند اخذ ویزای نمایشگاهی سوئیس را انجام دهید. یعنی از طریق دعوتنامه می توانید به سفارت این کشور در شهر تهران مراجعه کنید. سفارت سوئیس پس از بررسی درخواست شما ویزای نمایشگاهی را می دهد. اعتبار داده شده به این تورها بستگی به مدت زمان تورها دارد و بر اساس آن دارد. در کنار این دعوتنامه باید مدارکی مبنی بر اثبات هویت خود نیز به سفارت ارائه دهید تا سفارت با بررسی آنها ویزای سوئیس را بدهد.

ویزای نمایشگاهی سوئیس

ویزای نمایشگاهی سوئیس

مدارک لازم برای تورهای نمایشگاهی

همانطور که می دانید برای شرکت در تورهای نمایشگاهی و دریافت ویزای نمایشگاهی مدارکی لازم است که حتما باید این مدارک را به همراه داشته باشید. مدارک لازم این کار شامل اصل مدرک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه و کپی این مدارک، دو قطعه عکس از فرد متقاضی، ارائه گذرنامه ای که دارای مدت اعتبار ۶ ماهه باشد. البته ارائه پرینت حساب بانکی ۶ ماه اخر به همراه مهر بانکی، ارائه دعوتنامه نمایشگاهی، رزرو بلیط رفت و برگشت به این کشور، ارائه بیمه نامه پزشکی، ارائه برگه رزرو هتل برای مدت زمان اقامت و پرداخت هزینه ویزای نمایشگاهی به مبلغ ۶۰ یورو لازم می باشد. تمامی این مدارک در زمان حضور در سفارت لازم هستند و فرد باید به همراه داشته باشد تا روند ویزای نمایشگاهی با سرعت بیشتری انجام شود. جهت رزرو وقت سفارت سوئیس میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام نمایید.

اجاره غرفه در نمایشگاه ها

شرکت ها و افرادی که می خواهند که در این نمایشگاه ها شرکت کنند و کسب و کار خود را معرفی کنند باید در این نمایشگاه ها غرفه اجاره کنند. این افراد باید از چند ماه قبل غرفه مورد نیاز خود را رزرو کنند و هزینه آن را پرداخت کنند. این شرکت ها با اجاره غرفه می توانند محصولات خود را در آنجا به دید عموم بگذارند و کسب و کار خود را رونق دهند. البته بهتر است بدانید که هزینه اجاره غرفه ها بسیار مناسب و خوب است و شرکت ها می توانند به راحتی بدون هیچ نگرانی غرفه ها را اجاره کنند.

ویزای نمایشگاهی سوئیس

ویزای نمایشگاهی سوئیس

چند نمایشگاه سوئیس

همه نمایشگاه ها در زمینه فناوری ها و اختراعات جدید هستند تا که همه بتوانند از فناوری آنها استفاده کنند. یکی از نمایشگاه های برگزار شده در سوئیس نمایشگاه اختراعات ژنو است که سرمایه گزاران می توانند با ایده ها و محصولات جدید آشنا شوند و در این زمینه سرمایه گزاری کنند. نمایشگاه بعدی، نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی است که در آن انواع مکمل ها، خوراکی ها و نوشیدنی ها ارائه می شوند و دنیای کسب و کار با آنها آشنا می شوند. البته از جمله نمایشگاه های مهم دیگر نمایشگاه هنر ولتا است که برای ایجاد یک ارتباط بین فروشندگان و هنرمندان سرتاسر جهان برگزار می شود. نمایشگاه های حرفه ای، نمایشگاه های طلا و … نیز در این کشور برگزار می شوند و افراد علاقمند می توانند با دریافت ویزای نمایشگاهی سوئیس در آن شرکت کنند و از تمامی فناوری های جدید و روز دیدن کنند.

چند نکته در زمان اخذ ویزای نمایشگاهی سوئیس

همانطور که گفته شد با ارائه دعوتنامه نمایشگاه سوئیس می توان روند اخذ ویزای نمایشگاهی سوئیس را کمی بیش از حد معمول سرعت بخشید. اگر شما نیز جز افرادی هستید که می خواهید در این نمایشگاه ها شرکت کنید لازم است یک ماه قبل از شروع نمایشگاه برای دریافت ویزای نمایشگاهی اقدام کنید تا بتوانید در زمان بازگشایی حضور یابید. مدت زمان لازم برای دادن ویزای نمایشگاهی ۲۵ روز است که اعتبار این ویزای سوئیس برابر با مدت زمان برگزاری نمایشگاه در کشور سوئیس می باشد.

شما نیز اگر می خواهید در این تورهای نمایشگاهی شرکت کنید باید ابتدا ویزای نمایشگاهی سوئیس را بگیرد. شرکت در این نمایشگاه ها فرصتی ایده آل برای تمامی کسب و کارها و سرمایه گذاران داخلی است که می خواهند کسب و کار خود را رونق دهند و به همه مردم دنیا معرفی کنند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص  وقت سفارت سوئیس ، ویزای سوئیس ، تور سوئیس و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

31 جولای 2018 0 4042
19 دسامبر 2018 0 699

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید