لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای نمایشگاهی فنلاند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

تجار و فعالین اقتصادی، همواره علاقه دارند تا فضای مناسبی برای تبلیغ محصول و خدمات خودشان پیدا کرده و کسب و کارشان را در سطح جهانی گسترش دهند. ویزای نمایشگاهی فنلاند، فرصت شرکت در بازارهای جهانی و توسعه‌ی کسب و کار در سطح بین‌المللی را برای سرمایه داران و تجار به وجود می‌آورد. کشور فنلاند یکی از توسعه یافته ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای قاره اروپاست که سالانه با برگزاری انواع نمایشگاه‌ها، باعث رونق اقتصادی و توسعه‌ی کسب و کار تاجران می‌شود. برای شرکت در این نمایشگاه‌ها اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند ضروری است.

فنلاند

یکی از متمدن‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای شمال اروپا، کشور فنلاند است که دارای جاذبه‌های طبیعی و گردشگری بسیار زیادی بوده و از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار است. فنلاند که یکی از کشورهای اسکاندیناوی به شمار می‌رود، ۵/۴ میلیون نفر جمعیت دارد واحد پول آن یورو است. سطح رفاهی در این کشور بسیار بالا بوده و آب و هوا نیز در آن بسیار معتدل و خوشایند است. دارا بودن بسترهای مناسب برای شروع فعالیت‌های اقتصادی و داشتن روابط بسیار خوب فنلاند با دیگر کشورهای توسعه یافته، باعث شده است افراد به دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند علاقه‌مند شده و خواستار شرکت در نمایشگاه‌های این کشور شوند. نورهای شفق قطبی، کلیسای سنت جان، شهر پروو، پیست‌های اسکی، پارک بسیار زیبای ملی Nuuksio، پارک تفریحی Linnanmaki، کلیسای Kamppi، کلیسای جامع هلسینکی، مناطق‌ طبیعی و … برخی از جاذبه‌های گردشگری فنلاند هستند که می‌توانید از آن‌ها دیدن نمایید.

ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

فرصت های اقتصادی در فنلاند

کشورهایی که در قاره‌ی اروپا قرار دارند، معمولاً دارای فرصت‌های اقتصادی و تجاری بسیار زیادی می‌باشند. سرمایه داران و تجار علاقه دارند تا فعالیت‌های اقتصادی خودشان را در یکی از کشورهای اروپایی انجام داده و به کسب و کار خودشان رونق ببخشند. تولید ناخالص بالا، روابط بین‌المللی خوب با سایر کشورهای توسعه یافته جهان، حمایت‌های دولت فنلاند، مالیات کم نسبت به دیگر کشورها، دارا بودن امکانات زیاد برای گسترش و توسعه‌ی کسب کار و … جزء عواملی است که باعث ترغیب کار آفرینان و تجار شده و آن‌ها را برای شرکت در نمایشگاه‌های فنلاند و اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند تشویق می‌کند. این افراد می‌توانند پس از دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند به عرضه، فروش محصول، تبادل اطلاعات و ارتباطات و همچنین توسعه و گسترش کسب کار پرداخته و از انواع عرصه‌های اقتصادی و تجاری آن استفاده کنند. همه ساله بسیاری از گردشگران با استفاده از تور اروپا به این کشور سفر میکنند.

ویزای نمایشگاهی فنلاند

بی تردید افزایش سوددهی یک محصول، به وجود بازار خوب برای فروش آن بستگی دارد. تجار و سرمایه داران برای این که بتوانند محصولات خود را در بازارهای جهانی و سطح بین‌المللی عرضه کنند، معمولاً با ویزای نمایشگاهی فنلاند، به این کشور مسافرت می‌کنند. در واقع نمایشگاه‌ها ی بین‌المللی بسیاری در کشور فنلاند برگزار می‌شود و یک فرصت بی نظیر برای معرفی محصولات در سطح جهانی به وجود می‌آورد. کشورهای زیادی وجود دارند که اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی می‌کنند، اما در این میان، کشور فنلاند از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و یکی از برترین‌ها در عرصه‌ی تجارت به شمار می‌رود. برای بازدید و شرکت در این نمایشگاه‌ها، افراد باید اقدام به تهیه‌ی ویزای نمایشگاهی فنلاند کنند. ویزای نمایشگاهی فنلاند به سه نوع بازدید نمایشگاهی، دریافت غرفه و دعوت به غرفه تقسیم می‌شود. در ادامه به شرح مفصل ویزای فنلاند خواهیم پرداخت.

ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

مراحل اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند

فنلاند یکی از کشورهای عضو اتحادیه ی شینگن است و برای ورود به این کشور نیاز به ویزای شینگن خواهید داشت. اگرچه ویزای نمایشگاهی معمولاً توسط سرمایه داران و فعالین بزرگ اقتصادی استفاده می شود، اما این نوع ویزای فنلاند مورد توجه بسیاری از کار آفرینان و تجار نوپا بوده و فرصت بسیار مناسبی برای پیشرفت آن ها به شمار می رود. برای تهیه ی ویزای نمایشگاهی متقاضیان باید ابتدا توسط آژانس مسافرتی وقت سفارت فنلاند را رزرو کنند و حدود ۲۰ روز منتظر پاسخ آن بمانند. پس از این مدت فرد باید با تکمیل مدارک مورد نیاز، آن ها را به کنسولگری فنلاند تحول داده و در مصاحبه، انگشت نگاری، پرداخت هزینه های مرود نیاز برای ویزا شرکت کند. توجه داشته باشید که هر گونه نقص در مدارک باعث مخالفت کنسولگری با صدور ویزا خواهد شد. شما باید بتوانید سفارت خانه را از داشتن توانایی مالی قانع کرده و به او اطمینان دهید که به کشور باز خواهید گشت. پس از صدور ویزای فنلاند شما می توانید وارد فنلاند شوید. سعی کنید چندین ماه قبل از زمان نمایشگاه اقدام به اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند کنید تا با مشکل کمبود وقت مواجه نشوید.

ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

تأثیر دعوت نامه در اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند

دعوت نامه در واقع درخواستی است که به وسیله ی آن از یک فرد برای حضور در یک مکان یا انجام کاری دعوت به عمل می آید. دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند کار نسبتاً پر دردسری است و ممکن است بار ها با آن مخالفت گردد. در صورتی که متقاضی ویزای نمایشگاهی فنلاند، از یک شخص ساکن در فنلاند دعوت نامه حضور در نمایشگاه به صورت خریدار یا فروشنده داشته باشد، احتمال موافقت با ویزای نمایشگاهی فنلاند بسیار بالا خواهد رفت. دعوت نامه ی ویزای نمایشگاهی باید بر اساس شغل افراد صادر شده و اطلاعات دقیق متقاضی و هدف سفر بر روی آن نوشته شده باشد. همچنین بر روی دعوت نامه اطلاعات دقیق دعوت کننده همچون آدرس اقامت و … نوشته می شود.

مزایای ویزای نمایشگاهی فنلاند

همان طور که قبلاً اشاره کردیم، نمایشگاه های فنلاند فرصت عرضه و معرفی محصولات در سطح گسترده جهانی را برای تجار و فعالین اقتصادی به وجود می آورند. برخی دیگر از مزایای دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند عبارت اند از:

 • ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان بزرگ و خرید و فروش بدون واسطه
 • عقد قرار دادهای بین المللی
 • سوددهی بالا و هزینه ی پایین تر
 • گسترش و توسعه ی کسب و کار و شرکت های تجاری
ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

اهمیت تهیه ی ویزای نمایشگاهی فنلاند

یکی از مهم ترین نگرانی هایی که برای تجار وجود دارد، فروش نرفتن محصولات و نتیجه ندادن تبلیغات است. در همین جهت سرمایه داران و تجار تلاش های بسیار زیادی برای رونق کسب و کار و افزایش سوددهی خود می کنند. با توجه به این که تجارت امری با ریسک بسیار بالا است، اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند و حضور در نمایشگاه های بین المللی آن، باعث افزایش احتمال موفقیت در معرفی محصول و فروش آن خواهد شد. حضور در این نمایشگاه ها یکی از کم هزینه ترین و در عین حال مؤثرترین روش های تبلیغات در سطح جهانی خواهد بود. برای تجارت کردن، انتخاب کشوری که زیربنای اقتصادی قدرتمندی داشته و به پیشرفت و توسعه ی مناسبی دست پیدا کرده باشد، اهمیت بالایی دارد. صادرات به یک کشور باید بتواند سوددهی مورد انتظار تاجر را برآورده کند. در این جهت تهیه ی ویزای نمایشگاهی فنلاند گزینه ی بسیار مناسبی است و باعث می شود فروشندگان و تاجران بدون هیچ گونه واسطه ای برای فرش و معرفی محصولات خود اقدام کنند. در واقع در این روش فروشنده یکی از غرفه های نمایشگاه را رزرو کرده و به صورت حضوری با خریداران خود ارتباط برقرار می کند.

وقت سفارت برای ویزای نمایشگاهی فنلاند

مهم‌ترین گام در اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند، دریافت وقت سفارت است. بدون داشتن وقت سفارت نمی‌توانید به آنجا مراجعه کرده و درخواست ویزای نمایشگاهی کنید. متقاضیان ویزای فنلاند باید برای گذراندن مراحل تهیه‌ی ویزای فنلاند و تحویل مدارک ابتدا وقت سفارت فنلاند را رزرو نمایند. این مرحله از طریق آژانس های مسافرتی انجام میگیرد و متقاضیان با پر کردن فرم مربوطه از سفارت فنلاند برای حضور در سفارتخانه درخواست وقت می‌کنند. پس از موافقت و تعیین وقت حضور توسط سفارت، متقاضیان باید مدارک خود را به سفارت‌خانه ارائه داده و مصاحبه‌های لازم را انجام دهند. درصورتی‌که این افراد بتوانند در مصاحبه موفق شوند و مدارک آن‌ها تکمیل باشد، ویزای نمایشگاهی فنلاند برای آن‌ها صادر می‌شود. دقت کنید که مصاحبه امر حساسی است و بهتر است قبلاً با افراد باتجربه و متخصص در این خصوص مشورت کرده باشید.

ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

مدارک مورد نیاز برای ویزای نمایشگاهی فنلاند

برای موفقیت در اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند، شما به برخی مدارک نیاز دارید که عبارتند از:

 • فرم پر شده ی در خواست ویزای نمایشگاهی فنلاند
 • دعوت نامه ی نمایشگاهی (در صورت امکان)
 • دو قطعه عکس ۳*۴ با زمینه ی سفید
 • پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار و دو برگه سفید
 • مدارک شغلی همچون پروانه کسب، کارت بازرگانی و …
 • مدارک تحصیلی
 • شناسنامه و کارت ملی
 • صورت حساب بانکی چند ماه اخیر برای اثبات توانایی مالی
 • بیمه ی مسافرتی
ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

نمایشگاه های بین المللی فنلاند

نمایشگاه های بسیار زیادی در کشور فنلاند وجود دارند که با اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند می توانید در آن ها شرکت کنید. برخی از این نمایشگاه ها عبارت اند از:

 • نمایشگاه فورما و هابیتار در زمینه ی دکوراسیون و مبلمان
 • نمایشگاه قراردادهای صنعتی در زمینه ی بازاریابی و تجارت
 • نمایشگاه کتاب
 • نمایشگاه های اسکی اکسپو گو اکسپو در زمینه ی تجهیزات ورزشی
 • نمایشگاه های استودیا و کنواسیون پزشکی در زمینه ی آموزش و پرورش
 • نمایشگاه های پرستاری و آموزش پرستاری در زمینه ی پزشکی و دارو
 • نمایشگاه راوینتولا در خصوص هتلداری
 • نمایشگاه های قایق، خودرو، رنگ، صنعت چاپ، فینتک، الکوم، آتومتیو، صنعت انرژی در زمینه ی صنعت و تجهیزات
 • نمایشگاه ماتکا و کاروان در زمینه ی گردشگری
 • نمایشگاه مدل در زمینه ی جواهرات و پوشاک
ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت فنلاند، ویزای فنلاند، تور فنلاند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید