لطفا تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را بزنید

021-88851080-09107636327

ویزای پرتغال

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

برای گرفتن ویزای پرتغال آشنایی با تاریخ این کشور لازم می باشد، کشور پرتغال یکی از کشورهای بسیار قدیمی قاره اروپا می باشد، نام اصلی و ابتدایی این کشور پروتوکال می بود و در ابتدا در این منطقه رود دورو واقع بود که طراوت بسیار زیادی را به این منطقه می داد و در سرتاسر قاره اروپا این منطقه بسیار معروف بود. این کشور اولین کشوری می باشد که رومیان در آن مسیحیت را جاری ساختند و دین مسیحیت را به عنوان دین رسمی این کشور برگزیدند. ویریاتوس اولین فرمانده پرتغالی بود که موفق شد این کشور را از چنگال رومیان در آورده و به عنوان یک کشور مستقل به دنیا بشناساند، بعد از آن کشور پرتغال موفق شد خود را به عنوان یک کشور قدرتمند به دنیا معرفی کند و خیلی زود موفق شد به یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا در زمینه نیروی دریایی تبدیل شود.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

جغرافیای کشور پرتغال

بی شک برای اقامت در پرتغال و دریافت ویزای پرتغال باید با موقعیت جغرافیایی این کشور نیز آشنا باشید، کشور پرتغال در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است و یکی از کشور های همسایه اسپانیا می باشد، اگر فلات مرکزی کشور اسپانیا را دنبال کنید می توانید در روی نقشه قاره اروپا به کشور پرتغال برسید، مساحت این کشور ۹۱۷۲۱ کیلومتر مربع می باشد، این کشور دارای سه رود اصلی و بسیار بزرگ می باشد که نام این رودها به ترتیب تاگوس، دورو و گوادیانا می باشد، قله استرلا در کشور پرتغال بلند ترین نقطه این کشور می باشد که ارتفاع آن ۱۹۹۳ متر بالاتر از سطح دریا است، لیسبون پایتخت این کشور نیز بزرگترین شهر این کشور محسوب می شود. تنها همسایه این کشور، کشور اسپانیا می باشد و باقی قسمت های این کشور ساحلی هستند که با دریا مرز مشترک دارند.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

آب و هوای کشور پرتغال

کشور پرتغال با این که کشور چندان بزرگی نیست ولی دارای تنوع آب و هوایی بسیار زیادی می باشد و شما می توانید با دریافت ویزای پرتغال و یا سفر به این کشور تنوع فوق العاده ای از آب و هوا را مشاهده کنید. به صورت کلی آب و هوای کشور پرتغال را می توان مدیترانه ای دانست که دارای تابستان های گرم  و خشک می باشد و در طول زمستان نیز شما می توانید سرما را در این کشور مشاهده کرده و شاهد بارش برف نیز باشید. حداکثر دمای ثبت شده در زمستان های پرتغال ۱۶ درجه می باشد و میانگین هوا نیز در این فصل ۱۳ درجه است، در فصل تابستان اما دما بالا تر می باشد، در این فصل میانگین دما ۲۲ درجه می باشد و دمای بالای ۲۶ درجه نیز در این فصل به ثبت رسیده است. تور پرتغال از بهترین های تور اروپا محسوب میشود.

تور پرتغال

تور پرتغال یکی از پر طرفدار ترین تور ها در ایران می باشد و سالانه مسافران بسیار زیادی از ایران به تور پرتغال می روند. کشور پرتغال کشوری بسیار زیبا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است، بهترین فصل برای سفر به این کشور بین دو فصل بهار و پاییز می باشد که می توانید از آب و هوای مناسب این کشور نیز استفاده لازم را ببرید. همچنین در این دو فصل مسافران بسیار زیادی به این کشور سفر می کنند و طراوت و نشاط بسیار زیادی را به این کشور انتقال می دهند و شما می توانید از حضور در بازار های بسیار شلوغ شهر لیسبون نیز نهایت استفاده را ببرید. در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری کشور پرتغال و همچنین نحوه دریافت ویزای پرتغال صحبت می کنیم.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

جاذبه های گردشگری پرتغال

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کشور پرتغال صومعه آلکوباکا می باشد، این صومعه در سال ۱۱۵۳ به دست پادشاه آن زمان این کشور افونسو هنریکس ساخته شده است و اولین صومعه کاتولیک رومی در این کشور می باشد، دانشگاه کویمبرا محلی مناسب برای بازدید دانشجویانی می باشد که به تور پرتغال رفته اند، این دانشگاه جزو قدیمی ترین دانشگاه های قاره اروپا است که در سال ۱۲۹۰ ساخته شده است. صخره کابوجیراو یک جاذبه گردشگری طبیعی فوق العاده زیبا در کشور پرتغال می باشد که در مجمع الجزایر کابو جیرا واقع می باشد و شما می توانید در تور پرتغال از این مکان فوق العاده زیبا دیدن کنید. قلعه سائوخورخه یکی دیگر از جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبای پرتغال می باشد که در سال ۱۱۴۷ ساخته شده است و یکی از قدیمی ترین قلعه های قاره اروپا محسوب می شود، اسکله ریبیرا نیز آخرین جاذبه گردشگری پرتغال می باشد که معرفی می کنیم، این اسکله را به عنوان روح شادی بخش کشور پرتغال می شناسند. تور پرتغال از بهترین های تور اروپا بشمار میاید.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

برای رفتن به تور پرتغال و یا اقامت در این کشور شما نیاز دارید که ابتدا ویزای پرتغال را دریافت کنید، ویزای پرتغال دارای انواع گوناگونی می باشد که کاربرد های این ویزاها متفاوت است و در ادامه با این ویزاها بیشتر آشنا خواهیم شد. برای دریافت ویزا ابتدا باید از طریق آژانس های مسافرتی وقت سفارت پرتغال را رزرو نمایید و مدارک مورد نیاز را که در قسمت های بعدی معرفی کرده و توضیح خواهیم داد آماده کنید و بعد از آماده کردن این مدارک آن ها را تحویل سفارت پرتغال دهید و منتظر تایید ویزای شما توسط این کشور بمانید.

معرفی انواع ویزای پرتغال

ویزای پرتغال به دو دسته ویزای کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود. ویزای پرتغال به صورت کوتاه مدت معمولا به سادگی قابل دریافت می باشد و معمولا برای سفر های توریستی و مشکلات و سفر های پزشکی و یا شرکت در نمایشگاه ها و همایش ها کاربرد دارد و برای گرفتن آن نیاز به سختی خیلی زیادی ندارید. نوع دوم از ویزای پرتغال ویزای بلند مدت می باشد که نسبت به ویزای کوتاه مدت برای گرفتن آن نیاز به سختی بسیار زیادی می باشد، این ویزا وقتی گرفته می شود که شما قصد اقامت در کشور پرتغال را داشته باشید. اقامت در پرتغال و گرفتن ویزای پرتغال به صورت دائمی و بلند مدت معمولا چند روش بسیار مشهور دارد که آن ها را نام می بریم. دریافت ویزای پرتفال از طریق کار یکی از روش های دریافت ویزای پرتغال می باشد از دیگر روش های دریافت ویزای پرتغال، دریافت ویزای پرتغال از طریق ازدواج؛ تحصیل و تاسیس شرکت  نیز می باشد.

 توضیحاتی درباره انواع ویزای پرتغال

دریافت ویزای پرتغال از طریق کار هنگامی صورت می گیرد که شما دارای یک تخصص باشید و این کشور نیز دارای شرکت و یا کارخانه ای باشد که به تخصص شما نیاز داشته باشد در این صورت می توانید با مراجعه به سفارت پرتغال درخواست صدور ویزای پرتغال را بدهید، ویزای تحصیلی نیز همان بورسیه می باشد که شما باید ابتدا درخواست برگزاری آزمون آنلاین در یکی از دانشگاه های این کشور را بدهید. دریافت ویزای پرتغال از طریق ازدواج یکی از سریع ترین روش ها برای دریافت ویزای پرتغال می باشد که برای این کار شما نیاز دارید با یک فرد که اقامت پرتغال را داراست ازدواج کنید، روش دیگر برای دریافت ویزای پرتغال نیز از طریق احداث یک شرکت در این کشور می باشد که این روش نیز بسیار سریع جواب می دهد.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای پرتقال

برای گرفتن ویزای پرتغال نیاز به مدارکی دارید که این مدارک را در ادامه معرفی می کنیم. در ابتدا شما نیاز دارید که ۷ قطعه عکس ۶ در ۴ از خودتان را آماده کنید که این عکس ها باید دارای پس زمینه سفید باشند و صورت شما به صورت کامل در آن ها نمایان باشد، شما باید کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی خود را  که به منظور تایید هویت شما به مهر و امضای دادگستری و وزارت خارجه در آمده اند تحویل سفارت پرتغال دهید، همچنین نیاز دارید تمامی نسخه های قبلی از پاسپورت های خود را به این سفارت تحویل دهید و پاسپورت فعلی شما نیز حداقل باید دارای ۱۲ ماه اعتبار باشد و در پایان نیاز دارید که یک مدرک بانکی معتبر از یک بانک معتبر در کشور  را که این مدرک نیز به مهر و امضای دادگستری و وزارت خارجه در آمده است را تحویل سفارت این کشور بدهید و منتظر بمانید که ویزای پرتغال شما صادر شود.

نکاتی درباره ویزای کار پرتغال

هنگامی که قصد کردید که ویزای کار کشور پرتغال را بگیرید باید به چند نکته دقت کنید، اولین نکته این است که شما حتما باید دارای تخصص گفته شده باشید و اگر حتی آزمون های سفارت این کشور را نیز قبول شوید و با موفقیت ویزای پرتغال را دریافت کردید بعد از آن اثبات شود که شما دارای تخصصی که به دلیل آن تخصص اقامت این کشور را گرفته اید، نباشید اقامت شما لغو شده و در بسیاری از موارد شما در این کشور نیز مجازات می شوید. نکته دوم این است که ممکن است شما مدت بسیار زیادی را برای دریافت ویزای پرتغال از این طریق منتظر بمانید چرا که افراد زیادی خواهان دریافت ویزای پرتغال از این طریق می باشند و بسیاری از آن ها نیز در پایان موفق به دریافت ویزای پرتغال نمی شوند.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

نکاتی درباره ویزای تحصیلی پرتغال

ویزای تحصیلی و یا بورسیه تحصیلی در کشور پرتغال بیشتر برای دانشجویان فوق لیسانس و دکتری می باشد که دارای کارهای علمی فوق العاده زیادی می باشند بنابراین اگر قصد دارید ویزای پرتغال را از این طریق دریافت کنید همواره به این نکته دقت کنید که باید سابقه علمی شما بسیار خوب باشد، همچنین دریافت ویزای تحصیلی پرتغال برای دانشجویان کارشناسی بسیار سخت می باشد و این دانشجویان باید نخبه باشند تا شرایط بورسیه شدن را پیدا کنند.

نکاتی درباره ویزای ازدواج پرتغال

اگر قصد دارید که ویزای پرتغال را از طریق ازدواج دریافت کنید حتما باید به این نکته دقت کنید که در صورتی که اثبات شود این ازدواج شما سوری بوده است و فقط به قصد دریافت ویزای پرتغال و فریب دولت پرتغال صورت گرفته است و بعد از آن اقدام به طلاق از همسرتان بکنید دولت این کشور بسیار به این مسئله حساس می باشد و به فاصله بسیار کوتاهی بعد از اثبات سوری بودن ازدواج شما اقامت شما در این کشور را باطل می کند و شما نیز در این کشور محکوم شده و مجازات می شوید. بنابراین قبل از این که تصمیم بگیرید که از این طریق ویزای این کشور را دریافت کنید تمامی جوانب آن را در نظر بگیرید.

ویزای پرتغال

ویزای پرتغال

نکاتی درباره ویزای پرتغال با تاسیس یک شرکت

همان طور که گفته شد یکی از بهترین روش ها برای دریافت ویزای کشور پرتغال از طریق احداث یک شرکت جدید و یا تاسیس یکی از شعبه های شرکت های سایر کشور های اروپایی در این کشور می باشد. بسیاری از کشور های اروپایی از کسانی که با احداث شرکت های جدید باعث پیشرفت اقتصاد در این کشور بشوند نهایت استقبال را می کنند و کشور پرتغال نیز از این قاعده جدا نیست و شما می توانید با احداث یک شرکت تبلیغاتی، صنعتی، خدماتی، دارویی و …  در این کشور نظر مسئولان این کشور را به خود جلب کنید و به این ترتیب این کشور به سادگی اقامت شما را می پذیرد و علاوه بر پذیرفتن اقامت شما در بسیاری از مواقع اقامت خانواده شما را نیز پذیرفته و ویزای خود و خانوادتان را به صورت یک جا می دهد.

ویزای ایتالیا فرصتی برای آشنایی با قاره اروپا

همان طور که می دانید کشور پرتغال جزو کشورهای ویزای شینگن می باشد، به این معنی که شما می توانید با دریافت ویزای پرتغال به سادگی و بدون این که نیاز داشته باشید ویزای سایر کشورهای اروپایی را دریافت کنید به این کشور ها سفر کنید و از امکانات این کشور ها نیز نهایت استفاده را ببرید. جهت اخذ ویزای پرتغال باید وقت سفارت پرتغال را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو نمایید. اگر دانشجو هستید می توانید با این ویژگی ویزای پرتغال به راحتی به کنفرانس های علمی که در سایر کشورهای اروپایی برگزار می شود بروید و از این فرصت به نحو احسنت برای پیشرفت علمی خود استفاده کنید، اگر دارای تخصص خاصی هستید می توانید در تورهای نمایشگاهی که در سایر کشور های اروپایی برگزار می شود شرکت کنید و تخصص خود را ارتقا دهید و در صورتی که هیچ کدام از این موارد را دارا نیستید می توانید به سادگی در تورهای مسافرتی و گردشگری شرکت کنید و از زیبایی های سایر کشور های اروپایی نهایت لذت را ببرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه وقت سفارت پرتغال، ویزای پرتغال، تور پرتغال و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

مطالب مرتبط

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید