لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای نمایشگاهی هلند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

ویزای نمایشگاهی هلند

ویزای نمایشگاهی هلند

اولین مدرک مورد نیاز، ویزای هلند یا ویزای شینگن است و سپس باید دعوت نامه رسمی نمایشگاهی داشته باشید. برای شرکت در این نمایشگاه ها باید به زبان انگلیسی در حد ترجمه مسلط باشید. شما برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند نیاز به دعوت نامه ی رسمی از یکی از تجار معتبر این کشور دارید. همچنین برای اخذ این ویزا نیاز به گواهی اشتغال به کار دارید.

ویزای نمایشگاهی هلند

ویزای نمایشگاهی هلند

هلند کشور کوچک و زیبایی است. در گذشته این کشور زیبا قلمرو پادشاهان بسیاری بوده است. این کشور معمولا به یک کشور سردسیری معروف است که سالانه تعداد زیادی توریست تور هلند و تور اروپا را به خود جلب می کند. بیشتر این افراد با استفاده از ویزای نمایشگاهی هلند به آنجا سفر می کنند؛ چرا که هلند دارای نمایشگاه های زیادی در طول سال است. در این مقاله با هلند و نحوه ی دریافت ویزای نمایشگاهی هلند آشنا می شویم.

کشور هلند

هلند یکی از کشورهای اروپایی است که برای سفر به آن باید ویزای شینگن داشته باشید. به وسیله ی این ویزا می توانید تقریباً به ۲۵ کشور دنیا سفر کنید. هلند را بیشتر به سرزمین گل ها می شناسند جشنواره های گل همه ساله گردشگران تور هلند و تور اروپا را به سوی خود جذب می کند؛ زیرا دارای باغ های گل زیادی است. افراد زیادی هم برای دیدن همین باغ ها و نمایشگاه های زیبا که اکثراً هم در زمینه مواد کشاورزی هستند، به این کشور سفر می کنند. برای سفر به هلند با ویزای نمایشگاهی، در ابتدا نیاز است ویزای هلند یا همان ویزای شینگن را داشته باشید و پس از آن نیاز به ویزای نمایشگاهی هلند دارید. برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند مراحلی را باید طی کنید. شرکت ها در صورت داشتن دعوتنامه نمایشگاهی هلند، می توانند روال کوتاه تری را در دریافت ویزای نمایشگاهی طی کنند. در دعوتنامه ارسال شده باید هدف از سفر و اطلاعات نمایشگاه ارائه شود و پس از تائید توسط سفارت و طی کردن مراحل قانونی، مجوز ورود در نمایشگاه صادر می شود.

کشور هلند

کشور هلند

داشتن دعوت نامه برای ویزای نمایشگاهی هلند ضروری است!

ضرورت دریافت دعوتنامه نمایشگاهی به این صورت است که شما بدون دریافت دعوت نامه ار یک مقصد معتبر مثلاً یک کشور معتبر هلندی نمی توانید اجازه حضور در نمایشگاه های هلند را داشته باشید. برای اینکار ابتدا باید با یکی از شرکت های معتبر که در نمایشگاه هلند حضور دارد، وارد مکاتبه شوید و از آن ها بخواهید برای شما دعوت نامه معتبری ارسال کنند. این یکی از مواردی است که برای اخذ ویزای نمایشگاهی نیاز دارید. با یک دعوت نامه رسمی از یک شرکت یا شخص معتبر می توانید برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند اقدام کنید. اگر فردی قصد بازدید از نمایشگاه ها در کشور هلند را دارد. فردی که دعوت نامه ارسال می کند باید این را بداند که دعوت نامه باید مطابق قوانین باشد تا برای درخواست ویزای نمایشگاهی دچار مشکل نشوید.

داشتن دعوت نامه برای ویزای نمایشگاهی هلند ضروری است!

داشتن دعوت نامه برای ویزای نمایشگاهی هلند ضروری است!

برای دریافت دعوت نامه برای ویزای نمایشگاهی چکار کنیم؟

دریافت ویزا برای نمایشگاه هلند به طور معمول روالی طولانی دارد. به منظور سرعت بخشیدن به دریافت دعوت نامه، باید با مسئولین یکی از شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه های هلند ارتباط برقرار کنید و از آنان بخواهید که دعوت نامه رسمی برای شما ارسال کنند یا از طریق نمایندگان در ایران اقدام به درخواست دعوت نامه کنند. اگر مسئولان مربوطه نمایشگاه با درخواست شما موافق کردند، باید مدارک شخصی را برای آنان ارسال کنید. پس از تأیید مدارک شما توسط مسئولین مربوطه، نوبت به پرداخت هزینه و اخذ ویزای نمایشگاهی هلند است. کلیه کسانی که توانسته اند ویزای نمایشگاهی را اخذ کنند، می توانند در نمایشگاه حضور پیدا کنند.

برای دریافت دعوت نامه برای ویزای نمایشگاهی چکار کنیم؟

برای دریافت دعوت نامه برای ویزای نمایشگاهی چکار کنیم؟

شرایط دریافت دعوتنامه هلند

دعوتنامه ارسال شده جهت ویزای نمایشگاهی هلند باید کاملاً قانونی و مورد تأیید سفارت خانه هلند باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که حتماً باید آن را در نظر بگیرید، هدف شما از سفر به این کشور است. در ابتدای ملاقات حضوری هم از شما این سؤالات در مورد هویت شخصی و هدف دقیق شما از سفر به هلند پرسیده می شود که باید شما آن را با صداقت کامل پاسخ دهید .دعوتنامه باید دارای مهر وامضای معتبر از جانب فرستنده و سفارت باشد. اگر دعوت نامه بدون مهر و امضا باشد فاقد اعتبار است و نمی توانید برای گرفتن ویزای نمایشگاهی هلند به آن استناد کنید.

شرایط دریافت دعوتنامه هلند

شرایط دریافت دعوتنامه هلند

راه های دریافت دعوت نامه هلند

دعوت نامه ها به صورت الکترونیکی ارسال می شوند. اگر دعوت نامه ای که دریافت کردید، مهر و امضاء نداشت آن دعوت نامه فاقد اعتبار است و نمی توانید بر روی آن دعوت نامه اقدامی برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند انجام دهید. دعوت نامه ارسالی می بایست توسط یکی از تجار مشغول در زمینه نمایشگاه برای شما ارسال گردد. در غیر اینصورت باعث رد شدن ویزای نمایشگاهی هلند می شود. این نکته را به خاطر داشته باشید که صرفاً داشتن دعوتنامه هلند به معنی اجازه ورود به خاک این کشور نیست؛ بلکه فقط روند گرفتن ویزای نمایشگاهی هلند را سرعت می بخشد.

راه های دریافت دعوت نامه هلند

نکاتی برای ارسال مدارک و مراجعه حضوری

در ابتدا زمانی که می خواهید برای دریافت ویزای نمایشگاهی هلند اقدام کنید، باید اطلاعات شخصی خود را در وقت سفارت هلند به سفارت هلند بفرستید. این اطلاعات باید کامل باشد و توسط سفارت تأیید شوند. سپس وقت سفارت هلند تنظیم خواهد شد . اگر این تعیین وقت از جانب سفارت خانه هلند باشد، شما دیگر به هیچ وجه نمی توانید زمان آن را تغییر داده یا به زمان دیگری بیندازید.

هنگام مراجعه باید پرینت ایمیل وقت ملاقاتی را که از یک شرکت معتبر دریافت کرده اید، به همراه داشته باشید. زیرا این یکی از مدارک اصلی برای دریافت ویزای نمایشگاهی هلند به شمار می آید. باید حداقل سه ماه قبل از سفر خود، زمان مصاحبه خود را از طریق آژانس ها برای اخذ زمان دیدار حضوری تعیین کنید؛ زیرا پس از آن نیاز به زمان کافی برای مکاتبه با شرکت هلندی را داشته باشید. این دیدار را صرفاً شما برای دریافت ویزای نمایشگاهی انجام می دهید. توجه داشته باشید که درخواست ملاقات و ارسال مدارک توسط ایمیل باید توسط خود فرد انجام شود تا از ارسال اطلاعات غلط برای اخذ ویزای نمایشگاهی جلوگیری شود. امکان ارسال مدارک کل اعضای خانواده به صورت یک جا و با هم وجود ندارد مدارک هر شخص برای دریافت ویزا باید جداگانه ارسال شود. برای دریافت ویزای نمایشگاهی هلند باید گذرنامه ی خود را به سفارت داده و اصل رسید وجه و کارت شناسایی خود را باید حتماً به همراه داشته باشید.

نکاتی برای ارسال مدارک و مراجعه حضوری

نکاتی برای ارسال مدارک و مراجعه حضوری

آیا گرفتن ویزای نمایشگاهی هلند دشوار است؟

 گرفتن ویزای نمایشگاهی در هلند در ابتدا نیاز به ویزای شینگن دارد. همین موضوع را تا حدودی پیچیده می کند زیرا برای گرفتن ویزای شینگن حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارید. علت آن است که پیگیری موارد که باید توسط شما در کشور خود انجام شود به مدتی زمان نیاز دارد و همین مسئله تا حدود زیادی باعث شده افرادی به دنبال گرفتن ویزای نمایشگاهی هلند باشند ولی نتوانند کار را به طور کامل انجام دهند و در همان میانه ی راه آن را ترک کنند.

در واقع سخت ترین کار برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند، راضی کردن شرکت های هلندی است که در نمایشگاه حضور دارند. برای شرکت در این نمایشگاه شما به یک ضمانت نامه معتبر نیاز دارید و همچنین برای مدت اقامت خود باید این مکان اقامت داشته باشید که این دو مورد هم فرد را تا حدود زیادی با چالش هایی رو به رو می سازد و در آخر هم چالش بعدی همان ویزای نمایشگاهی هلند است که باید آن را اخذ کنید. همچنین قوانینی که برای دریافت ویزای نمایشگاهی هلند از جانب این کشور وضع شده است، دارای پیچیدگی هایی است که برای انجام دادن آن به چند ماه زمان نیاز دارید.

آیا گرفتن ویزای نمایشگاهی هلند دشوار است؟

آیا گرفتن ویزای نمایشگاهی هلند دشوار است؟

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای نمایشگاهی هلند

 • اصل گذرنامه با ۶ ماه اعتبار شما به این مدرک برای خروج از کشور مبدأ نیاز دارید.
 • فتوکپی از صفحات ۱-۹ گذرنامه های قبلی یا ۱-۵ گذرنامه های جدید و ویزاهای ۳ سال گذشته
 • اصل فرم ویزا با امضاء توسط مسافر
 • تکمیل فرم مشخصات فردی به طور کامل
 • ۲ قطعه عکس ۳×۵ در ۴×۵ رنگی زمینه سفید از رو به رو.
 • ترجمه انگلیسی فتوکپی شناسنامه صفحات ۱ و ۲
 • ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کار، پروانه کسب اتحادیه و گواهی اشتغال به تحصیل
 • برای کسانی که گواهی شغلی ارائه می دهند، ارائه لیست ۶ ماهه گذشته بیمه الزامی است.
 • برای افراد محصل، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل الزامیست.
 • برای افراد بازنشسته، ارائه حکم بازنشستگی یا آخرین فیش حقوقی الزامیست.
 • پرینت انگلیسی حساب جاری ۶ ماه اخیر با گردش کار بالا با مهر و امضاء
 • ترجمه انگلیسی سند مالکیت به نام مسافر و برای تمام صفحات
 • ارائه ضمانت بازگشت الزامی است.

چگونه مدارک خود را برای ویزای نمایشگاهی هلند ارسال کنیم؟

 باید برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند تمام مدارک خود را به صورت اسکن شده همراه خود داشته باشید. همچنین می بایست یک تأییدیه از بانک مربوط به حساب شخصی خود را به کارفرمای مربوطه تحویل دهید. برای اخذ ویزای نمایشگاهی هلند ضمیمه کردن مشخضات کامل شرکت دعوت کننده از شما الزامی می باشد.

چگونه مدارک خود را برای ویزای نمایشگاهی ارسال کنیم؟

چگونه مدارک خود را برای ویزای نمایشگاهی ارسال کنیم؟

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۷ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت هلند ، ویزای هلند ، تور هلند و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

06 سپتامبر 2018 0 1402
08 سپتامبر 2018 0 984
05 سپتامبر 2018 0 1090

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید